Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 00:02

Ten Armani je jakoby vodovej, ale bez pruzracne kvality co mivaji vodove vune bezne - ehm nebo tak nejak. Fakt fuska to popsat poradne.

Jinak v oddeleni parfemu Nordstorm a Holt Renfrew to je tak na den, do Creed jsem nestihla, plus jeste jeden obchod, kde maji Lutense a pak veci jako Amouage, Malle, Penhaligon, Mancera atd...

Asi potrebuju vyhradne parfemovej vylet

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 00:07

Miru Nemám co dodat.

blackviolet Při první zkoušce se mi Love Kills docela líbila, při druhé už méně.

0zero7 Jop. 1996 je dobrá i pro nás, co na nich ostatní byreďácké vůně jinak většinou moc nefungují.

Za mě ale ty Armani Privé jsou obě spíš na teď než na zimu.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 00:11

wendulka Nefunguji aka nevydrzi? 

Ktere obe Armani? zkousela jsem ze vzorku jen tu jednu, v obchode teda vic, ale to bych jen z toho nehodnotila :)

Jo a to Labdanum od Le Labo, fakt je v tom ten detskej pudr bozi. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 00:20

0zero7 No ještě existuje Bleu Lazuli v modrým flakonu, kdyby ses rozhodla vyzkoušet https://www.parfumanie.cz/database/detail/prive-bleu-lazuli-armani

A ani ta zelená, cos zkoušela ty ani tahle modrá mi na léto nepřijdou, byť ta zelená v sobě něco vodovýho má, jak píšeš. Ale pro mě je to spíš taková voňavá připomínka léta v zimě nebo jak to říct.

Na tu Le Labo v Ingredients se chystám takovou dobu už a furt nezbývá čas, tak snad se mi zadaří teď mezi svátky.

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 00:31

wendulka AHA! Ta byla hned vedle, ale uz si nepamatuju jak vonela. Ta tyrkysova je zajimava dost, jeste ji zkusim.

Le Labo ma nektery moc fajn, par jich na me taky nevydrzi, Bergamot a Neroli bohuzel strasne malo. Ale maji jich zajimavych hodne, chtela bych vyzkouset tu peprovou Londyn co je v cities kolekci. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 10:13

0zero7 Na Le Labo jsem se velmi těšila, ale s výdrží bohužel za tu cenu propadák Jinak jsou zajímavé-Patchouli, Rose 31, Jasmin, Ambrette, Lys... vz. Labdaum jsem asi neměla Ylang držel nejvíc.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 10:18

Fleur Zkusily jsme tu Columbine - viktorka_od splavu  či slniecko už ti asi psaly, že k tobě putuje vzorek. Je to pěkná, naprosto nekonfliktní vůně, kterou by mohl tvůj muž vzít na milost Jsem zvědavá, co ty/on na ni

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 12:29

Hej, Columbine mi prišla úplne neškodná. A príjemná. A nie tuctová. A ešte sa mi celkom pozdávala tá Chypre du Nil, aj keď chypre si predstavujem...tak nejak viac chypre, no...

Offline Fleur blogger
Avatar
6085 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 16:46

Korsičanka slniecko mockrát děkuji za názor!

Já jsem ji zkoušela na podzim a osobně se mi líbila. Já potřebuji alespoň jednu vůni ve stylu "Chytrá horákyně" - aby byla obecně líbivá (a přitom samozřejmě nechci nějakou davovou a tuctovou záležitost). No a musí projít domácí přeshraniční kontrolou, jinak ji ani nemusím pořizovat.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 16:51

Fleur To myslím Columbine přesně splňuje Ze svetříku po hodině zmizela, z mé kůže ještě dříve, z šátku zavane ještě dnes. Jestli i na tuto pan domácí bude zahlížet, vyhledáš asi jiného koníčka

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:00

Privé Musc Shamal (Armani) - na začátku se mihla sytá "růže po arabsku", ne nepodobná té v Rose d ´Arabie, pak se vše zjemnilo do nasládlého jemně kořeněného suchého dřívka, aby se následně vše rozpadlo do prapodivné kombinace sladkosti a kyselého cedru. Tahle "hra na arabku" skončila dřív než začala.

Delina (Parfums de Marly) - Svěží ovocné entrée s pivoňkou pod vodní sprškou mi připomnělo Euphorii Blossom. Ovoce ustoupilo a pivoňka se smísila se sytou růžovou růží a svěží konvalinkou a vše zalila sladká tsunami. Není špatná, ale od nikovky bych čekala nesrovnatelně víc (až tedy na výdrž - ta je excelentní).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:08

jerry Víc nabízí její sestra v extraitu - vyzkoušej:)

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:20
Reakce na jerry:

Privé Musc Shamal (Armani) - na začátku se mihla sytá "růže po arabsku", ne nepodobní té v Rose d ´Arabie, pak se vše zjemnilo do nasládlého jemně kořeněného suchého dřívka, aby se následně vše rozpadlo do prapodivné kombinace sladkosti a kyselého cedru. Tahle "hra na arabku" skončila dřív než začala.

​Přesně tak to mám taky, na začátku Rose d'Arabie, hodně slibné, pak už jenom nudné mýdlo a dřevo.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:22

Korsičanka 

Mám to v plánu.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:30

blackviolet 

Obsah se do toho černého hranatého "privé" flakónu musel dostat jen nějakým omylem. Jinak to není možné 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:46

Korsičanka to verim, ze zklame. Na me jich drzi fakt dobre tak polovina, Santal mam na svetru tri dny, na kuzi skoro 6 hodin. Ultra vydrz ma Halfeti, to je bomba. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 17:58

0zero7 Tu u nás asi v začátcích neměli...teď nevím Jejich Santal vnímám jako pánský, takže ho na sebe ani víc dávat nechci. Labdanum vzkouším, budou-li někdy mít:)

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 18:43

Korsičanka Halfeti je Penhaligon, pardon, mela jsem to k tomu napsat! Na me Santal "zholcici" po chvili a je prijemne teply, ale je fakt, ze mam radeji korenene vune, ted ho stridam s Rush Gucci a Hermes Elixir a fajn to je. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 18:54

0zero7 Vůně od Penhaligon's jsou v poměru cena-výkon na velmi dobré úrovni

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 19:03

Korsičanka maji taky jednu peprovku, kterou se chystam prozkoumat ;)