Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 08. října 2017 11:03
Reakce na Sweet Potato:

Súcitím....koľko krásnych vôní som ja škrtla kvôli deťom ...pritom kritika kohokoľvek iného by ma úplne nechala chladnou...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. října 2017 21:32

hlásím, že jsem úúplně blbá zkoušela extrait oud satin mood/MFK a hodně se mi líbil, ovšem flakon bych nezužitkovala,tak jsem si říkala že kdyby někdo příležitostně odstřik... no tak jo, pořídila jsem si odstřik. no a teď jsem zjistila že já trotl jsem zakoupila oud velvet mood. chyba na mé straně od začátku. no a co horší - nijak zvlášť se mi nelíbí:-(

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. října 2017 14:56

Kdysi se mi podařilo něco podobného. Vyzkoušela jsem několik vzorků MDCI. Bohužel jsem si u nich vyměnila popisy a koupila jsem si s nadšením úplně jiný než jsem chtěla...za spoustu peněz. Když mi došel, tak mě málem ranila mrtvice. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 19. října 2017 15:00
Reakce na Renusatko:

 diky. ta financni ztrata neni nijak hrozna spis me mrzi ze jsem si mohla koupit neco jineho, no a ted nevim co s tim co mam, na mne je ta vune fakt o nicem, cisty uzeny

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. října 2017 15:04

Jedině zase poslat dál. Jsou parfémy, které v rodině neudáš .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 19. října 2017 15:07
Reakce na Renusatko:

no tenhle urcite ne

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 20. října 2017 17:23

Zapomněla jsem si v práci na stole, přímo vedle radiátoru a pod oknem, před pár dny načatý stovkový flakón Black Jade. A zrovna před víkendem! A samozřejmě by mě za jiných okolností vůbec nenapadlo navonět se s ním dnešní večer, ale když vím, že ho doma nemám, tak mi přímo fyzicky chybí.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. října 2017 18:37
Reakce na Fleur:

Zapomenout takhle vůni, to by mě skoro fyzicky bolelo... no ale ona tam na tebe v pořádku počká, uvidíš, jaké to bude v pondělí radostné shledání! 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 20. října 2017 18:48

Já si stěžuju, že teď nesnesu nic jinýho než chanel 19*poudre..všechno ostatní, co mám mi nějak vadí. Doufám, že se to srovná..

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 21. října 2017 15:23
Reakce na Ellen:

Já vím; alespoň mě to smířilo s počasím - jsem ráda, že mi na ni nepraží slunce.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:06

Ztracené cenné psaní - (záhada vyřešena)

Včera na poště jsem se náhodou zeptala, jestli pro mě nemají cenné psaní (očekávám teď jedno), paní se byla podívat, ale donesla jiné, které tady prý leží už měsíc, samozřejmě to ztracené...

Dělali revizi skladu a našli ho!!! (ze strany odesílatele byla podána reklamace). Takže na naší poštu dodané bylo, jen se ztratilo... nechápu. Zásilka totiž musí být doručena do 15 dnů, pak se dává opakovaná výzva nebo se posíla zpět odesílateli, aspoň takto mi to bylo vysvětleno. Ten, kdo to měl na starosti, prostě udělal chybu, zapomněl nebo se na to vykašlal.

Každopádně jsem moc ráda, že se to vysvětlilo.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:30
Reakce na janejane:

Ať to bylo, jak chtělo, neukradli ho, jen někam zabordelili a to bych jim - po řádném vyčinění - prominula

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:37
Reakce na janejane:

Tak to ještě dopadlo celkem dobře. Řekla bych, že tenhle bordel je jen v Brně na balíkové poště, ale tam ty asi nepatříš...takže možná na všech poštách. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:39
Reakce na janejane:

Tak to je dobrá zpráva.

Být to dporučené psaní nebo balíček, to by se určitě už neobjevil.

Jinak já si teda musím postěžovat parfémově taky. Tak jsem se těšila na podzim, jak si užiju vůně, které mi na poličce ležely od jara ladem a několik mě jich najednou začalo zlobit. Některé až fyczicky a to mě nejvíc mrzí, protože samotná vůně mi stále voní. Zaplaťpámbůh za Kriglery.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 16:12
Reakce na wendulka:

Jako že vyrážka?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:02
Reakce na Korsičanka:

Ne, dělá se mi z té vůně fyzicky špatně od žaludku, ale přitom mi pořád voní. To je to divné. Stalo se mi to poprvé. Ale jerry dnes na srazu říkala, že prý se jí něco podobného stalo kdysi dávno s Ambre Narguillé a teď má plný flakon.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:09
Reakce na wendulka:

To se mi stalo s Le Bouquet de la Mariée . Koupila jsem si ještě větší odstřik a je mi z ní na zvracení. Já teda čekám, že je to snad jen počasím, protože se mi moc líbila. Teď nemůžu ani přičichnout k fakónu. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:11
Reakce na Renusatko:

To já si k flakonu přičichnout můžu a v tu chvíli mi krásně voní, ale nesmím se s ní navonět, jinak mně začne být podobně.

Le Bouquet de la Mariée jsem měla nedávno a nic. Nádhera.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:27
Reakce na wendulka:

To je teda zvláštní, protože já buď tak, nebo tak. Ale třeba to bude dočasné vlivem hormonů - ty s námi cvičí pořád.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 20:37
Reakce na Korsičanka:

Určitě to bude tím. Problém je, že já mám teď jinou hladinu hormonů, než jakou jsem měla na jaře a to už je trvalej stav, takže to vidím bledě.

A teď se mi k tomu navíc přidaly i jiný hormony, jak víš, takže se opět kapku děsím, co mi to provede po novém roce s vnímáním vůní tentokrát.