Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 16:20

prďola Krása!

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 16:26

Korsičanka díky! však zítra vyzkoušíš...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 18:52

alibi kočka

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:08

blackviolet prďola Renusatko Korsičanka viktorka_od splavu  děkuji je fakt, že mi vůně připadala nekonfliktní, ale slečna ve Vavavoom říkala, že ji nedělá dobře a koukám, že  Martula v recenzi o tom píše taky.

Mám ráda všechny recenze. Ty dlouhé, krátké, emotivní. Čím víc, tím líp . Člověk si to pak tak nějak zprůměruje :) 

A o vunich, které se mi nelíbí taky nevyplodim vic než několik vět, z nich polovina většinou  vysvětluje, že nemám ráda bílé kytky :D

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:11

prďola library zní náramně dobře  

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:50

alibi Já jsem měla v Kintsugi poměrně dlouho krásnou sklepní malinu, ale to jen do té doby, než do toho sklepa vtrhla cibetka společně s nějakým potkanem a tu sklepní malinu mi brutálně pomočily. Takže jsem drhla ruku taky

Mně se zpracování většiny zatím vyzkoušených vzorků 2S velmi líbí. A skvěle mi vyhovuje možnost objednání těch 5ml roll-on flakonků, protože i při objednání dvou bych se měla vejít do bezcelního limitu a poštovné je poměrně únosné.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 20:54

prďola :)

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 16. zaří 2019 23:15

Solstice Scents: Sun-warmed Honey

Vůně jemně květinově sladká a prosluněná jako krásná vzpomínka.

V úvodu jsou opojné, ale neulepené jahody a šťáva z meruněk, při rozehřívání se ovocná vůně promíchá s velmi světlým medem a nasládlými květy heřmánku. Aby té sladkosti nebylo příliš harmonicky ji vyvažuje zázvorový poprašek. V drydownu zůstává nostalgická vůně heřmánkovo-bylinného čaje se stopou sušených meruněk.

V celkovém vyznění je vůně letní, optimistická a výrazně dámská. Nejde příliš do prostoru, výdrž je přibližně 4h. Jako nosič esenciálních olejů je použitý rýžový olej.

zdroj obrázku: solticescents.com

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 01:05

Solstice Scents: Wolf Spirit

Wolf Spirit je sofistikovaná, magická vůně s lahodně vyladěnými složkami jehličí, dřev a pryskyřice.
Otevírá se intenzivně vonícím jehličím a šalvějí s výraznou stopou rybízu. Pikantní vůni rybízových listů postupně zjemní a uhladí nasládlé palo santo, přidají se cedr a jalovec s měkce kouřovým kadidlem a vetiverem. Tento les nepůsobí nijak temně nebo stísňujícím dojmem, naopak je to les se spoustou prosvětlených mýtin a palouků.

V celkovém vyznění je vůně unisexová, s vynikající výdrží (cca 7h). Zkoušela jsem ve verzi parfémového oleje, v nabídce 2S je i verze EdP.

zdroj obrázku: solticescents.com

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 07:34

prďola Hezky jsi se rozepsala Pěkné je to počtení a tato vypadá hodně zajímavě.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 08:40

černá káva díky! hned na začátku jsem psala, že by se ti Wolf Spirit mohla líbít...

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 10:20

Zrovna Mam na sobe Hermes Citron Noir a je moc prijemna, nevim teda jestli jsem uplne ve spravnem vlakne. Uvidime jak dlouho vydrzi. Citron moc hezky ladi s cernym cajem a korenim, malicko kour citim taky. Kdyz vydrzi mozna poridim Po ceste zpet. Modra Merveillance super. Na urcite Kokoska ? Moc hezka. 

Tom Ford se komplet vyzkouset neda v jedne navsteve, Ale ty svezi ala neroli na me nedrzi vubec. Grrrr. 

Jeste mrknu na LeLabo Po ceste zpet. Kdyby jste meli nekdo tip co bych mela zkusit za vuni na Gatwick (sortiment prekvapil!) tak sem s tim. 

Zahlidla jsem I Rive Gauche YSL, jsem myslela ze se Uz nedela. 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 10:52

0zero7 myslíš tuhle? Ta byla dobrá, měla jsem minulé léto. Teď pláču, že už nikde není ta Dior Escale á Pondichery, ta byla nej! Hermes Citron někde očuchám, s černým čajem to zní dobře.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 11:27
Reakce na 0zero7:

 Zahlidla jsem I Rive Gauche YSL, jsem myslela ze se Uz nedela. 

​Dělá, akorát se mi zdá, že byla reformulovaná(přišla mi taková "vykastrovaná").

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 11:49

Kokoska Jj. Na pondichery jsem se ptala jako prvni u Diora a nic!! Musim ty Hermes jeste zkusit jak poletim zpet. Voni moc hezky. I ten orange verte. Jeste me napada Chanel panskej Allure blanche tam je podobnej citron jak v Pondichery. 

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 11:51

jerry no tohle byl prave vyprodej te stare podle me. Meli I dalsi veci co se Uz nevyrabi. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 12:58

0zero7 Kokoska Mně se Eau de Citron Noir líbí moc, ale připadala mi vyloženě jako pánská vůně, sama bych ji nikdy nenosila. Jestli vám sedne, tak vám to moc přeju, protože je to jedna z mála citrusovek se slušnou výdrží.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 14:53

Memo: Tiger's Nest 

Tyger, tyger, burning bright
In the forests of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?

(William Blake: The Tyger)

Tygrova srst září jako zlatá ambra. Vidíme její záblesky, jak se mihne v zeleném podrostu džungle, který má nahořkle absintový dech. Vzduch je aldehydově svěží jako kapky vody na listech bambusu. Tam někde je tygrovo doupě, schované v závějích šafránu, za oblakem zakouřeného kadidla a dřevem se zbytky balzámu tolu. Láká nás tam vůně růže a vanilky na papyrovém loži. Najdeme tam divokou šelmu nebo hebký pelíšek?

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 14:59

blackviolet Krásný popis! Při mé smůle se v tom pelíšku bude válet zpocený tygr na shnilé slupce od banánu, ale označuji si k vyzkoušení.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 17. zaří 2019 15:03

Fleur To určitě ne . Ambra, kadidlo, tolu, vanilka, vůbec nic živočišného, neboj se a vyzkoušej.