Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 14:58
Reakce na barbucha:

No přece nemohli zaostat za sousedovic "rebelskou" Gábinou.

Ne, je to naprostá ptákovina. O tom žádná.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 15:03
Reakce na wendulka:

Já se z těch věčnejch rebelek už jednou fakt poseru

Offline Fleur blogger
Avatar
6083 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 19:44
Reakce na barbucha:

Taky si můžeš hodit mašli. Teda vlastně Twilly...

Apropos, je to naše oblíbená značka, tak kdybys třeba pořídila na zkoušku flakónek a nakonec se rozhodla, že to té Nagel nedaruješ, tak víš, kam se můžeš obrátit .

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 20:38
Reakce na Fleur:

Nedělej si plané naděje, ty našeptávačko  Tohle je takovej ten typ, kterej se dá vypotřebovat celkem snadno. Kdybych se přenesla přes ty kecy... No uvidíme. Až bude někde za křesťanskou cenu, kdo ví? 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. zaří 2017 08:41
Reakce na barbucha:

V recenzích je docela chválená, posuzují ji jako unisex a taky nechápou, proč by měla být pro dvacítky. Takže klidně i pro nezbednou Báru.                

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 12:40

Určitě jsem zas pozadu, ale dnes jsem měla chvilku a mrkla na klip Gabrielle od Chanel...Se mi to ale fakt vůbec nelíbí.  Mně to připomíná Kačeří příběhy, jak tam je tam honí ta mumie zabalená v hajzlpapírech. A dost, natočte už někdo hezkej klip.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 07. zaří 2017 20:11
Reakce na Luna:

Mně tam Kristen přijde doslova asexuální. Tý sluší klip Rolling Stones, ale tohle teda ne. Gabrielle se možná oblíkala jako kluk, ale pochybuju, že se tak pohybovala.

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 15. zaří 2017 13:20

Reformulovali Farheinta!!!

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 17:36
Reakce na Sweet Potato:

Fakt??? To je blby! Manželova oblíbená!

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 17:43
Reakce na Luna:

No u nás totéž. I já ji miluju. Sice jsem teď podstrkovala leccos jiného, ale nakonec jsem i sama sobě musela přiznat, že chci zpět svého chlapa. 

Prý to proběhlo cca před půl rokem. A prý podle přání zákazníků, haha.

Kdybys měla nápad, jak se dostat k původní, vyvážím zlatem!

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 21:40

Tak já to asi vzdávám teda. Čuchám jako pes, nic. Marně hledám ty orosený okvětní plátky. Dneska jsem si vyzvedla další vzorečky, cesta do Prahy, že jo. Lutens - Feminité - jako nevím. Zkusím zítra. První očuch mě neočaroval. Etat libre dÓrange - Divin ´Enfant - docela pěkný, počkám, co zítra, ale teda detekovat v tom cokoliv nedokážu (snad jen asociace s vůní na WC, byť příjemnou).

Taky jsem si stříkla na zápěstí Montale - Cafe intens -  a sama sebe málem zabila, protože už jen chůze na nádraží v oblaku toho smradu, pak v kupé - ježíš, chudák ten chlap proti mně, hned si objednal pivo, asi aby to přežil. A pak cesta autem domů - ani nevím, kudy jsem jela, hlavně aby to bylo rychle. A to jsem to ve vlaku drhla vlhkým ubrouskem. Nevím, jestli bych uspěla s žalobou, kdybych havarovala?? Protože v uzavřeném klimatu vozu (se zapnutým topením) nabralo "kafe" teda na šílený intenzitě. Ale kafe v tom rozhodně není, to teda ne. Napadly mě připálený povidla (akorát že švěstky v tom prý nejsou). 

Jsem marná. Pro módu nemám cit, na parfémy nos... co se mnou?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46026 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 21:55
Reakce na Gellnerova:

nevzdávej to

btw vůně montale (pozor totéž je mancera) jsou pro mě stejně strašný, uaa

Offline Fleur blogger
Avatar
6083 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 23:27
Reakce na Gellnerova:

Montalky jsou strašně lineární, je to jako poslouchat na plné pecky čtyři takty techna pořád dokola.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 07:06
Reakce na Gellnerova:

...no, když juknu na Tvoji poličku  a pak čtu, že jsi zkoušela Café Intense...

...docela slušnej vodvaz  - za bílýho dne, mezi lidmi spáchat sebevraždu

Co nebo jakou hledáš vůni.?

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 07:15

...stěžuji si na nechutnou cenu u vůně 

Gucci BLOOM.

Jasné, novinka, ale aby na netu byla za cenu jako v parfumerii.?..

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 11:08

viktorka_od splavu No, přinejmenším si dám pauzu. Bogetu jsem odložila do zásuvky, její moment přijde, až budeme mít projektový den "První republika". Flawer se mi fakt docela líbí, ale voní dost stejně, jako čistič na podlahy, co mají naše uklízečky. V první chvíli jsem dokonce zazmatkovala, že tou chodbou tak intenzivně voním já. Montale mě málem stálo život (a ti chudáci v kupé se mnou by mohli po RegioJetu požadovat náhradu)... Lutensovi asi nerozumím. Takže zase chvíli budu kamarádit s Feragamem, s tím se znám a nepodobá se ani spálenině, ani podlahovýmu čističi, a pak se uvidí .

Miru Já nevím, jestli hledám. Já jsem to pojala jako výzvu - že prostě dokážu v těch vůních detekovat ty složky, že se to chci naučit. Tak zkouším vybírat vůně, jejichž složky znám a mám teda možnost je v tom hledat. Proto teď třeba ta Divin´Enfant - protože kůže, káva, tabák, růže
- a doufám, že v tom postupně ty složky rozeznám. Ale ne, fakt se mi to nedaří. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 11:16
Reakce na Miru:

A no jo, moje polička. Taková 1. třída Kašička . Jsem spokojená s tím Ferragamem, třeba Body byl dost omyl, takové sladké lepivé blemcavé to je. Fakt je, že asi jo, asi trochu furt hledám. Vůni, jako jsem já. Cynická, sebeironická, ale plačící u reklamy s roztomilým pejskem. Tolerantní až za hranici normálu, ale z ničeho nic hysterka kvůli maličkosti. Ženská, co je trochu chlap, co si vždycky na pokec vybere bandu chlapů spíš než holčičí hlouček řešící zavařování kompotů...ženská, co radši tahá dříví v lese než peče nedělní koláč.
Jenže dá se takhle vybrat vůně? Nedá .

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 11:23
Reakce na Gellnerova:

Já do dnes nemůžu cítit některé vůně a i když mám třeba vůni růží na zahradě ráda, tak skoro žádný parfém s růží si nemůžu dát na sebe. To stejné mi bohužel dělá třeba káva, vetiever i pačuli.  Prostě spoustu tady vychválených vůní vůbec nechápu. Musíš najít spíš naopak složky, co máš ráda ( já třeba vanilku, tonku, čokoládu...prostě sladkosti). Někdy některá vůně překvapí, ale po čase už i sama víš, co ti vonět může a co vůbec ne. 

Popisují se dobře vůně, které v tobě zanechají nějaký silný dojem...ať už pozitivní nebo negativní. U spousty ( havně mainstreamu) nejsem schopná žádné složky rozeznat a mám k nim na poličce jen třeba, že to není nic zajímavého 

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 11:44
Reakce na Gellnerova:

...hm, jako Ty jsi mi vlezla do hlavy.?...

V tom, co píšeš, se hooodně poznávám...

A Tvá polička není pro Tebe, to ne, nooo...

...hm, tak můžeš hledat v tom, co se líbí mně(recenze pod profilem),

Luně...

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 14:09

Add Divin´Enfant.
Dnes, po  té včerejší depresi nad neschopností mého nosu, jsem provedla pokus č. 2 (ráno Lutens, ale vážně nic, nelíbí se mi na mně).
A to "božské dítě" mě teda srazilo na kolena. Houby wc čistič. Dokonalost. Zakouřená kavárna před půlnocí (ještě před protikuřáckým zákonem). Bunda na věšáku po příchodu domů. Kůže načichlá tím kouřem, ale i tím něžně holčičím parfémem od rána. Souznění mužského a ženského, drsného a jemného, živočišnosti i noblesní elegance, pankáče a pojišťováka, prostě perfektní spojení dvou světů v jeden celek. 

Ano? ANO?? Protože se mi zdá, že skutečně platí, že ráno je moudřejší večera .
Renusatko přesně o tomhle jsi mluvila, že???
Miru  ... a tahle by, myslím, mohla být pro mě. 
S vašim svolením to pak směle nakopíruju do komentářů pod vůní.