Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 20:59

teena-s Zkoušíme často podobné vůně. Taky mám na ruce CdG 2, ale mně se teda hodně líbí

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 08. prosince 2020 05:04

Renusatko 

Cafe Tuberose je pro mě také krásná, zvláštní, sytá. Každou chvíli koukám na eshopy, ale není...

No, je fakt, že prostorové vůně to nejsou, ten Atelier Cologne. Kdysi jsem zkoušela i Vanila Insensé(taky krásná) a to byla vyloženě vůně intimní...

Amyris zní od Tebe hodně přitažlivě...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 08. prosince 2020 11:15

Miru Opět se rozcházíme - Vanille Insensée na mně i mé kamarádce drží jak přibitá a vysílá závany do okolí celý den

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 18:50

Aerin stále neposílá do ČR a já bych fakt nutně něco potřebovala. Achjoo...

Nemáte někdo někoho blízkého v USA, ke komu by se dala poslat objednávka a kdykoli (skutečně kdykoli, třeba i za rok) přivézt do ČR? Nespěchám na to. 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 18:51
Reakce na Renusatko:

teena-s Zkoušíme často podobné vůně. Taky mám na ruce CdG 2, ale mně se teda hodně líbí

​CdG 2 je úžasná! 

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 29. prosince 2020 20:56

Mitzi v BA majú Aerin v kamennej predajni EL, tak až bude otvorené, tak sa môžem popýtať. Plus teda otec je teraz uviaznutý tu, ale až sa bude dať lietať, tak plánuje zas pendlovať.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 19:32
Takže jsem dneska dočetla díky předlouhému covidovému volnu Hru o trůny ale teda tolik popsanýho papíru sračkama,Dalas hadra a vono to pořadně neskončí! Čert mě veme ,teď si dám Sinuheta,s Mikou aspoň vím,na čem jsem :D
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. prosince 2020 23:20

Trochu si na vás všechny zase musím postěžovat. Takže, to vlákno o letošních novinkách mi byl četr dlužen. Chanel není vůbec nějaká moje oblíbená značka a jeho letošní novinku Le Lion jsem vůbec neregistrovala. Když není sraz a do vlákna Chanel nelezu, tak bych pravděpodobně žila šťastně dál. No takhle jsem se podívala na recenze, objednala odstřik, ten přišel včera ráno a večer už jsem řešila flakón. Takže se musím kouknout komu přesně posílám účet za poutavou recenzi. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 02:37

Renusatko 

...náhodou - zažíváš nádherné a vzácné(pro závislé na parfémech) okamžiky..!

Je to krásné, máš vlastně krásné Vánoce...

Ať se krásně nosí...

(napiš, prosím, pak, jak ji vnímáš Ty...)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. prosince 2020 10:20

Renusatko Nic si z toho nedělej, taky jsem ho nahamounila

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 06. ledna 2021 15:52
Reakce na slniecko:

Mitzi v BA majú Aerin v kamennej predajni EL, tak až bude otvorené, tak sa môžem popýtať. Plus teda otec je teraz uviaznutý tu, ale až sa bude dať lietať, tak plánuje zas pendlovať.

​To by bylo skvělé. Aerin mají i v Praze, ale adventní kalendář určitě ne A on byl loni dokonalý... stvořený pro sběratele.

Offline Linda
Avatar
73 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 20:21

Tak jsem se prave dozvedela, ze Douglas Na prikopech neprodava vune Chanel Les Exclusifs, i kdyz jsem tam vuni z teto rady jiz 2x koupila

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. ledna 2021 21:47

Linda Třeba proto, že se Chanel chystá otevřít prodejnu v Pařížské?

Offline Linda
Avatar
73 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 08:05

To jsem myslela trochu ironicky...samozřejmě je pořád prodává a otevření butiku v Pařížské je tak nějak v nedohlednu...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:35

Linda To musíš zmínit pramen novinky, abych pochopila, že jde o ironii

Offline Linda
Avatar
73 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:38

Korsičanka Se příště polepším

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 24. ledna 2021 10:50
Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 20:30
Od pátku mi DPD vypisuje maily a sms,že bude doručovat zásilku s hodinovým předstihem dají vědět že už kurýr jede a co myslíte..Dle sledovačky:. O pul 7 ráno doručili z PL do depa u nás a od té doby se balík nehnul,já celej den jak idiot čekala zavřená doma abych neprošvihla doručování a oni se neobtěžují s ničím dalším,úplně se bojím podívat do mailu jestli tam nebude napsáno že mě nezastihli a proto nedoručili,takže můžu jak k....t čekat doma i zítra,fakt nebylo poštovný zdarma,tak vytočená že jsem nepotřebovala za celý odpoledne ani kafe
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. ledna 2021 21:12

teena-s Soucítím, s DPD mám ty nejhorší zkušenosti

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 11:15

Korsičanka večer jsem nevydržela a koukla na mail,fakt jsem poctivě do 16h čekala doma a kolem 20h se podívala jestli se balík hnul,tam podle sledovačky bylo napsáno,že nedoručili protože PŘÍJEMCE změnil čas doručení a pak jsem se ještě podívala že doručují 8-18,to mě fakt po...,byla jsem tak vytočená že jsem spala na prd,dneska mají opět doručovat tak ten pán si to za rámeček nedá a já se budu nervama třepat další hodinu,bohužel jiný způsob doručení mi nenabídli...Děkuji za soucit,doufám že záda už přebolela