Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 14:15
Reakce na Gellnerova:

...krásné!...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 15:24
Reakce na Gellnerova:

 Ano. To je přesně ono.

Do recenzí to dej. Představu, jak voní, z tvého popisu určitě mám. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 15:40
Reakce na Gellnerova:

Mám doma vzorek této vůně a musím říct, že jsi ji popsala moc pěkně! Já se v ní nějak ztrácím, nesedí mi.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 15:56

Asi po pěti letech, kdy jsem se tomu úspěšně vyhýbala, jsem dostala parádní akutní rýmu. Ne, že bych měla nos vyloženě ucpaný, ale pěkně mi z něj teče a kýchám jak o závod. Svoje vůně cítím tak 5 minut a ještě slabě a blbě se mi polyká, což je v kombinaci s mojí zvětšenou štítnou žlázou, kterou mi nově zjistili, fakt super.

Už jsem sice nasadila tradiční léčbu, ale na nějaké testování nových vůní teď můžu zapomenout a zrovna, když bych na to měla čas.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 16:42
Reakce na wendulka:

To je mi Tě líto, postihlo mě to minulý týdena není o co stát. Měla jsem regulérní parfémový absťák. Tak jsem aspoň objednávala vzorky :D

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 17:23
Reakce na wendulka:

Upřímnou soustrast, Wendy!

 Prvně v životě mi rýma trvala 2 dny. Víš, kdy? Na vernisáži Nobile 1942. Bylo to nadšením, prostředím či vůněmi? Nevím. Ale aspoň vidíš, jak jsem cítila tvoji krásnou "1001".

Držím palce, ať tě ta potvorarýmová taky brzy přejde - aspoň ji vyhřeješ doma

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 19:11
Reakce na wendulka:

Tak ať to rychle přejde. Po loňském strašném podzimu jsem nasadila silné vitamíny  a úterní pokus o bolení v krku jsem zahnala slivovicí. Zatím to pomohlo. 

Loni na podzim měla zánět dutin...nedýchala jsem skoro 3 měsíce. Přišla jsem o čich i chuť...byl to děs. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 20:07
Reakce na alibi:

Díky.

Já vím. Aspoň, že Tobě je už lépe.

Mně momentálně tečou už i oči, takže je mi tak blbě, že ani na to objednávání vzorků nemám sílu, abych si to alespoň nějak vykompenzovalaa že bych objednávala.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 20:14
Reakce na Korsičanka:

Díky.

No řeknu Ti, na to, že jsi měla rýmu, jsi vypadala naprosto famózně, zlato. A myslím to smrtelně vážně. To na mně je momentálně dost tragickej pohled.

Renusatko Šišmarja, 3 měsíce? To by byla moje smrt.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 20:35
Reakce na Renusatko:

3 měsíce, no potěš koště. Tragedie!

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 20:39
Reakce na wendulka:

Nekoukej na sebe, ale cpi do sebe: med, citrón, grog/svařák, inhaluj mátu...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 21:03
Reakce na wendulka:

Pro mě to byla taky tragédie.  Nejen parfémová, ale i jinak, třeba jsem nebyla schopná nic uvařit a ochutnat. Cítla jsem jen sladké a slané chutě, takže třeba šunka chutnala jako sůl ze solničky. Tragický pohled na mě byl taky, ale jelikož jsem neměla teploty, tak doktorku vůbec nezajímalo, že nemůžu vůbec (ani malinko) dýchat nosem a neschopenku mi nedala. Tak 3 měsíce jsem přežívala v práci a doma trávila čas tím, že jsem se snažila babskýma radama uvolnit dutiny. No fakt děs.

To nikomu nepřeju. Ty to pořádně vylež, ať můžeš zkoušet a psát recenze. 

Offline tina
Avatar
5859 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 21:10

Od milé Dalia se k nám dostala Fidji a tak jsem jí propadla, že nedokážu nosit nic jiného. (Stížnost je jen v uvozovkách:) Ještě jednou moc děkujeme

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 21:57
Reakce na wendulka:

Neříkej mi ale, že nepřijdeš na sraz! 

Já už se tejden nalejvám zázvorovým čajem... 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. zaří 2017 22:33
Reakce na barbucha:

No prosím tě, nestraš! V pondělí musím být fit, ať se děje, co se děje. Prostě musím. Zítra se ale musím hodit marod. To asi jen přes tuhle noc nevyležím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 07:35
Reakce na wendulka:

Lituju tě a doporučuji Vincentku jako nosní sprej, případně mořskou vodu ve spreji. Nejsou návykové a jako první pomoc na ucpaný nos dobře fungují bez devastace sliznic.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 11:57
Reakce na Fleur:

Děkuju.

Sprej s mořskou solí máme doma preventivně, takže od včera poctivě vyplachuju.

Dneska je to o trochu lepší. Přestalo mi téct z očí a i z nosu se to omezilo stejně jako kýchání. Dokonce i otok v krku po intezivním cucání Strepsils plus povolil, ale nos je pořád ucpaný, takže jsem zůstala dnes doma a snažím se dál dát dohromady.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 12:13
Reakce na wendulka:

Držím palce! Jak čtu zprávy, bohužel mi to ve čt nevyjde, ale ty už budeš určitě fit

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. zaří 2017 13:15
Reakce na Korsičanka:

Díky.

Škoda.

No musím, i kdybych se v horkém nápoji Coldrex, který do sebe též poctivě klopím, protože ten mi taky ulevuje, měla vykoupat.

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 09:42

Myslíte si, že by bylo možní zrušit Chloe? Přijdu do sekretariátu, projde jedna Chloe, projde druhá Chloe, třetí ..... NApříště jsem si vzal štít - 5 vydatných střiků Ambre Fétiche - a bylo vymalováno. Ted jdeme na celodeňák se známými do lesa - CHloe - je to možný?