Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 14:38
Reakce na Mha:

Ale i tak si jednou ode mne odsedla jedna kolegyně. A to mám samé nekonfliktní kousky...

​mne treba vyhovuje, kdyz lidi udrzuji odstup, a to nejen v soucasne situaci

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 14:39

andry Což je u tak pohledné mladé ženy docela škoda

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 14:46

Korsičankaubezpecuju te, ze po zkusenostech s ruznymi podivnymi lidmi na ulici to je vic nez pochopitelne.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:01

andry My staré brunetky s divnými lidmi v Brně problém nemáme

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:16

andry Haha, tak to abych si pořídila něco dravějšiho, abych dodržela ty dva metry. Co doporučuješ? 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:24

Mha Myslím, že andry má pěkné divočiny

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:27

Mha kuzi, oud a zivocisne pizmo

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:30

Korsičanka no jak sis vsimla, slavna Ani leti - vcera jsem se navonela jeste z odstriku, co mam, a utvrdila se, ze spolu nevydrzime. Je holt prilis hezka

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 15:40

andry I moje:)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2021 16:01

andry Jestli to udrží dva metry ode mne ty divné lidi, jsem pro.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 21:06

andry jsem přemýšlela proč se jí zbavuješ a "příliš hezká" mě teda nenapadlo ale připomíná mi https://www.parfumanie.cz/database/detail/oud-remad-pheromone-perfumes ta je taky tak krásná, až trochu připomíná nějaký čisticí prostředek, na nádobí nebo tak, prostě dokonalá reklamní parfemace

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:15

viktorka_od splavu Viz recenze Zrovna dneska jsem v souvislosti s jinou vůní na jednom blogu četla: "Život je příliš krátký pro slušné vůně," (R. Herrmann) a "Smyslem umění je smýt prach každodenního života z našich duší," (Picasso). Takže tak

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 28. ledna 2021 22:28

andry Super citáty!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 07:18
Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 01. února 2021 16:37

Musím si parfémově postěžovat. Kvůli tomu, že Aerin stále není ochotná (nikdo to po ní nechce osobně, ale ani prostřednictvím svých zaměstnanců) posílat balíčky do Evropy , stál mě její adventní kalendář jako nějaká úchvatná exkluzivka.

Ale zase na druhé straně... kde je tu nějaké to chlubící vlákno?

On je táááák krásnej, že to pochopíte, i pokud nesbíráte miniaturky. Když musíš, tak musíš.  

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 01. února 2021 18:02

Mitzi 

A když ti dám odkaz na chlubící vlákno, vyfotíš nám kalendář pro potěchu oka?

Případně může ukápnout i nějaká závistivá slina

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 01. února 2021 20:40

Mitzi ale máš ho? Gratulujem!!!!

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. února 2021 15:08

Stěžuju si sama na sebe.

Současná situace včetně zimy, kterou nesnáším, ze mě udělala protivnou marnotratnou osobu, jež nachází krátkodobé potěšení v nákupech přes internet. Za uplynulý měsíc mi odplulo pět stovek za poštovné při vracení tří párů kozaček (ani jedny neseděly a měl to být přitom stoprocentně zaručeně jistý a velevýhodný nákup, poněvadž šlo o naprosto stejnou velikost stejného modelu stejné značky, jakou nosím). V krabici už na vrácení čekají dvoje šaty z COS na ty třetí, které mi přijdou někdy koncem týdne (a určitě mi také nebudou).

No a dnes jsem toužebně vyhlížela náplast na všechny ty zbytečné nákupy - 200 ml Spirituelle, jejíž třicítkový flakón pořízený před Vánocemi už pomalu hodlám přeřadit mezi odstřiky, jak rychle mizí.

Flakón dorazil, na etiketě má Spirituelle, ale uvnitř je jiná vůně; tipla bych si, že Inspiratrice. Nevím, zda ty flakóny plní přímo v butiku před odesláním. Nemají nijak zatavené hrdlo, zátka se dá normálně vytáhnout, jsou v kartónové krabičce a teprve ta je zabalena do celofánu. Napsala jsem jim e-mail, ale nikdy jsem podobnou reklamaci neřešila (a představa, že posílám balík do Francie za několik stovek poštovného, mě rovněž nenaplňuje nadšením).

Možná už mi vesmír něco vzkazuje... Ano, já vím, už budu hodná... jen si ještě počkám na tu Spirituelle a pak už nekoupím nic minimálně do Velikonoc.

Offline Sweet Potato
Avatar
34825 příspěvků moje polička 03. února 2021 11:18

Fleur To je tedy neuvěřitelné. Kolik lidí to asi ani nepozná?

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 03. února 2021 14:20

Fleur Jsi na sebe moc přísná .

To se Spirituelle je nemilé. Ale v každém případě je to jejich chyba a pokud to budeš posílat zpátky, měli by ti proplatit poštovné. Dej vědět, jak to vyřešili.