Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Online Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 09:46
Reakce na haschm:

To ses jí nadýchal předtím Chloe v lese - není možná

Já jdu s dětmi na Husí slavnosti. Co myslíš, že ucítím?

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 09:59
Reakce na Korsičanka:

To ses jí nadýchal předtím Chloe v lese - není možná

Já jdu s dětmi na Husí slavnosti. Co myslíš, že ucítím?

Doufám, že pečenou husu 

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 10:46
Reakce na haschm:

Myslíte si, že by bylo možní zrušit Chloe? Přijdu do sekretariátu, projde jedna Chloe, projde druhá Chloe, třetí ..... NApříště jsem si vzal štít - 5 vydatných střiků Ambre Fétiche - a bylo vymalováno. Ted jdeme na celodeňák se známými do lesa - CHloe - je to možný? 

Nedalo by sa to prepašovať do firemného dress codu ?

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 20:44
Reakce na haschm:

To snad bylo u nás v práci . Už jsem na ni skoro alergická.  

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 21:32
Reakce na Renusatko:

To snad bylo u nás v práci . Už jsem na ni skoro alergická.  

No ale jak to těm lidem slušně říci? Asi nijak! POkud někomu nevadí, že "voní" jako zbytek kanceláří, tak s tím asi člověk nic nenadělá. 

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:04
Reakce na haschm:

No ale jak to těm lidem slušně říci? Asi nijak! POkud někomu nevadí, že "voní" jako zbytek kanceláří, tak s tím asi člověk nic nenadělá. 

Hm...to asi nijako...ale nedalo by sa hlasno chváliť čokoľvek iné? Prípadne rozdávať vzorky, akože "vidím, že máte rada vône, mne sa do rúk dostalo toto a ako chlap to nevyužijem"?

Len fabulujem, netuším, reálne asi nič...

Edit: A ešte k tomu, že im nevadí, že voňajú ako všetci...no o to presne ide, keď voňajú ko ostatné, cítia sa bezpečne, lebo ak to používajú toľké, musí to b&ť ok.

Offline SunEclipse
Avatar
3104 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:58

by mě zajímalo, co to v těch všech Chloe je ..mně nevoní ani jediná, vždycky je tam takový tón, co mi vyloženě vadí. A přitom znám lidi, co se jim líbí

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:48
Reakce na SunEclipse:

...řekla bych, že cedr.

Ten mi dokáže znechutit dost vůní.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:53
Reakce na Miru:

Môže byť, ale ja mám dojem, že proste vychádzajú z nejakej bázy, ako bola Guerlinade u Guerlaina, na ktorú akurát nadstavujú zvyšok. Akurát v púdrovej Love, Chloé kolekcii ju necítim.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 01. října 2017 14:02
Reakce na SunEclipse:

Nápodobně. Líbila se mi akorát Love, Chloé, ale i v té cítím ten nepříjemný kyselý dojezd, který mají všechny společné.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. října 2017 18:52

Jsem naštvaná. Ztratil se mně balíček s voňavým obsahem (tedy nejen mně, ale i odesílateli. Je kolem toho spousta podivností, tak se mně to ani nechce dopodrobna vypisovat, ale zamrzí to. Podle podacího čisla, byl ve středu adresát nezastižen, což je pravda (očekávala bych tak ve schránce výzvu k vyzvednutí zásilky), ale večer se tam najednou objevilo, balík doručen. Na poště ale nebyl a já ho taky neměla. A ještě podivnější je, že až v neděli večer jsem výzvu ve schránce našla.

Člověk, který ve středu doručoval, podal v pátek výpověď .  

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 02. října 2017 19:19
Reakce na janejane:

Jani, to mě mrzi. Bylo to pojištěné? Ono to naštve v každém případě, zvášť, když je to něco nesehnatelného. Ještě je teda divné, že ten doručovatel zrovna končí.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. října 2017 19:20
Reakce na janejane:

Kruci, to je mi líto.

Offline Fleur blogger
Avatar
6074 příspěvků moje polička 02. října 2017 22:55
Reakce na janejane:

Držím palce, ať to má dobrý konec!

A tím dobrým koncem rozhodně nemyslím, aby ten doručovatel, co po nedoručení podal výpověď, někde za rohem třeskutě voněl .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. října 2017 22:56
Reakce na janejane:

Tak to je fakt podivný. Na druhou stranu po mojí loňské zkušenosti, kdy mi loni koncem listopadu záhadně zmizel voňavý balíček na ústeckém SPU a už se nevynořil, zatímco náhradní balíček poslaný o necelých 14 dní později už v předvánoční špičce jím prošel úplně bez problémů, je Česká pošta schopná evidentně všeho.

Soucítím.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. října 2017 23:04

Děkuji všem za reakci!  Musela jsem si ulevit, nebezpečně mně to zvedlo tlak.

A ještě k tomu cenné psaní... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 04. října 2017 18:01
Reakce na janejane:

Tak za cenné psaní ti musí pošta kompenzovat aspoň celou uvedenou cenu. Což v případě nějaký limitky nepomůže tak moc, ale aspoň nepřijdeš o ty peníze.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 04. října 2017 22:12
Reakce na barbucha:

No právě cenné psaní..!

Já jsem příjemce a odesílatelka už podala reklamaci. Naštěstí se nejedná o žádnou vzácnost (ve smyslu třeba limitky). Jsem dost zvědavá, jak to dopadne a myslím, že je to pojištěné tak, že k určité kompenzaci dojde.

Dám vědět.

Offline barbucha blogger
Avatar
30537 příspěvků moje polička 04. října 2017 22:14
Reakce na janejane:

To dej. Podle mě - a podle předpisů ČP - by odesilatelka měla dostat cenu, uvedenou na obálce.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. října 2017 22:19
Reakce na janejane:

To já pochopila hned, jak jsi to myslela. Taky až od tebe poprvé slyším, že se ztratilo cenné psaní.

Zatím se to vždycky týkalo jen doporučených zásilek nebo doporučených balíčků - v mém případě ze zahraničí.

Myslím si, že pošta tu kompenzaci vyplatí odesilatelce přesně v té výši, na jakou to pojistila plus hodnotu poštovného, akorát si na to nechají celých těch 30 dnů, během kterých asi ve schránce objevíš takový odpovědní koresponďák, v němž po tobě pošta bude chtít potvrdit, že to cenné psaní k tobě nedoputovalo.