Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. července 2016 18:59

Tak já po více než měsíčním rozvažování konečně dospěla k závěru, že kromě výše zmiňované a plánované Kurkdjianovy Grand Soir si pořídím Kilianovu Single Malt. Sice nemá takovou intenzitu jako Apple Brandy, ale víc se na mně vyvíjí a vyzní na mně víc dámsky.

Dalším novým kandidátem na koupi by potom mohla být Luctor et Emergo (People of the Labyrinths) v koncentraci čistý parfém.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 02. srpna 2016 18:07

Bez ohledu na finance, po celodenním přemýšlení  :

MORPH : Malaga,Indomable, Cruda

Angela Ciampagna : Rosarium

( až tam půjdu příště, tak to asi stejně změním)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2016 20:59
Reakce na náťa66:

Rosarium se mi ze začátku líbila ze všech těch vůní od Angela Ciampagna asi nejvíc, jenže jak se dál rozvoněla, tak mě to nadšení opustilo. Ona je to zajímavá vůně, ostatně jako celá ta značka, ale spíš jen na občasné přičichnutí, na delší nošení bude těžkým soustem. A to už jsem těch kadidlovek měla několik. Tu si k tobě vzhledem ke zbytku tvojí poličky nedovedu představit, že by ses s ní mohla sžít trvale.

Crudu máme ovšem společnou. Tu mám taky v nově v hledáčku. Ta za ty prachy stojí - intenzitou i výdrží. Ta se hodí i k tobě.

Kromě ní mám ještě v plánu Rrose Sélavy od Maria Candida Gentile.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 13. srpna 2016 10:24

Potřebuju, protože dochází

Addict 2014

Potřebuju, protože chci

Hypnotic Poison Edt + 200ml mléko

Hm

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 14. srpna 2016 19:02

Gris Clair. akutně.

a se zděšením jsem zjistila, že jsme se sice dva roky obcházely v poklidu, ale potřebuju devadesátšestku (1996). propolis, starý papír, hebká kůže, kosatcový pudr, nesladká vanilka, suché pačuli a stoh nebonbonových fialek...?! ó ano!!

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 15. srpna 2016 11:15

surne potrebujem Ex Nihilo Fleur Narcotique nikde okrem oficialnej stranky sa neda kupit,lenze oni neposielaju do Irska...a akoze poslat na SK je 20 eur.Zblaznili sa

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. srpna 2016 13:34
Reakce na andry:

"a se zděšením jsem zjistila, že jsme se sice dva roky obcházely v poklidu, ale potřebuju devadesátšestku (1996). propolis, starý papír, hebká kůže, kosatcový pudr, nesladká vanilka, suché pačuli a stoh nebonbonových fialek...?! ó ano!!"

Já to vůůůbec nekomentuju.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 15. srpna 2016 14:45
Reakce na wendulka:

Vůbec nerozumím, co tím naznačuješ :-)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. srpna 2016 16:59
Reakce na bubena:

Já ji našla ještě na stránkách Galerie Lafayette. Ti mají v podmínkách psáno, že posílají i do Irska, ale 14,90 euro za poštovné taky žádná sláva (zdarma samozřejmě jen v rámci Francie jako většina francouzských e-shopů) a mají stránky jen ve francouzštině nebo aspoň nikde jsem nenašla, že by se dalo přepnout na angličtinu.

http://www.galerieslafayette.com/p/eau+de+parfum+fleur+narcotique-ex+nihilo/31602448/378

Fleur Narcotique chci už dlouho zkusit, ale vzhledem k její dostupnosti se mi do toho moc nechce, bojím, bojím, že se mi bude taky líbit.

andry: Jasně, že ne.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 15. srpna 2016 20:19
Reakce na wendulka:

a navyse nemaju 50ml.balenie...

mna na prvy krat tiez neoslovila,ale potom som este raz vytiahla vzorecek a koniec je krasna,podla mna by sa ti pacila

P.S:ak by sa niekto pridal k nakupu 100ml.rada sa pridam

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 17. srpna 2016 19:18

No, dosť dlho som sa držala....takže teraz ku mne putuje rovno trio...fialka od Goutalky (po skúšaní rôznych fialiek som zistila, že ja jednoducho potrebujem tú ďaleko najnaivnejšiu:-) ), Fendi Furiosa, a Tokyo Bloom...ale Tokyo Bloom je trojica náplní, tak sa plánujem s dvoma podeliť.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. zaří 2016 22:53

Tak u mě kromě už nově zcela jasného Lilac Love (Amouage) připadá nově v úvahu Unforsaken (Kerosene Fragrances) a Hundred Silent Ways (Nishane Istanbul). Se mi to zase nějak kupí.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2016 09:32

Santalum Slivers ( Unforsaken je taky dobráj,stejně tak jako další tři, čtyři), stále je ve hře Rosarium a Le Mat.

U Vuittona se mi dost líbila Rose DEs Vents ( podoba s Diorovskou La Colle Noire veliká),  a ještě ta třetí

Mimochodem, flakony krásné, minimalistické, krásná prezentace,zajímavé jsou tzv, klíčky, na kterých jsou vůně prezentovány,  strašmě moc lidí a bokem ve vitríně překrásná kabelka, žádnej hnědej čtvereček, ale černá krasavice

Ale asi zůstanu v té Černé růži....

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 30. zaří 2016 10:14
Reakce na náťa66:

Santalum Slivers je pro mě taky favorit od Kerosene spolu s Dirty Flowers a Unspoken. Snad nebude vadit, když to napíšu sem, že pan majitel nabídl parfemovym nadšencům 10 %slevu na vůně. Mrzelo ho, že to zapomněl říct Wendulce, která tam byla krátce přede mnou, tak jsem slíbila, že to vyřídím. O žádném omezení této slevy nemluvil, tak snad půjde se o ni případně přihlásit. Spíš se zdálo, že chce podpořit lidi, které vůně baví podobně jako jeho

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. zaří 2016 10:43
Reakce na Tezulie:

ano o těch 10%  mluvil, myslím, že to nebude žádný problém....

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. zaří 2016 14:57
Reakce na Tezulie:

"Mrzelo ho, že to zapomněl říct Wendulce, která tam byla krátce přede mnou, tak jsem slíbila, že to vyřídím."

Božemůj, to už jsem i tam tak provařená, že jsem předmětem hovorů? Santalum Slivers se mi taky líbí, ostatně jako všechny vůně Kerosene, ale do článku o Kerosene, který dávám dohromady se mi protlačila jiná úvodní šestice favoritů (továrna špinavých kytek ovšem ano). I když u mě je to asi dané tím, že mám na santalovky už značně zmlsaný nos.

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 01. října 2016 18:58

...a pak 

CHCI:

Intoxicated by Killian

Cloud 9 Roads

Scandinavian Crime  LM

O de Soupirs LM

Roam Odin

Neon Roads

(...jak že to říká naše obchodnice.?, náťa... ...kdo chce ledviiinuuuuu.?!)

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 02. října 2016 12:31
Reakce na Miru:

No teda! Scandinavian Crime  To musím aspoň vyzkoušet! 

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 02. října 2016 12:33
Reakce na barbucha:

...yes.!, musíš.!

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 02. října 2016 12:44
Reakce na Miru:

Nejen název, ale i složení zní slibně   Už to mám v cestovních poznámkách, ta mi neunikne!