Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 21. května 2016 12:58
Reakce na Tezulie:

"Vzhledem k tomu, že to je full contact, asi bych tím neměla soupeře udusit"

a to je nejako proti pravidlám ?

No ale, keď na tom trváš, tak by som asi išla do niečoho takéhoto:

Vitória Régia - Flor do Dia

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 21. května 2016 14:17
Reakce na slniecko:

Vlastně máš pravdu, pravidla o tom nemluví a účel světí prostředky, že Aspoň nějakou výhodu bych proti těm chlapům takhle mela.

Takhle by mohla působit právě ta Habanita, co mi vybrala Miru, ta myslím by v uzavřené a nevětrane tělocvičně mohla i někoho zabít Takže máš pravdu, netrvam na tom a děkuji za tip, zkusím. Vypadá podle složení dobře, jen nevím ten lotos, ten většinou nemusím. Jak je na tom prosím s výdrží?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. května 2016 14:28
Reakce na Tezulie:

Ta Habanita, nebylo by to porušení ženevských konvencí? ;-) 

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 21. května 2016 15:27
Reakce na Ellen:

Ta Habanita, nebylo by to porušení ženevských konvencí? ;-) 

Možná by se to tak dalo kvalifikovat Soupeř by padl dřív, než bych zvedla ruce, jako při pohledu na Meduzu

Ale vzhledem k tomu, že mě nijak nešetří a chodím domů s modřinami, byla by to poetická (a navíc voňavá) odplata. Je ale fakt, že na Habanitu mám i já sama málokdy odvahu,tak abych nepadla první.

Asi zkusím Cartier nebo L`Occitane, přece jen s tím, že jsem vždycky celá zpocená, se mi tenhle typ vůně zdá lepší.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. května 2016 16:32
Reakce na Tezulie:

:-D :-D Tak jsem si to představila... Tedy tak, že zvedáš ruce a soupeř padá... Aby tě pak neupálili jako čarodějnici. ;-) 

Aktuálně jako sportovní či obecně osvěžující vůni používám La Lune 18. Moje největší svěženka, stříkám ji i do prostoru, v podstatě taková moje sportovní a bytová vůně v jednom. :-D Ale toho Cartiera znám a myslím, že by se taky hodil. S ním hraju opakovaně hru "do košíku a z košíku". Až dojde Lune, mám kandidáta na náhradu. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 21. května 2016 16:46
Reakce na Ellen:

Ellen zmiňuje La Lune 18 od D&G jako dobrou svěženku a já tu dnes mám od kamarádky půjčenou L'Impératrice ze stejné řady a byla jsem s ní ráno běhat. Můžu ji na sport doporučit, je opravdu moc pěkná a svěží. Typově podobná nové tropické Omnii Paraiba. A já o ní dost uvažuji...

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 21. května 2016 17:01
Reakce na Tezulie:

Na to cvičenie by vydržať mohla, aj keď je to tuším kolínska koncentráciou. Na mne drží slušne, ale zas na mne drží slušne kdečo.

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 21. května 2016 17:02
Reakce na Ellen:

Ta Habanita, nebylo by to porušení ženevských konvencí? ;-) 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. května 2016 17:06
Reakce na slniecko:

Tuším, o čem mluvím, protože mám tu novou černou. :-D Tedy u ledu... Jedno období v loňském roce jsem se jí nemohla nabažit, pak jsem se jí opakovaně přidusila a od té doby utrum... Zatím jí hledám nový domov jak opuštěnýmu pejskovi, zatím v okruhu přátel, ale není to lehký. 

Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 21. května 2016 18:02
Reakce na Ellen:

No, ja by som sa o ňu aj hlásila, ale mám ešte 2 fľašky tej starej v zásobe a musím redukovať....musím....

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. května 2016 22:43

Na kontaktní sport bych volila unisex s menší výdrží, abych se tím mohla "osprchovat" (a nikoho to nezabilo), nejlépe podpořený tělovou kosmetikou ( je provoněné celé tělo, když se zapotím, voním). Ta tělová kosmetika je trochu problém, ale něco jako Green Tea - toaletka, sprcháč  a mléko. Nebo Yardley, já mám ráda levanduli. Napadlo mě - nemám to vyzkoušené - ale Dove má taky toaletku, ne? Mám ráda některé jejich parfemace. Kdysi bývala pěkná bílá Puma, třeba by se něco podobného našlo i v drogérce.

Online Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 22. května 2016 10:07

Té drogerii bych se vyhnula, neboť právě kombinace prohřáté pokožky, potu a vůně postavené na levných ingrediencích je to největší peklo. Volila bych nějakou AA od Guerlainu (např. Mandarine-Basilic mám osobně vyzkoušenou a funguje i v posilovně), Eau dynamisante od Clarins, verbenu nebo zelený čaj od YR.

Offline barbucha blogger
Avatar
30661 příspěvků moje polička 22. května 2016 10:42

Fakt je, že na začátku je ten zelenej čaj EA docela svěží, ale po chvíli dost zesládne a už tak vydrží. Snad každá varianta, kterou jsem zkoušela. Což při sportu může zaručit pěknou ulepenost.

Ale mě si nevšímejte, mně se zdá sladký všechno 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 22. května 2016 16:34

To mě taky napadlo, co píše Fleur a Barbucha. Já bych asi volila nějakou kolínskou, něco zeleného, ale k tomu zas není ta tělovka.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 22. května 2016 16:37

...tak Vetyverio Dyptyque

Skvostná vůně po všech stránkách.!

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 22. května 2016 19:51
Reakce na Fleur:

Té drogerii bych se vyhnula, neboť právě kombinace prohřáté pokožky, potu a vůně postavené na levných ingrediencích je to největší peklo. Volila bych nějakou AA od Guerlainu (např. Mandarine-Basilic mám osobně vyzkoušenou a funguje i v posilovně), Eau dynamisante od Clarins, verbenu nebo zelený čaj od YR.

Já úplně zapomněla na AA od Guerlain, to je výborný tip, díky. Nemám teď už delší dobu žádnou doma, tak musím ocichat, co se vlastně nabízí. Ještě nějaký nápad krom Mandarine-Basile? Na drogerii nemám odvahu, většinou na mně dopadá tragicky, navíc obecně na mně skoro nic nedrží, moje kůže vůně žere

Ta tělovka by byla fajn, jenže je fakt málokdy, tak to asi naženu tím, že se budu víc polivat.

A děkuji moc všem za tipy!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 22. května 2016 20:29
Reakce na slniecko:

No, kdybys změnila názor, směle se ma mne obrať... ;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30661 příspěvků moje polička 22. května 2016 21:12
Reakce na Tezulie:

Já bych se možná - na sport - nebála ani Eau des Merveilles. Ambre už máš... 

Offline jerry
Avatar
9040 příspěvků moje polička 22. května 2016 21:46
Reakce na Tezulie:

AA Pamplelune by taky šla.

Offline Leisha
Avatar
79 příspěvků moje polička 23. května 2016 17:45
Reakce na Tezulie:

Fou d'Absinthe od L'Artisanu. Anebo nějakou Goutalku, Duel nebo Mandragore třeba....