Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 18. listopadu 2014 21:10
Reakce na zdensy:

naja, fija, dá se to k nějaké vůni přirovnat?

Přirovnat se dá k Amouage Opus III. Krom máslového kosatce jsou tam velmi výrazné falky. A celkově je hodně výrazná, až průrazná :)

Vzdušná rozhodně není.

Tak úplně naslepo bych nedoporučila.

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. listopadu 2014 21:29
Reakce na MirkaU:

Opus III znám. Já jen jestli se mám zajímat o vzorek z ALZD. Díky!

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 19:06

Na fragrancex mají zase poštovné zdarma kvůli černému pátku (a nákup není limitovaný min. částkou!). Ovšem opět jen pro USA. Tam to mají snad každou chvíli bez poštovného... To tady by obchody nejspíš zkrachovaly, udělat občas podobnou akci. 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 03. prosince 2014 19:26

Dnes me na pohrbu v malem vesnickem kostelicku totalne udusil jasmin. Kostel narvanej, ja stala pomalu na jedne noze, mela jsem  nos skoro zaboreny do vlasu "jasminove pani" a myslela jsem, ze to tu hodinu nevydrzim. Nevim, co to bylo za vuni, ale vim, ze ji nesnasim :-)

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 03. prosince 2014 19:45

Necítím NIC! Jsem nemocná, mám rýmu - nemám čich, nemám chuť, hrůza. Chtěla jsem se potěšit nějakým zkoušením vzorků a fakt to nemá cenu.  (A nejhorší je, že se toho potřebuju fakt rychle zbavit, ale ideálně i pořádně, ať to nemám za týden zpátky)

Offline Bobo
Avatar
25 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 19:51

Asi si dovedete představit, jak to u nás nejen v koupelně teď voní. Škoda, že to nedopadlo opačně, Serge tam bylo podstatně víc 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 21:14
Reakce na Bobo:

Upřímnou soustrast!!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 21:30

Ráno jsem neměla vůbec chuť na žádnou vůni, skoro mi při představě si na sebe něco stříknou bylo špatně, kdybych byla doma, tak je mi to šumák, ale jela jsem skoro na celý den pryč a nenavonět se je nepředstavitelné. Nic na mě neleze, nebolela mě hlava, nebyla jsem po flámu, PMS nemám, těhotenství nehrozí... sáhla jsem po mé zaručené bolístkové No.5 Eau Premiére a ee, taky to nebylo ono, nakonec jediný přijatelný byl Mon Précieux Nectar. To už se mi dlouho nestalo

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 21:35
Reakce na Bobo:

Čtu správně Fille en Aiguilles? To si vylitý v koupelně ani pořádně nedokážu představit. I při běžným nošení je to kadidlo hodně štiplavý. Upřímnou soustrast.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 21:46
Reakce na Hoolinkah:

Štiplavé? To mě nikdy ani nenapadlo, přijde mi taková příjemně přírodní... Mám ji a ráda používám, jen mi přijde, že moc nedrží. 

Bobo: Jejda, to je škody... 

Offline Bobo
Avatar
25 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 22:26
Reakce na Hoolinkah:

Čtu správně Fille en Aiguilles? To si vylitý v koupelně ani pořádně nedokážu představit. I při běžným nošení je to kadidlo hodně štiplavý. Upřímnou soustrast.

Jj, čteš správně. Ani nemusím zapalovat františka  Mě právě teď překvapilo, jak hodně to kadidlo vylezlo z těch dlaždiček a spár a ta houbička se kterou jsem to utírala , protože na mým muži to kadidlo hraje spíš druhý housle a výraznější je ta ovocná složka. Já ji nenosím, jen jsem si ji doma asi dvakrát dopřála na hřbet ruky na čuchanou.

Offline Bobo
Avatar
25 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 22:29
Reakce na Lalaith:

Taky jsem jí do teď nevnímala jako nějak výraznou, ale držák to jo. Na manželovi voněla hodně dlouho a na oblečení x dní.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 22:40
Reakce na Lalaith:

Jo, na mně vylézá dost výrazně a nakysle (ovocnou složku necítím třeba vůbec). Pár lidí už mi řeklo, že cítí kari. Nevadí mi to, jsem na kadidlo vysazená, ale mám ji zafixovanou jako jednu z těch "agresivnějších" kadidlovek.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 16:56
Reakce na Bobo:

No teda, a ja som sa chcela ľutovať so svojou rozbitou Nuxe Le Parfem, ktorý som si zhodila jedb

ným šmahom aj s úplne novou ružovou vodou.

Zato u nás v kúpeľni to vonia fajn:).

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. prosince 2014 10:26

Z deseti vzorků z ALZD se mi nelíbí ani jeden :-( Sakra, vyhozené peníze. Anebo ušetřené?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. prosince 2014 13:24
Reakce na Evanilla:

Vem to pozitivně. Ušetřené!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. prosince 2014 23:39
Reakce na Evanilla:

Stane se, ale taky bych to viděla spíš pozitivně. Našetříš víc a v další várce budeš mít třeba už větší štěstí.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 29. prosince 2014 09:06
Reakce na Evanilla:

...taky to vidím pozitivně

I když - člověk doufá, že aspoň jeden vzorek přece MUSÍ být pěkný.!?!

Máě důvod objednat znovu...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 17:33

Já se dostala do takového podivného stavu, že mimo asi 3 vůní, nemám vůbec na nic náladu a chuť a chce se mi všechno prodat!!!!

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 18. ledna 2015 17:39
Reakce na naja:

A co třeba?

Já zas mám teď takový divný období, že nevím co bych - něco bych chtěla, něco novýho, i když v podvědomí vím, že bych si měla spíš dokoupit to, co mám ověřený/osvědčený/oblíbený... ale mám cukání zkusit něco novýho, no... dokonce i slepáka bych si dala...