Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Miru
Avatar
13865 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 18:02
Reakce na RoSa:

...a já už vím, co bych brala.

Ale zas na to nemám ty pitomý prašule

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 18:08
Reakce na naja:

Já jsem v takovým stavu už delší dobu. :/ Nějak z nich nemám tu radost a naopak bych uvítala pár vyhlídnutých nových kousků.

A tak je to ale pořád dokola, jelikož zaboha nejsem schopná nic spotřebovat.

Online slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 18:28

Ja mám zas stav, že toho mám priveľa na to, aby som sa z toho dokázala tešiť, ale neviem sa toho nejako zbaviť a napriek tomu nedokážem prestať nakupovať, keď sa zjaví niečo, čo už dlho vyzerám...teraz mám na ceste Violette a Royal Muska...

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 18:30

Tento týždeň mi dorazili zásielky vzoriek z Essenza Nobile aj dva balíčky od Surrender to Chance, počiatočná radosť veľmi rýchlo opadla - vôbec nič sa mi nepáči a stovka je v pr....eli!  ...a ja niečo nové  potrebujem, keď už nemôžem mať to, čo by som chcela...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 19:40

Koukám, že v tom asi nejsem sama. Momentálně bych si nechala L. Lempicku, Narciso Rodroguez Essence Eau de Musc, 31 RC, Mon Précieux Nectar a určitě Shalimar(dobře, je jich 5) . Ono mě ta asi za chvíli zase přejde (doufám), ale netvrdím, že bych si něco nového zase nekoupila

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 19. ledna 2015 21:34

Báb příšerdou rýbu...

Rychlej nástup. Hlava třeští. Na příštích pár dní mám tedy utrum.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 20. ledna 2015 08:43
Reakce na Hoolinkah:

Manžel také, takže já jsem v očekávání. Mne se chytne každá špatnost

Online slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 20. ledna 2015 09:37
Reakce na Hoolinkah:

u nás malý..bol v škole týždeň...za tento polrok bol viac doma ako v škole, prvák...kebyže nečíta a nepíše sám od seba, tak si to môžem hodiť....

Offline Ef
Avatar
25 příspěvků moje polička 02. března 2015 15:21

Kurňadrát, spadla mi na zem krabice od bot plná vialek a vzorků. Na dlažbu. V obýváku. Už tu přes hodinu vytírám a větrám. Myslim že tak dva tři dny se nebudu vonět....

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 02. března 2015 23:13

Můj malý capouch si ke mně dnes čichnul (testovala jsem Chocolate Greedy): "Maminko, krásně voníš. Voníš líp jak ho@no!"   To má být kompliment?        Jako vážně? A kolegyně v práci si stěžovala, že je to tam jak v cukrárně. Já snad nedostanu nikdy kompliment na parfém. 

Online slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 07. března 2015 18:13
Reakce na evik77:

deti sú na nezaplatenie

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 08. března 2015 09:35
Reakce na evik77:

Můj malý capouch si ke mně dnes čichnul (testovala jsem Chocolate Greedy): "Maminko, krásně voníš. Voníš líp jak ho@no!"   To má být kompliment?        Jako vážně? A kolegyně v práci si stěžovala, že je to tam jak v cukrárně. Já snad nedostanu nikdy kompliment na parfém. 

Cha, cha, on to asi myslel dobře. Moje dcerka mi často říká: "Maminko, ty smrďovoníš." Zvláště, když mám na sobě nějaký parfém s oudem, výraznější orientálku apod.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 09. března 2015 08:38

Mám na sobě cca 12 střiků 450 a dalších asi 5 jsem ještě v zoufalství prskla na oblečení. A cítím jen slabounký závan.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 09. března 2015 10:42
Reakce na Hoolinkah:

Já měla teď rýmu víc než dva týdny a ještě pořád necítím úplně na 100%

Ty bacily jsou nějaký zmutovaný

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 09. března 2015 11:10
Reakce na Mitzi:

Já právě žádnou rýmu nemám a neměla. To jen ta 450 je tak slabá. Už ta původní neměla nic moc výdrž, ale "nová" v černém flakonu je už úplná tragédie. Vendulka mi na srazu potvrdila, že je nejspíš opravdu slabší.

A zrovna tahle vůně se mi taaaak strašně moc libí.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. března 2015 11:13

Jdu vracet na Parfums Chloe Love.

Takovou slabotu si mohou strčit za klobouk. Co to tam prodávají ? 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 09. března 2015 11:25
Reakce na náťa66:

Slabej kousek?

Love, Chloe mám taky z Parfums. Stěžovat na sílu si nemůžu...i když, je trochu zrádná. Já ji po chvíli skoro nevnímám, ale lidi okolo ji cítí na metry ještě hodiny po navonění.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 09. března 2015 13:19
Reakce na Hoolinkah:

Slabej kousek?

Love, Chloe mám taky z Parfums. Stěžovat na sílu si nemůžu...i když, je trochu zrádná. Já ji po chvíli skoro nevnímám, ale lidi okolo ji cítí na metry ještě hodiny po navonění.

No já ji několikrát testovala v kamenkách a fakt je to něco úplně jiného.

Kamarádka má totéž s tou Love Florale, akorát ji nevrátila.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 10. března 2015 21:51

Od minulého týdne léčím infekční zánět spojivek. Od včerejška se k tomu přidalo intenzivní pálení nosní sliznice. Nic moc se neděje, jenom nic necítím. Ale opravdu nic ...... A uvědomila jsem si to včera, když jsem se vydala do Institutu konečně vyzkoušet obě verze "svatebních vůní. Na jedné ruce EDP, na druhé extrait a ani jeden čichový vjem .

Tak jen doufám, že tento stav je přechodný........

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. března 2015 15:10
Reakce na Hoolinkah:

Mám na sobě cca 12 střiků 450 a dalších asi 5 jsem ještě v zoufalství prskla na oblečení. A cítím jen slabounký závan.

No prosím tě, a to jen venku nebo i doma?

Já zrovna tu svoji 450 mám dneska na sobě a je fakt, že venku, když jsem v pohybu, tak ji necítím, ale když se zastavím anebo když se jí takhle jako ty osprchuju v interiéru, tak jí cítím úplně bez problémů. To bych si bývala tipla, že při takhle větším množství se ta intenzita už srovná.

cinkja: To je smůla. Tak ať to brzy přejde, protože to přímé porovnání opravdu stojí za to.