Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 02. října 2016 12:52

Nutně musím doplnit zásoby Ambre Éternel, ten neprůhledný flakón mě znervózňuje...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. října 2016 19:53

Tak po posledním víkendovém opětovném přezkoušení došlo ke změně. Nikoliv Unforsaken, ale do užšího výběru jsem od Kerosene zařadila anýzovou Black Vines, která mě překvapivě baví víc.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 05. října 2016 09:00

Tak po včerejším vyzkoušení od Vendulky na srazu následuje velmi rychlý nákup Rose Extreme (M. Micallef) - láska na první přičichnutí

Velmi mi vyzněním připomíná milovaný a už nevyráběný extrait Nahémy...

Vendulko děkuji

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 14. října 2016 18:09

Objednala jsem si Heure Exquise. Uz se tesim na teplejsi No. 19 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. října 2016 18:14
Reakce na barbucha:

Drží ? Jde do prostoru, teplejší 19 by se i taky líbila

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:05

Ja uz promyslim, co si mam doprat k Vanocum a seznam mam tedy drahy:

Soavissima (uzasne zenska, krasnejsi vuni jsem dlouho nezkousela)

Amorvero (zkousela jsem EdT a klidne by mi intenzitou stacila). Mate nekdo srovnani s EdP?

Anonimo Veneziano

Fifi Chachnil

Muzu si doprat jenom jednu z nich. Co myslite, ktera by se ke mne hodila? Nemuzu se rozhodnout.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:22
Reakce na Foteini:

Soavissima

pak

Anonimo Veneziano

Amorvero nakonec - JE to dobra vůne, ale rekla bych, ze ta nejmene vystihuje Tebe, oproti výse zminenym...

Fifi je moc pekná, ale ne jako jedina, tu bych brala jako pridavek k jedne té výse naosane

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:26

Příští nákup: KEROSENE.

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:26
Reakce na Foteini:

Keby som si mala vybrať, tak určite Amorvero

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:48
Reakce na Foteini:

Fifi je pekná, ale nudná, tú by som škrtla. Za mňa Soavissima, ale tie ďalšie dve nepoznám.

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 14. října 2016 19:55
Reakce na náťa66:

Drzi dobre. S prostorem nevim jiste, to zalezi... ale proti No. 19 je rozhodne hutnejsi. 

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 14. října 2016 21:05

Kdyz o tom tak premyslim, tak nejvice se mi libi Soavissima, ale mozna by mi stacil odstrik a k tomu jeste jednu, flakon. Od vsech ctyr jsem mela vzorky s rozprasovacem a tu Soavissimu jsem spotrebovala skoro celou na spani....prece jen - vune na spani za 200 eur Radeji bych investovala do neceho, co budu nosit mezi lidi. No, to tedy Fifi Chachnil taky neni, ta mi prijde jako naladovka na vecer. Nakonec jak se znam si koupim neco uplne jinyho.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 15. října 2016 22:07

Dekuji vsem za rady. Dnes jsem opet zkousela ze vzorku s rozprasovacem Anonimo Veneziano a dostala na ni hned dva komplimenty. Navic sillage skvela, 3 striky privonely celou mistnost. Tak je asi rozhodnuto.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. října 2016 22:27
Reakce na Foteini:

Sice trochu s křížkem po funuse, nicméně ti schvaluju rozhodnutí pro Anonimo Veneziano. Ta se totiž do vašeho teplého podnebí z těch čtyř podle mě hodí nejvíc.

fija: Za málo.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 16. října 2016 19:01
Reakce na wendulka:

Jj, já ji měla v létě několikrát a je super. Vzorek mi poslala Fija, já tu vůni vůbec neznala.

 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. listopadu 2016 19:49

Jelikož mi ALZD nestále odsouvá znovunaskladnění čistého parfému Luctor et Emergo, rozhodla jsem se ho dočasně odsunout a nahradit ho Tulaytulah od Majdy Bekkali. Ta není sice tak hladká, ale zase je méně sladší a po posledním přímém porovnání mi tou semišovostí přijde i malinko zajímavější.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 13:19

Snažím se nenakupovat, takže po obchodech (skoro) nešmejdím. I tak jsem někde zahlédla v eshopu Frapin vzpomněla jsem si, jak mě zaujala Terré de Sarment, tehdy hůř dostupná a oni ji normálně mají. Vzorek je kdovíkde, odstřik nikdo nenabízí a tak jsem vystavena takovému pokušení ...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. prosince 2016 23:34

Tak jsem tak dumala nad momentálním obsahem svého tužebníku a dospěla jsem k závěru, že momentálně bude mým dalším nákupem Une Folie de Rose (Les Parfums de Rosine). Mám těch růží málo.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 16:12
Reakce na wendulka:

 Kde budeš kupovat? Na stránkách LPdR k ní mají i mýdlo, škoda, že mají poštovné 15 €. Na ALZD to budu mít bez poštovného plus 3 vzorky. Na Notino padesátka za 4228,- 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. prosince 2016 16:40
Reakce na blackviolet:

To je ale čistý parfém na notino, EdP nemají, což je náhodou dost dobrá cena, protože ty tuším, oficiálně stály nehorázných 365 euro, když je ještě na stránkách Les Parfums de Rosine nabízeli.

Nicméně jsem se nakonec rozhodla, že se skromně spokojím s EdP z ALZD.