Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. října 2014 20:38
Reakce na Ayuri:

Časom sa to naozaj poddá, ale môže to trvať dlho. Ja som sa musela z rovnakého dôvodu vzdať niektorých milovaných vôní. Trvalo mi celé roky, kým som k nim znova mohla privoňať, ale už to aj tak nebola  taká láska, ako predtým. Ich čas pominul, už sme inde.  Nová životná etapa potrebuje  aj nové vône, aspoň ja to mám takto.

Ich čas pominul, už sme inde. Nová životná etapa potrebuje aj nové vône, aspoň ja to mám takto.

Svatá pravda :-) Bude to tak.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. října 2014 20:39
Reakce na andry:

On nosil i moje :-D Ale snažím se je dál nosit a zatím ok.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 25. října 2014 20:40
Reakce na dynda:

Když se to vezme kolem a kolem, máš ty vůně spíš spojené s hezkými vzpomínkami, ne? Možná to odnese ta Sycomore, ale věřím, že ostatní zůstanou. Určitě se to poddá. A určitě tě čeká další krásné období.

Ano, takovou Dolce Vitu mám vyloženě na příjemné zážitky, koncerty a dovolené, vše s jednou osobou. Vzdávat se jí rozhodně nechci.

Díky, věřím, že vše bude OK. Musí 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 25. října 2014 20:41
Reakce na Evanilla:

Dyk ty vůně za to nemůžou 

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. října 2014 07:33
Reakce na Evanilla:

Jednu obětuj (jako se na ní pomsti) a zbytek schovej do skříně a vytáhni vždy po jedné ve chvíli kdy budeš mít nějakou radost, nebo poznáš nějaký posun k lepšímu. Je jedno jestli tam vůně budou schovaný méně než rok nebo déle. Já se taky kdysi zbavila několika vúní z důvodu, že mi připomínaly špatný období a když to bylo za mnou, tak jsem je zase scháněla po všech čertech. Akorát Deep Red a Touch of Pink mi přes práh nesmí. Ty jsem si tenkrát právě koupila jako truc vůně v tom nejhorším období a u nich to pořád mám, a stačí kouknout na flaonek na netu (na Touch of Pink jsem i věkem jinde, tu už bych nekoupila i tak).

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 26. října 2014 10:25

Ráno jsem si vybrala k vyzkoušení vzorek Montaleho Aoud Flowers. Uzávěr nešel vytáhnout, tak jsem zabrala ... no, co nemám na sobě, je na koberci.  A tím se rozhodně vyřešila i moje vůně pro dnešní den / noc ...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 26. října 2014 20:36
Reakce na wiv:

Vzhledem k urputné výdrži Montalek to asi nebude jenom dnešní den a noc .

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 27. října 2014 17:50
Reakce na wiv:

Montale na koberci - no pekné a voňavé Vianoce.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. října 2014 18:31
Reakce na wiv:

Zrovna jdu s něčím podobným, akorát že já nebyla přímým účastníkem, tudíž na mě nezůstala ani kapka. Moje sestra včera večer nedávala pozor a přidřepla mi vzorky, co jsem si zase na chvilku neprozřetelně položila na postel a bohužel to zrovna odnesl vzorek, na kterém mi momentálně záleží asi nejvíc, Antonia (Puredistance). Byla ho tam ještě dobrá půlka.

Bohužel jsem na to přišla až dnes odpoledne, když jsem zjistila, že mi nějak podezřele krásně voní prostěradlo a objevila v něm už jen tu prázdnou plastovou rourku. Rozprašovač a uzávěr už stihla v tichosti vyhodit. Nejradši bych jí přetrhla.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. října 2014 18:49
Reakce na wendulka:

to už ale jednou bylo, ne ?

nedávej vzorky na postel, je to vlastně tvoje vina .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. října 2014 19:08
Reakce na náťa66:

Ne, tamto bylo opačně. To byly dva vzorky, které mi dala na postel ségra a na ty jsem dřepla já. A z těch aspoň zbyla kapka. Z Antonie nezbyl ani ťuk.

Jádro pudla je v tom, že ségra je pořád nevyléčitelný uklízecí maniak křížený se slonem v porcelánu - na postel mi sedla z důvodu, aby mi přerovnala věci v MOJÍ poličce, i když to má zakázané.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 27. října 2014 19:13
Reakce na wendulka:

jejda, tak ti chtěla udělat radost... je to od ní hezké, a navíc, kdo nic nedělá nic nezkazí, ne ?

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 27. října 2014 19:16
Reakce na wendulka:

V tom případě nečekat, koupit

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. října 2014 21:20
Reakce na náťa66:

Ó ano. Já ti ségru půjčím na týden domů, jo? Až ti začne uklízet tvou shalimaří rodinku, ať vidíš tu radost v praxi.

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 27. října 2014 23:25
Reakce na Ayuri:

Montale na koberci - no pekné a voňavé Vianoce.

Já vlastně ani nevím, jestli to ještě na koberci voní  Asi jsem si včera docela otupila nos. Dnes jsem se totiž do práce navoněla Montaleho Red Aoudem (ráno 1 střik) a kolem poledne jsem měla pocit, že už nic není cítit. Tak jsem přidala 1 (vážně jen jeden !) střik. Asi za půl hodiny vešel do kanceláře kolega a hned u dveří se ptá, co to voní. Jestli nějaké vonné tyčinky. A že je to pořádně intenzivní. Kancelář přitom máme celkem velkou, s vysokým stropem. Takže jestli 1 střik dokázal provonět celou místnost, a já to necítím

Raději na pár dnů vytáhnu citrusovky, abych vůněmi úplně nezničila své okolí  

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. října 2014 09:47

Hlásím se do klubu. Zároveň i do vlákna "Co jste spotřebovaly" (a to do mrtě!)...

Ráno - ve spěchu, jako obvykle - jsem vyškubla uzávěr mocným trhnutím, a zkropila extraitem Shalimaru celou ložnici.

Jsem to ale idiot. A to neurvalý zacházení mi samozřejmě nezachránilo ani pikosekundu z mýho bídnýho, mizernýho života!

Offline blackviolet
Avatar
3323 příspěvků moje polička 30. října 2014 12:32
Reakce na barbucha:

Tak tohle je velká tragédie.  Upřímnou soustrast.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 30. října 2014 15:17
Reakce na barbucha:

Bože, takový škody!!!! A celej den nálada v pr*eli, co? Si hlavu tluču ještě dneska, když si vzpomenu, jak jsem si rozbila celý nový odstřik Jersey Cítím s tebou (a hlavně budou cítit tvoji spolubydlící)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 30. října 2014 17:55
Reakce na barbucha:

Žádnou soustrast ti nepřeju, tu přeju tomu Shalimařímu extraitu,  takhle znesvětit jednu z nejklasičtějších klasik

Už ti chybí jen mikina, bezvěrče, jediná omluva pro tebe je, že jsi sama nazvala svůj život bídným a mizerným, a doufám, že příštích 100 let strávíš zpytováním svědomí.( občas by jsi se mohla přetáhnout nějakým karabáčem).

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 30. října 2014 17:57

Děkuju za soucit - vy tady aspoň víte, jak mi teď je!  

Aha, tak edit: A Nátě přeju aby jí popraskaly všechny flakony!