Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. května 2016 19:47
Reakce na Tezulie:

AA Limon Verde? Nedrží, ale svěží je. Tělovku nahrazuju nastříkáním vůně do mléka nebo oleje bez parfemace. Trochu do dlaně. Není to úplně nejlepší zacházení s vůní, ale účel světí prostředky.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. května 2016 17:53

Po dlouhé době jsem znovu přezkoušela Sensuous Noir a fakt má něco do sebe, třicítku bych na poličce asi uživila. No bohužel jsem si vzpomněla v době, kdy už není dostupná ani online, ani v kamenných parfumériích, jen za nekřesťanskou cenu v butiku. Takže si zase budu muset nechat zajít chuť.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 25. května 2016 21:24
Reakce na wendulka:

Sensuous Noir jsem měla a darovala. Obdarovaný měl velikou radost (ano, muž! ;-)), říkala jsem si, že si ji jistě ještě stihnu znovu pořídit... Tak asi ne, no. Fakt lituju. Co se s tou vůní vlastně stalo, že je tak nedostupná, končí? Nějaké zvěsti o jejím konci se objevovaly už dávno, myslím, ale v nabídce pořád byla.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. května 2016 22:13
Reakce na Ellen:

Zatím nevím o tom, že by měla končit. Na stránkách EL v ČR i v zahraničí je normálně dostupná. Jenom holt asi v širší distribuci u nás musela ustoupit novější Sensuous Nude, no a hlavně Modern Muse a všem těm jejím odnožím. To máš jako s klasickými vůněmi Guerlain. Stačí vyjet za hranice a najdeš je v každém Douglasu, zatímco u nás jen ta moderna.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 26. května 2016 11:26
Reakce na wendulka:

wendulka,u nas som videla 50ml. za 65 eur,este sa predava

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. května 2016 13:10
Reakce na bubena:

Jj, je mi to jasný. Pitomá česká distribuční síť. Hlavně, že LVEB seženu v každém online e-shopu.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. května 2016 22:15
Reakce na wendulka:

To by mě šlak trefil... Toho Guerlaina nechápu už vůbec. 

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 25. června 2016 21:29

seveřani zase ukázali, že myslí i na mě... takže další položkou na seznamu je Oliver Peoples. a pak možná Bal d'Afrique. a už se těším na podzimní novinku

...proč já se vůbec namáhám zkoušet jiné značky?!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. června 2016 14:03
Reakce na andry:

"...proč já se vůbec namáhám zkoušet jiné značky?! "

Protože sranda musí bejt. Takhle zprznit gurmánskou Confetto jen tak někdo nedokáže.

Ovšem s tou Oliver Peoples jsi včera teda dala, jen co je pravda. Na druhou stranu jsi mi názorně objasnila, kde v ní domenica vzala ten ananas, když ji loni recenzovala. O tom si já můžu nechat leda zdát. Blbej jalovec.

No ty jí na rozdíl ode mě toto léto fakt potřebuješ.

Vlastně i Evanilla mě včera vyvedla z velmi naivního přesvědčení, že na mně Néa voní dobře. A ten Oud Satin Mood jí taky nepokrytě závidím.

Ještěže mě zachránil Francis Kurkdjian s Grand Soir, která bude mým nejbližším nákupem, jinak bych z vás dvou včera byla v parfémové depresi.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 26. června 2016 20:07
Reakce na wendulka:

Grand Soir byla opravdu hodně, hodně zajímavá.

No vidíš, a já celý den zkoumám šaty odvčera navoněné Néou, jestli teda - nebo ne; a momentálně se zas přikláním k: ne, je to příliš velká slaďárna. Tak sakra já už nevím

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 26. června 2016 21:11
Reakce na Evanilla:

to ale nemůžeš zkoumat podle šatů a ve vedru/dusnu...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 26. června 2016 21:16
Reakce na andry:

Já vím, máš pravdu. Néa je krásná.. Mám ještě nějaký čas to promýšlet. Škoda, že v Egoist nedělají vzorky

No a ještě jsem nahlodaná s Angel Muse, ale tu jsem nezkoušela.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. června 2016 22:14
Reakce na Evanilla:

Já souhlasím s andry. Podle šatů bych to určitě neporovnávala. Na tvojí kůži opravdu tak hodně sladce včera nevyzněla a je k tomu potřeba přičíst stále trvající vedro/dusno, což včera uvnitř Egoistu nebylo. Měli to tam píjemně klimatizované. Ale máš pravdu, to s tím nepřipravováním vzorků je jejich dost zásadní nevýhoda. Chápu, že je tester stojí peníze, nciméně jsem přesvědčená, že tenhle krok by jim určitě pomohl zvednout tržby a ve finále by tak tento náklad nebyla nikterak zásadní.

No každopádně podle mě ti Néa sedí úplně neskutečně. Ale i kdyby ses nakonec rozhodla proti ní, tak narozeninový dárek máš už naštěstí splněný. Navíc v tomhle ohledu je potřeba uznat, že Oud Satin Mood je "stravitelnější".

Angel Muse je zase z úplně jiného soudku. Rozhodně je méně sladká než Néa, ale zase nedokážu odhadnout, jestli na tobě vyzní tak skvostně jako Néa, i když s tvými aktuálními chutěmi na sladké si myslím, že se ti líbit bude.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. července 2016 07:02

Nutně, včera bylo pozdě, potřebuji

Chanel No.5

(teda - nevím, zda EdP, kterou momentálně zkouším a je krásná, a nebo EdT, jež si už sice nepamatuji, ale co když je ještě hezčí.?.)

A pak by se i hodila

Bottega Veneta EdP

či

Bottega Veneta Legére

(...to je tak, když se vytáhne zakutálený vzorek...)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. července 2016 18:15

Tak popořadě :

Houbigant Iris des champs

Ford Black Orchid EDT

Ford Extreme

.... a pak dlouhá řada náhradníků

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. července 2016 18:40

...no, já lehce změna

Jako první potřebuju

Addict 2014

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 06. července 2016 19:13
Reakce na náťa66:

Iris des Champs je krásná vůně, ale řekla bych, že na tebe je málo intenzivní... A popravdě, myslím, že tebe bude za chvíli nudit... je taková moc klidná...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 06. července 2016 19:14
Reakce na fija:

Iris de Champs je krásná,

připomíná mi velmi Kenzo Indigo bez švestky...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. července 2016 19:16
Reakce na fija:

... a proto k ní přikoupím Noir Extreme

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 06. července 2016 19:19
Reakce na náťa66:

Ano, Noir Extreme je vůně pro tebe... ta ano...