databáze 106741 vůní od 8089 značek a 1482 parfumérů

Oud Remad Pheromone Perfumes

Oud Remad
značka: Pheromone Perfumes
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
složení: ambra, bergamot, jasmín, kůže, meruňka, orientální koření, oud, pačuli, pižmo, růže, vanilka, vzácná dřeva, ylang ylang

CPo

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
viktorka_od splavu (18.12.2017 )

jednotlivé složky nedokážu vůbec rozlišit, vůně je komplexní a krásná. výrazná a intenzivní. napoprvé mě až vyděsila, ve větším množství na ruce je nepříjemně průrazná. asi za hodinu se rozvine do plné, dřevité krásy - santal a růže?
podruhé už správně, od prstů na nohou..
jedno slovo by bylo: šťavnatá.
hustý, vláčný nektar z květů který pomalu stéká na vykládanou dřevěnou skříňku z vzácných dřev. květinově-dřevitá. na počátku jen medové květy, dřevo se přidá později, a pak - teplem se rozvoní nektar, chladem se prosazuje dřevo a tak se to střídá.. od rána do večera a od večera do rána. večerní sprchu na mně vydrží i guerlainovské exkluzivky, ale do rána se to nepovedlo žádné. oud remad cítím pořád, i druhý den ráno..
a šátek který se mi otíral o krk, ten provoněl celou předsíň
ta vůně mi pořád něco připomíná...ale nemůžu na to přijít:-(

Avatar
Cervanek (26.11.2017 )

Neodolatelně svůdná vůně jasmínu,dřeva s ylangem. Lehce orientálně zbarvená.V dáli cinkají vysoké sklenice na víno z janovského skla,oud mírný jako beránek zalitý hustým růžovým extraktem. Těžko popsatelná. Ťupka zalije celý prostor vnitřní i venkovní. Vůně vůně v cpo konzistenci v evropském duchu. Jsem z ní omámená štěstím,radostí a lehkostí bytí. Ideální k rituálu vonění se po hamánu v horském wellnessu, či po sprše/koupeli přejíždět skleněnou tyčinkou z flakónu od špiček prstů na nohách až po ušní lalůčky. Odměna z voňavých molekul, co ulpí na kůží, je dlouhotrvající.
EDIT 06/2019: Perfektní volba do třiceti stupňových veder, kdy se vůně nádherně rozkládá.