Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 20. března 2017 11:12

Ulovila jsem odstrik PORTRAIT OF A LADY, takže splněny sen. Plánuju si ji vzít na svatbu k temně modrým šatům, hollywoodským vlnám a opalovym nausnicim. Takže jednu položku mam splnenou,.teď ještě ty ostatní.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 20. března 2017 19:30

Přemýšlím, co bych... zásobu Rose Of No Man's Land... nebo se o mě pokouší touha mít Au Coeur du Desert. Ideální vůně do kanceláře, žejo

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 20. března 2017 20:22
Reakce na andry:

jelikoz jsem se tady pred 3 minutama docetla, ze konci bvlgari black, pred 2 minutama jsem si objednala 75ml baleni. Premejslim, jestli nevzit jeste jedno. Jak dlouho vlastne vune vydrzi, kdyz ji nebudu otevirat a budu ji mit na policce, kam nesviti slunce?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. března 2017 20:31
Reakce na razorblade:

Dlouhé roky. Ale jistě tu někdo bude konkrétnější. Mně se zatím nikdy nic nezkazilo... (Radši tedy všechno, u čeho chci dlouhou životnost, uchovávám ve skříni, prostě za světlo nepropouštějícími dveřmi.)

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 20. března 2017 20:36
Reakce na Ellen:

sice nemam ani na dane, ale asi tech baleni koupim vic. je to pro me tragicka ztrata. uz chybi jen aby mi zrusili eden 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 20. března 2017 20:37
Reakce na razorblade:

Zatím buďte v klidu, to, že Black končí, už se říká velmi dlouho. Nicméně předzásobit se není od věci. Asi si ji taky koupím, bývala to má velká láska. :)

Online Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 20. března 2017 20:48
Reakce na razorblade:

Taky tu zrovna panikařím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 21. března 2017 12:19
Reakce na Sweet Potato:

Black nekončí, už skončila, takže bych nákup neodkládala.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 21. března 2017 13:10
Reakce na Fleur:

kde se, prosim, da dozvedet, ze nejaka vune konci? takhle se treba roky obavam i o svuj oblibeny eden

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 21. března 2017 15:02
Reakce na razorblade:

Nejspolehlivější je ověřovat si to přímo na webech daných značek. Pokud vůně zmizela z jejich portfolia, je to jasné. Varovnými příznaky, které tomuto zmizení předcházejí, bývá redukce celé řady výrobků (tam, kde se vyrábělo více velikostí, tělová řada atd.). Kontrolovat začínám v okamžiku, kdy je vůně dlouhodoběji nedostupná v obchodech nebo když začnou na parfémových webech prosakovat nějaké obavy.

Někdy se ale stane, že vůně dočasně zmizí, aby se poté vynořila v jiném flakónu (a bohužel často i přeformulovaná). S těmi reformulacemi se výrobci obvykle nechlubí, takže občas si člověk kupuje zdánlivě stejnou vůni v totožném flakónu, ovšem od původní verze se již značně liší.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 17. dubna 2017 11:59

Já teď nedávno jen tak mimochodem hodila do košíku vzorek Shalimaru, který (když jsem ho očichávala před lety v kamence) mi vůbec nevoněl... a už mám flašku na cestě. Tak jsem si říkala, že jsem se asi dost posunula a že bych měla dát novou šanci všem těm klasikám, co jsem je zatím opomíjela, neb mi tehdá před lety nevoněly. Jen se děsím, aby mi toho nevonělo moc. I když ono asi nebude tak zle, spousta těchhle věcí se dneska v kamence už nedá očichat a budu muset shánět vzorky... To si zas budu připadat jak blb - lidi obvykle shání vzorky novinek, já se chystám na "vykopávky".

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 17. dubna 2017 13:49
Reakce na Panenka:

spriaznená duša!!!

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 18. dubna 2017 10:45
Reakce na slniecko:

Jaj, to jsem ráda, že nejsem sama!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. dubna 2017 21:22

Tak a na ceste je Travel set s Dovanou a Florentinou.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 20. dubna 2017 22:03
Reakce na slniecko:

Kolik mají poštovné?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 16:30
Reakce na Ronna:

4€

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 17:18
Reakce na slniecko:

Ten cestovní flakónek je krásný. Dej pak vědět, jestli jsou náplně šroubovací a daly by se případně doplňovat z velkého flakónu.

Mně se nejvíc líbí Helicriss, Florentina s Dovanou se dělí o druhé místo. Ale pořád to pro mě jsou takové maminkovsky něžné vůně a já teď spíš potřebuji nějakou vůni s ostrými lokty, když už je nemám sama....

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 17:44
Reakce na Fleur:

Hej, sú....aj som uvažovala, že by som nemala, takú jemnú mám Royal Muska a stačí mi, takže tú prvú ponuku, kde boli 2 flakóny za jeden som ignorovala, ale toto cestovné balenie ma dostalo  ...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 08:28
Reakce na Fleur:

"Ale pořád to pro mě jsou takové maminkovsky něžné vůně..."

Děkuju, tato poznámka mi byla velmi nápomocná při rozhodování, zda se akutně shánět po vzorcích.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 11:09

Možná je trošku škoda, odmávnout vůně La Collection Muscs, en block, jako maminkovské. Nebo aspoň mně to tak přijde. Ale taky to bude souviset s tím, že pro mě je výraz maminkovský, připadně miminkovský, celkem dost odrazující, v oblasti parfémů. Parfémy dračice, silné a výrazné, to tyto pižmovky samozřejmě nejsou, ale zároveň, že by mi všechny asociovaly maminčinu náruč, to taky ne.