Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 16:03

teena-s Fantaurus promin, uff zni to  desive!

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 16:26
@viktorka_od splavu No a přesně tak je to i cítit
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 16:31

teena-s Radila tu někde Fleur , čím hrůzy smývá

Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 17:35

Hrůzy se odjakživa neutralizují tuhým deodorantem - mám ho doma jen za tímto účelem, protože jinak mám raději ty s rozprašovačem.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 17:48
Budu drsňák,nechám to vyvanout :D a taky musím počkat až mi domů přijde"nezávislý soudce" schválně co tomu řekne inženýrskej :D Tak arbitr řekl "sklad barev" a významně nakrčil nos
Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 18:11

Od konce prázdnin dcera vybírá, jakou vůni by si přála od Ježíška. Všechny své spotřebovala, takže dočasně a ne příliš nadšeně vzala zavděk mou Eau des Merveilles Bleue a po různých peripetiích si přála Via Verri. Sotva jsem pořídila flakón, vypadlo z ní, že by vlastně raději Bloom Acqua di Fiori. Další nákup jsem odkládala, jak jen to šlo, poněvadž vím, jak bývá vrtkavá. Dnes jsem ho vyzvedla v Notinu, odpoledne nás dcera poctila krátkou návštěvou a v oblaku Eau des Merveilles Bleue jen tak mimochodem prohodila, že konečně našla TU vůni a žádnou jinou už nechce, tak jestli by Ježíšek nebyl tak laskav...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 18:53

Fleur A co na to Ježíšek? Bude vracet a nakupovat jinde?

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 19:14
@Fleur mám obavu že takových nerozhodníků bude víc a Ježíška z toho patrně flákne a pak to bude muset všechno inzerovat ve vyprodejích
Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 20:00

Renusatko teena-s Já už inzeruji tady, zpátky do obchodu se mi nechce, najednou je všude moc lidí...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 21:15
Reakce na Fleur:

Renusatko teena-s Já už inzeruji tady, zpátky do obchodu se mi nechce, najednou je všude moc lidí...

​To chápu. Udělala jsem si dnes malý výlet a stavila se v Ingredients pro svůj šampon od Rahua do zásoby, protože už se blíží zase pomalu ke dnu. Takhle natřískáno tam nebylo ani v předkoronavirové době. A všechno čeští zákazníci, žádní turisté. Fakt víc zákazníků jak v nedalekém COS v tu chvíli.

Staromák narvaný lidmi očumujícími rozsvícený vánoční strom... - pořád mám v živé paměti přímé srovnání, jak liduprázdný byl bezprostředně po jarním uvolnění, když jsem tudy procházela.

Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 21:54

wendulka No právě, lidi jsou jak utržení ze řetězu.

A ještě si musím postěžovat sama na sebe, poněvadž se mě rovněž zmocňuje parfémový neklid - vyzkoušela jsem po čase Tauerovu Incense Extreme... a chci to!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 22:05

Fleur To jsi tedy značně neklidná

(ovšem já o sobě nemůžu říct nic jiného)

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 22:21

teena-s 

Hrůzy neutralizovat, jak píše Fleur, tuhým deodorantem/antiperpirantem jakékoliv značky.

Pokud nemáš tuhý, tak (v Babicově stylu) použij kuličkový.

Pokud nemáš kuličkový, v nouzi i sprej.

A pokud nemáš ani ten, tak si některý z uvedených kup (při zkoušení se ti bude hodit, zvláště u nějakých echtovních oudovek).

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 22:45
Reakce na wendulka:

​To chápu. Udělala jsem si dnes malý výlet a stavila se v Ingredients pro svůj šampon od Rahua do zásoby, protože už se blíží zase pomalu ke dnu. Takhle natřískáno tam nebylo ani v předkoronavirové době. A všechno čeští zákazníci, žádní turisté. Fakt víc zákazníků jak v nedalekém COS v tu chvíli.

Staromák narvaný lidmi očumujícími rozsvícený vánoční strom... - pořád mám v živé paměti přímé srovnání, jak liduprázdný byl bezprostředně po jarním uvolnění, když jsem tudy procházela.

Udělat si výlet do Ingredients a doplnit si zásoby dostalo evidentní víc lidí.

Jsem  moc zvědavá, jak se to vyvine. Třeba takové tramvaje jsou stále plnější, příbývají v nich lidi bez roušky... ale moct zajít si sednout do kavárny nebo zajít do restaurace je tak krásné. Už jenom procházet kolem rozsvícených vitrín a podniků, vidět vevnitř lidi...  Tak jen doufám, že na Štědrý den nebudeme mít po stromečkem třetí vlnu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2020 22:58

Mohla bych si stěžovat obráceně. Momentálně nic parfémového nechci. Ježíšek se ptá a já nevím.

Fleur wendulka Já jsem nikde nebyla, ale ty obchody nesnáším ani normálně A když to čtu, tak se hrozím toho, že musím s děckem pro zimní boty a bundu. Nechodím ani do potravin a strašně nerada nakupuju hadry. Když už se do toho města vydám, tak jedině za účelem vyzkoušet něco v parfumérii nebo na kafe.Teď pro mě byl horor i Notino.

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 09:40

domenica Třetí vlna bude "novoroční" dáreček, bohužel. Lidi jsou fakt jak urvaní z řetězu. Když vidím ty natřískané hospody, jinak to ani dopadnout nemůže.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 05. prosince 2020 09:55

AlexQ myslím si to úplně stejně. Pak přijde na přetřes očkování a to bude taky špatně. Lidi nebudou chtít očkovat, ale taky nebudou chtít roušky a omezení, zato v lété dovču... 

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 19:59
Zkouším novinku(pro mě) a vzácnost...Na levačce mám Roja Lilac a totálně ji válcuje CdG 2 na pravačce(páč jsem přelívala vzoreček a přece tu kapku uteklou mimo neutřu do ubrousku že) takže jsem to pěkně pos...
Online Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 20:18

teena-s Jestli ji CdG 2 válcuje, tak už bych se dalším zkoušením nezabývala .

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 20:53
@Fleur nebudu,máš recht,jdu spát,po které ráno zůstane aspoň stopa-ta vyhrála :D