Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 05:04

wendulka 

...asi bych se nedivila. KDyž vím, co na mně zas vyvedla Lakmé

Jinak - všechny tři zkoušen vůně  jsou na mně velmi éterické, intenzity intimní a výdrže mizerné.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 08:33

Miru 

Ad intenzita, výdrž já pokud nemám k dispozici opravdu velký vzorek, tak se o nich raději nevyjadřuju - ono je to dost odlišné, když si ji člověk dá jen na ruku nebo se pořádně navoní komplet. Zrovna tyhle tři za mě nejsou éterická ani jedna, tak průměr.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 09:38

Miru 

Všechny tři recenze jsem četla třikrát. Všechny tři jsou hustý. Ta třetí nejvíc, ta teda je ....

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 13:05

Miru Tahle mě v tvém podání zaujala nejvíc !

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 16:47

wendulka 

...no, já zas naopak - většinou intenzitu i výdrž vyhodnotím nejlépe na první dobrou. Mááálokdy mě vůně překvapí tím, že při opětovném zkoušení intenzity i výdrže  změním názor.

jj, je to individuální

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 16:49

euridike Fleur 

...kuju

(no, já se krotila... ...už se mi nechce psát jakoby na dřeň, přestože bylo co..., protože už nechci znovu - při tom psaní - procházet těmi emocemi... Možná později, a nebo už vůbec)

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 16:59

Miru vieš zaujať La Douceur de Siam Dusita Parfums PANI VÔŇA

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 17:03

milacka 

...kuju...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 17:37

No dobře, tak jo... Mám objev

Moc se mi do ní nechtělo, že prý vanilková... už mám na poličce (a v tužebníku) vanilky tak na sedm kilo zákusků. Že prý zázvor, hm, od té doby, co jsem si z něj udělala extrasilný "vývar" a předávkovala se, zázvor nemusím. Ovšem ono je to jinak.

Nishane Ani je pro mě především orientální, a to jinak, než bych čekala. Není totiž těžká, není tam oud, ani olejovitá rudá růže. Ani jasmín. A ve finále ani té vanilky není tolik. Je pikantní, dřevitě kořenitá, delikátně štiplavá a lehce slaná. Vychlazená sklenice kvalitního zázvorového toniku na naleštěném stolku z mahagonu.

Od včera se rozplývám nad tou nezvyklou nádherou

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 18:10

Evanilla Tak to mi boříš bábovičky, poněvadž pro podezření z toho, že půjde o gurmánskou vanilku, jsem se touhle vůní vůbec nechtěla zabývat. Ale zázvor miluji!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 18:38

Fleur Taky jsem ji právě ani nechtěla zkoušet.

Řekla bych, že je to rozhodně unisex, na chlapa by se hodila. To je další věc, kterou nemusím a přitom se mi tak líbí...

Online alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 19:08

Evanilla jj , Ani je skvělá

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. ledna 2021 21:54

Fleur Ani je podľa mňa rozhodne vôňa, ktorou sa zaoberať treba!

euridike recenzia na Patchouli Musc

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 02:02
Reakce na Evanilla:

Řekla bych, že je to rozhodně unisex, na chlapa by se hodila. To je další věc, kterou nemusím a přitom se mi tak líbí...

​testovano a jako bylo to hezke, ale ne moc chlapske

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 06:37
Reakce na andry:

​testovano a jako bylo to hezke, ale ne moc chlapske

andry Evanilla 

 Ani si umím představit na muži, ale zároveň mi přijde hodně ženská. Zajímavé. Já, která jen když vidím unisex, tak se vůni vyhýbám obloukem, a moje parfémová polička ala růžová cukrárna je toho svědkem :-D Ani je kombinace sytých citrusů se zázvorem ale je to hlavně nádherná vanilka. Dlouho jsem takovou vůni hledala. Ještě bych tu první fazi vůně prodloužila. A ještě bych brala podobnou s výrazným bílým grepem, frangipani na vanilce v hutnosti podobné Ani (takové pamplemousse) :-)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 07:56

andry Musím ji na něm zkusit. Ale když nosí Dior Homme Intense, myslím, že Ani by mu taky mohla slušet. Otázka je, jak se na něm rozloží... Mimochodem občas si vezme mou No. 19 EDP a voní na něm úplně jinak než na mně

Petya Charmite Taky nemám ráda unisex vůně, ale dneska už je označení unisex skoro u všech niche vůní. Ztěžuje mi to orientaci

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 08:32

Evanillavyzkouseno na nekom, kdo nosi Dior Homme Intense

A Ani ma nem voni skoro stejne jak na mne, jen o par procent hloubeji.

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 08:42

Evanilla no, to je fakt... Stejně jako se stírají genderové rozdíly i jinde. Nemám na to názor :-) vlastně ať si každý nosí, co má rád :-). Růžové tričko na chlapovi, kterému sluší, mám ráda, svalnatí Brazilci nosí i bermundy s kytkama, vše je o zvyku a kulturních rámcích :-) třeba mi to označení unisex pomůže objevit krásy vůní, po kterých bych jinak nesáhla. A díky Ani a Kurkdjianově parfémům už se vůním unisex braním méně :-D

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 08:54

Petya Charmite to jsou vsechno stereotypy, uplne zbytecny... stejne jako genderovy urceni vuni, vzdyt co treba Shalimar, nebo naopak zminena Dior Homme Intense. A Ani je pro me unisexova malo, cekala/doufala jsem, ze bude vic (resp. mene vylozene damska)

Co inklinuje k damske vuni poznas podle recenzi nebo takoveho hezkeho ukazatele na Luckyscent.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2021 17:52
Reakce na Evanilla:

Mimochodem občas si vezme mou No. 19 EDP a voní na něm úplně jinak než na mně

Tak na tom, že No. 19 EdP nosí i muži není nic překvapivého. Má ji i Jakub z Ingredients.

Petya Charmite Taky nemám ráda unisex vůně, ale dneska už je označení unisex skoro u všech niche vůní. Ztěžuje mi to orientaci

​Proč ztěžuje? Ty se tímhle rozdělením při výběru vzorků řídíš? No to se pak nedivím tvým stížnostem, že tě máloco osloví.

Jinak osobně mám stále pochybnosti o , že by Ani byla i pro mě. Jediná vůně od Cecile Zarokian, která mi dosud bezvýhradně sedla a z níž se zřejmě stane moje stálice, je Aura Sublime. Nicméně jste mě nalomily, že ji teda aspoň budu muset vyzkoušet, ať nejsem úplně mimo, proč vzbudila takové ohlasy.

Jo a mimochodem, jestli ještě nemáš na seznamu k vyzkoušení, tak si na něj připiš French Bouquet (BDK).