Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 09:07

 Vcera mi bylo řečeno, ze VONIM JAK DĚTSKÝ PUDR.  Co-ro-man-del

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 11:47
Reakce na Luna:

Je zajímavé, jak ho každý cítí jinak. Ale tos měla určitě EdP, že? Jinak by z tebe mohli taky cítit plesnivý sklep:)

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 10:56

Už několik dní se nejlépe cítím ve vůni My Name Trussardi.

Mohla bych se v ní koupat, leju ji v ložnici všude, kam dosáhnu.

Ale kompliment žádný, většinou lidé reagují rozpačitě.

Ne, kvůli intenzitě, to nekomentují, ale kvůli samotné vůni, jakože nic moc, eee...?

Chjo.

Je fakt, že já vůbec NEVÍM, v čem bych se cítila dobře?!

Mám na poličce pěkné vůně, ale pořád to není ono.

Jak takovej ten absťák, že člověk neví, čím se - v jídle - dorazil, aby měl dost...

(no, možná by to spravil flakon vůně White Suede a Noir pour Femme od Toma, a k tomu třeba French Kiss Guerlain, a Allure Sensuelle EdP. Jenže bych to potřebovala všechno najednou! A nebo prostě ÚPLNĚ jinou, novou vůni)

...tak jsem si ulevila...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 11:05
Reakce na Miru:

Proč to řešíš? Na Tvém místě bych si užila okouzlení Trussardim a nenechala se rozladit. Voníš se pro sebe, ne? I když Ty vlastně i pro okolí, narozdíl ode mě, já to neřeším ...

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 11:11
Reakce na Mirka:

(no, jako je příjemnější, když lidé reagují kladně...)

...ale máš pravdu, díky

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 11:18
Reakce na Miru:

Kladných reakcí mám za ty roky jen pár. Že bych se někoho ptala, zda mu to voní, to nedělám, nanejvýš dětí a manžela. Kolegyně bych dotazem leda obtěžovala, nechápaly by - pro jednu drahé, pro druhou zcela nepodstatné, další musí být "in", takže po Chloe má LVEB nebo něco podobně současného, takže reaguje tak, že je to zas vůně v mém stylu  - no prostě jsem odkázaná sama na sebe a jsem ráda. Občas projde kolem kanceláře kolega, že na chodbě něco hezky voní, tak si to vztáhnu na sebe.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 11:28
Reakce na Mirka:

...tak jsem se uklidnila

...kuji...

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 11:26
Reakce na Miru:

A to já tě v tomhle úplně chápu. Ne že bych se příliš ohlížela na to, co si okolí o mně myslí, ale v lepším případě žádná, v horším rozpačitá ("nic moc"?!) reakce na parfém mě taky dokáže kapku znejistit 

Člověk tak nějak předpokládá, že se vůně prostě musí líbit 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 11:33
Reakce na barbucha:

...joo noo...

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 14:01
Reakce na Miru:

Mně už bylo řečeno, že smrdím jak divadelní šatna, jak starý hadry ze sekáče, zubni pasta, kočičí čuránky nebo jak když šla prababička do kostela. Vše stále nosím.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 15:31
Reakce na Luna:

Jsi silná žena.!

No, tak dalece jsem ještě nedospěla, ale mně stačí, znejistí, když se prostě moje vůně okolí nelíbí.

Vím, jak je mně nepříjemné, když někdo voní tak, že mi to vlastně nevoní, vadí mi to, leze mi to na nervy...

Takže mám radši, když lidé v mém okolí nasávají moji vůni slastně...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 16:49
Reakce na Miru:

Já ti taky rozumím. A myslím, že to, co máš na poličce, s tebou perfektně koresponduje. Včetně My Name, o níž jsem svého času také uvažovala jako o vůni pro chvíle, kdy nechci vůbec nic řešit, kdy nechci, aby se vůně nějak dramaticky vyvíjela a vlastně mě tím zneklidňovala.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 16:52

Mňa odradí, len ak sa nejaká vôňa nepáči mojim deťom. Lebo potom sa nechcú tuľkať .

Ostatné ma netrápi.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 18:50
Reakce na slniecko:

Tak to je jasné, že maminka musí dětem vonět .

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 18:53
Reakce na Fleur:

Len by mohli byť menej vyberavé, potvory .

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 18:57
Reakce na slniecko:

A po kom ten nos asi zdědily ?

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 02. zaří 2017 19:23
Reakce na Fleur:

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 03. zaří 2017 13:41

„Twilly d’Hermès jsem vytvořila tak, že jsem pozorovala mladá děvčata a jejich způsob života. Dnešní dívky jsou svobodné, odvážné, přítomné na sociálních sítích, nezbedné i opovážlivé, jednají podle svého, čelí větru, prosazují si vlastní rytmus a jejich život má nevšední spád.“ Christine Nagelová

Popis na Sephora stránce.

WTF?! Pokud to jsou její vlastní slova - už jí někdo sdělil, že ageismus se už nenosí? Navíc, co z uvedeného neplatí pro obstarožní tetinu (jako jsem například)?! Mám sto chutí jí sdělit, kam si - s takovými názory - může Twilly zastrčit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 14:33
Reakce na barbucha:

Prosím tě, přece vážně nevěříš, že je tohle z její vlastní hlavy?

Tohle nepochybně vymyslel stejnej debil z PR, kterej připravil Lidlu to jejich expost "vysvětlení", proč umazali kříže z řeckých kostelů a Christine to jen odpapouškovala.

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 04. zaří 2017 14:55
Reakce na wendulka:

To je fuk kdo to vymyslel, podepsaná je tam ona. Kdyby jí bylo dvacet, tak neřeknu, ale dyk ona je můj ročník!  Pitomci