Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 14. července 2020 21:05

andry No ja jsem uplne nadsena. Skvela vydrz jako bonus. Podoba s POAL tam urcite je, ale tahle mi sedi snad jeste vic, je na me kuzi vice paculiova. V POAL mi obcas kadidlo udela tu "zverimexovou stopu", ktera mi nesedne pokazde, jakkoli tu vuni miluju, takze neni co resit.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 14. července 2020 21:33

Luna Taky se na ni chystám. Krásná růže.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. srpna 2020 18:17
Reakce na Luna:

andry No ja jsem uplne nadsena. Skvela vydrz jako bonus. Podoba s POAL tam urcite je, ale tahle mi sedi snad jeste vic, je na me kuzi vice paculiova. V POAL mi obcas kadidlo udela tu "zverimexovou stopu", ktera mi nesedne pokazde, jakkoli tu vuni miluju, takze neni co resit.

​Tak na mně naopak -

Eau Capitale je hedvábně plyšová růžová minimálně sladká marmeláda.

Moc pěkná, ale taková celkem intimní a mazlivá. 

Intenzita skromná, výdrž - no, nechci jí křivdit, jsou ta horka, ale žádná pecka, co se týče výdrže, to není.

Portrait of a Lady má na mé kůži mnohem více pačuli, temnoty, dekadence, osudovosti. Je celkově zajímavější, oproti líbivější(v tom dobrém smyslu slova) Capitale.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. srpna 2020 18:20

...no, a abych nebyl OT, tak ze všeho, co jsem poslední dobou zkusila, pořád vede

AMYRIS Maison Francis Kurkdjian

Líbí se mi moc!, a přestože květinovka, drží i v horku výborně.

Ale vnitřně bojuju s její cenou, to bych mohla mít mnohem více Coco Mademoiselle EdP...

...a pak je překvapivě hodně příjemný i pubertální líbačka

KISSING... Kilian.

Jako dostat ji, jsem šťastná. Ale nevím, zas taková bomba na koupi to není, jakože bych si sedla na zadek. No, uvidí se

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 31. srpna 2020 20:50

Přání - chm, spousta...

Guerlain Angélique Noir

Xerjoff Lira

Parle Moi de Parfum Guimauve de Noël

Cacharel Yes I am

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 08. zaří 2020 12:16

Na ceste mám Superstitious, ktorý som už mala a predala a teraz som naň dostala obrovskú chuť a Eau Capitale. Vianoce v septembri budem mať. Musím sa niečím odmeniť, začiatok školského roka je ťažký.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. zaří 2020 13:17

Biely kvet Odměny jsou důležité!

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 08. zaří 2020 14:48
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 09. zaří 2020 09:36

Biely kvet Krásné nákupy

(já už raději vůně neprodávám, když už jsem totiž prodala, začala jsem toho většinou litovat a pořizovala jsem pak znova)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. zaří 2020 22:36
Reakce na Evanilla:

Přání - chm, spousta...

Guerlain Angélique Noir

Xerjoff Lira

Parle Moi de Parfum Guimauve de Noël

Cacharel Yes I am

​Ten Cacharel zkouším opakovaně a pořád to s ním nemám vyjasněné.

AN mám ještě pořádnou zásobu, tak na dva roky nejmíň. Už přichází její čas. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 07:27

Dalia To chápu, u mě to taky není s Yes I Am jednoznačné. Proto jsem si zatím pořídila jen odstřik a dám tomu šanci, až se ochladí. 

U Angélique nevím. Jednou mi přijde jako uchvacující nádhera a že musím mít flakon; podruhé ji na sobě necítím a když už, tak mi moc nevoní. Takže možná zůstanu u odstřiku.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 08:39

Dalia Angélique Noir je báječná. Letos jsem ji začala nosit i v létě - a funguje i tak. Odstřik se mi blíží ke dnu.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 17:39

Dalia AN jsem mela jednou kdysi a nejak me neuchvatila. Za me je porad jasna guerlainovska exkluzivkova jednicka BdA, v tom bych se mohla koupat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 17:52

Luna Budu upřímná, mně se už AN celkem převoněla, ale nechci ji prodávat, protože znám ty změny chutí. A diskuze o AN mě přiměla jít zkontrolovat, kolik jí vlastně ještě mám - 110 ml.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:01

Dalia No, kdyby se ti převoněla fakt moc, víš, na koho se obrátit.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:09

Sweet Potato Dobře, beru na vědomí.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:10

Dalia Ani já bych se možná 10-ce na připomenutí nebránila

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 11. zaří 2020 18:17

Korsičanka Sweet Potato Děvčata, jste pokušitelky. Finance by se mi momentálně dost hodily.

Mám netknuté podíly z medvěda - 2x 30 ml, 1x 50 ml. Tak co? Když tak SZ. 

Offline marieu
Avatar
4480 příspěvků moje polička 03. října 2020 09:09

Dobré sobotní ráno všem, potřebuju si tu odložit aktuální problém "nevím co bych". Nějakou dobu tady pročítám recenze, diskuze, po letech parfémovýho strádání tříbím nos a doplňuju poličku. V záchvatu chtíče jsem si objednala dva sety různorodých vzorků a jsem ztracená. Aktuálně mi přijde že bych s chutí unosila Fleur de peau, na zimu se teď úplně třesu na Musc ravageur, ale myslím už i na jaro, páč mě z jednoho zápěstí svádí En passant a z druhýho La Tulipe. A to jsem se vzorky pochopitelně neskončila. Jsem ztracená, diabetik v cukrákrně, chtěla bych pochopitelně všechno (naštěstí mě přibrzdí finance, takže všechno nebude naráz...) Zajímá mě praktická stránka věci- jak unosíte své vůně, máte-li jich víc než např mých 10???

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. října 2020 10:35

marieu To máš/máme těžké Některé střídám častěji, k něčemu chodím občas přivonět, něco vyměním/prodám...a získávám další a další