Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 13:42

euridike Krása.

Poslední dobou se k ní objevilo myslím víc recenzí a tak jdu hledat vzorek. Vím, že se mi líbila, tak po té tvojí recenzi ji musím znvu vyzkoušet.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 14:09

euridike mám vzorek na cestě a teď jsem ještě víc napjatá

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 17:48

euridike 

Parádní!

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 18:45
@euridike další "božovost" chlebíčky,plnovous,pocit ,Helenka i fotka, "Go Babou Go!" :D
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 21:07

Christele Jacquemin: Meandering Soul

Otřepané klišé říká, že čas zahojí všechny rány, no pravdou je, že nám dává jen příležitost naučit se žít s našimi jizvami. Fyzické rány se snadno zhojí. Zlomená kost může být zafixovaná s pomocí sádry, aby znovu srostla. Jak ale budete omítat zlomené srdce a bolavou duši? Jenže někdy si zkrátka nemůžete pomoct, přestože víte, jak vám to nakonec ublíží. 

R. se opírala o dřevěný rám dveří a věděla, že E. není kluk pro ni, když ji přinesl slámově žlutou narcisku a pytlík lékorek s karamelkami jako omluvu, aby ji pozval na opravdové rande po tom, co si z ní vystřelil před kamarády. Jenže v jeho skořicovém pohledu bylo něco zvláštně přitažlivého. Byl vřelý, sladký, ale zároveň lehce pichlavý, až měla pocit, že se jí propaluje do duše. A jeho dech voněl po tabáku, když ji políbil...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 10:27

Renusatko Evanilla wendulka teena-s jerry 

Díky, fakt jste mi udělaly radost...

// teena-s - Vlastně jsem se do recenze na Moon Dance pustila i proto, že se mi tolik líbila ta Tvoje... //

wendulka 

... teda a ta Tvoje recenze na Meandering Soul - ta se Ti teda povedla...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 11:20

wendulka úplně mě píchlo u srdce

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 14:36

wendulka krásne, krásne, krásnea tak pravdivé

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 15:17

euridike viktorka_od splavu milacka 

Děkuju, dámy.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 18:24

wendulka Ty dokážeš pořád překvapit. Krásně napsané. Zažertovala bych, že na tebe jde jaro, protože tebe takhle psát recenze neznám. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 18:34
Reakce na Renusatko:

wendulka Ty dokážeš pořád překvapit. Krásně napsané. Zažertovala bych, že na tebe jde jaro, protože tebe takhle psát recenze neznám. 

​Přidávám se. Krásné

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 20:07

Maison Crivelli: Iris Malikhân 

Zemitý kosatec se zelenými galbanovými listy, trochu olejovitý a pryskyřičný a s jemnou kůží. Krása. Tohle je verze, která by za mě mohla trvat až do konce. Ale kosatec se mění a sládne. Nejdříve se objeví sladká mimóza, potom ambra. A kosatec je nakonec vanilkově pudrový.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 20:42

Renusatko 

No nasládlá dřevitě pikantní skořice s fenyklem a tabákem - to nemohlo jinak dopadnout.

alibi 

Díky.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. ledna 2021 21:44

wendulka Taky jsem se dívala, jsi-li autor opravdu ty a ne Dalia Ale v každé z nás je skryta romantická duše 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 15:42

Korsičanka a vďaka Bohu za to

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 17:54

Creme de Cuir Parfums BDK

...bergamotem delikátně nadrsnělá a pepřem delikátně větrová mandarinka.

Creme de Cuir voní zpočátku nasládle hladce citrusově, ale díky pepři průtahově pikantně a zásluhou bergamotu lehce drhne.

Tlumený odér ananasové šťávy se flegmaticky vsakuje do pocitově rozpíjejících se santalových dřev...

...velejemné drhnoucí pohlazení hedvábně škrabavého semiše.

Jenže tohle není semiš luxusních rukavic či nechutně drahé dámské kiki bundičky...

...tohle je semiš ženské pokožky...

Živočišné a delikátně hořící

akvarelově antracitové pižmo - prach vzpomínek, 

bílé pižmo - teplo dechu,

bříza/bílá a černá/rýhy, vrásky/cesty života - ušlechtilost, vítr ve vlasech i duši,

poezie...

Prostě všechny ty barvy - tlumeně zlatistý semiš a jeho hebké drhnutí mikrochloupků při hlazení v protisměru(a nebo téměř neviditelných, touhou jemně naslanělých chloupků na ženiných pažích.?..)

a

vanilkově doutnající touha z lačné kůže...

Čekání na slunce, zázrak,

klid

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 18:14

La Douceur de Siam Dusita Parfums

...ááách - přenádherná nadýchaně olejovitá růže!.,

ne,

pěna vyšlehaná do éterické bezgravitačnosti s molekulami těch nejvzácnějších opojně omamujících růžových květů...

Žluť, akvarelová pink, hustá směs pastelových holčičích tónů zobrazujících květenství čajových růží v pout pouri provedení...

...a pak - ylang jakoby přiková, připoutá růžovou rozjásanost, přicvakne olověnou kouli jasným barvám kolem krku, lehce přiškrtí, ubere pozitivního kyslíku, prostě

vůně zmalátní a sofistikovaně ztěžkne...

Zvláštní je tahle vůně.

Působí něžně, ale má v sobě tíhu...

Působí křehce, ale drží, nebojí se...

Jsou v ní růže, ovšem zásluhou ylangu, champacy, santalu získává paradoxně na éteričnosti, nepolapitelnosti,

je to takový krém ze světla růží a jasu zamilovaných vzpomínek...

Tuhle vůni nemůže nosit holka, co má ráda nekomplikovaný kytičkový vůně.

Tohle musí nosit žena, která ví to svý a jen se blahosklonně a vševědoucně usmívá a je šťastná, že je

svobodná,

volná...

Pižmová růže s podprahovými orient podtóny.

Nejlépe vynikne v kontrastu -

Měkká křehkost

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 18:37

Innuendo Roja Parfums

...jo, tohle voní k**va dobře!

Jo?, reaguji.

Jo, tohle cítím. Ty předešlý vůbec, ale tohle je krásný.!

Co to je.?!

Hm, to je značka, jejíž vůně jsou za desítky tisíc...

Aha, lakonická reakce.

Takže - no nic.

...ano, šepot lásky...

Jakoby člověk svoji touhu, nadrženej, řval na celý kolo sálu,

ale současně to slyšel jen ten,

kdo má...

Vůně se se mnou mazlí, svádí mě, sofistikovaně,

chvílemi až distingovaně,

a  říká mi, ať ji políbím, a pak zas, čubka jedna - ať si ji vezmu drsně!.,

a neptám se...

Jsou to žužu bonbony narvané do plné kapacity úst šťavnatý baby s pevným tělem gazely,

je to vzduch u otevřenýho okna noční diskotéky se zbytkem citrus koktejlu ve vopíčeným poháru se zvadlým paraplíčkem, žlutozelenomodrých barev.

A pak - je fakt "bezvadný" druhý den(prostě "po" ne/úspěšném večeru...)

natáhnout na sebe svetr, ze kterého i po x hodinách nasávám absolutně jasnou vůni navanilkovělého tabáku z drahých doutníků

a je to jak seknutí silnou tlapou šelmy  - takové chvilkové pálení na kůži, kdy se v mikroskopických srolovaných hoblinkách kůže snáší k zemi...

...a pak -

pak už nic.

Éterické voňavé opojení vzalo za své...

...pár ovoněných molekul, co zbylo na kůži je jak směšně bolavá vzpomínka na..., na to, co mělo být světový a je to pryč, je to minulost, je to jen narážka na něco, na něco, co bylo. Kdysi...

Velmi delikátní pryskyřice v éterickém provedení s květinovými podtóny, s nadýchanou krémovostí, se vzduchem po ránu a s pár citronově hedvábně nakyslými kapkami...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 19:37

Miru krásné, obzvlášť mě potěšilo Tvoje vnímání Le Douceur de Siam

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. ledna 2021 22:19

Miru 

Mám zhruba představu, jak na tobě Innuendo voní, jelikož už jsem měla příležitost ji ovonět na vhodné nositelce, ale vůbec nechtěj vědět, co provádí na mně.