Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. března 2018 18:37

Korsičanka Třešňové květy jsou taky velká sladkost...to rozhodně, ale jiná. Zahradní, květinová, třešňová, ale nejedlá.  Právě French Kiss mi připomene pokaždé nějakou jedlou sladkost (bonbón, lízátko) . Já ji mám ráda, ale jsou dny, kdy ji mít nemůžu ani omylem. 

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 11. března 2018 18:57

Renusatko Jé, promiň, já myslela, že reaguješ na Superstitious 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:09

Korsičanka Tu neznám. 

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:12

Renusatko Vidím, že máš velké mezery a budu tě muset přes synka zásobit vzorky

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 11. března 2018 19:18

Korsičanka Nabídku kvalitních vzorků nikdy neodmítnu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 11. března 2018 20:17

Renusatko mně právě ze všeho nejvíc French Kiss připomíná tu malinovku:-) studená perlivá sladce ovocná výrazné růžové barvy, míírňoulince chemická a osvěžující... 

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 12. března 2018 07:54

viktorka_od splavu No malinovka tam rozhodne je. A ja tam jeste mam ty makronky nebo neco s bilkovou krupavou krustou.A fakt se mi docela libi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 12. března 2018 10:58

Luna já ještě žvýkačku a takovou tu navoněnou malinovou rtěnku/lesk:-) naštěstí to není úplně moje krevní skupina (páč je jich takových i tak dost:-))

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 12. března 2018 12:55

Replica Music Festival Maison Martin Margiela

...hééj! To je nářez!!

Normálně čichám k jointu...

Jo jo, fesťáky...

...jestli listy fialek, tak pěkně zválený, udusaný v hlíně, prostě chcíplý, k ničemu.

Trapně zoufalej zbytek "květinky".

Jestli ja"p"ka, óká, kandovaný,

tak leda tak nějakej uleželej kompot, kdy šťáva se věkem žití ve špajzu transformovala do zlatooranžového želé.

Ovšem chuťově - zavřete oči, ať nevidíte nevzhlednou masu alá amarouny - vynikající.!

Z jemně skořicových jablíček poctivě sladkej kompot od babičky.

...takovej zvláštní odér vzduchu...

Zvochlovaný hadry na těle - no, člověk na fesťácích fakt způsobně nestojí či nesedí, že ano...,

sem tam rozdrbaný čerstvý jemný jehličnatý větvičky,

jemně propocený kožený bundičky kikin a sexy rebelek, bundy metrotýpků a křiváky good guys

pach spousty vykouřenejch a kouřenejch cigár a oněch špeků...

Tahle vůně, to je vodvaz.

Nic pro akurátní slečinky, ale pro volnomyšlenkářky.

Je to lahodně spratkovatý.

Je to dobrý.

A hlavně - žádná, ničí kopie.

Delikátní, měkkoučká, teplá, cypřišověkadidlovotabáková vůně s akcenty změklým slaďoučkých jablek a s práskem z jointa.

Vůně pro kluky i holky.

(pokud si tu vůni vezme holka ne k rockovému, ale k elegantnímu outfitu, bude zatraceně sexy!)

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 12. března 2018 13:29

Vert de Fleur Tom Ford

Zelená.

Záplava zelené barvy.

Jo, hyacint - nepřeslazený, ale lahodný, jo, galbanum - není zde smrtící, ale krotké.

Jo, sirup z neroli s pár lístky sušené bazalky. Jo. Směs všech odstínů zeleně, co vůbec existuje.

Nasládlost.

Čerstvé teplo.

Sprostý křehce živočišný jasmín oslazený lascivním pomerančovým květem.

Dusno.

Ne jak ve skleníku.

Ale jak mezi dvěma lidmi...

...a nikdo neví, jestli si půjdou po krku a nebo jestli skončí v minutě v posteli...

Nedokážu si představit vonět jako teplá tráva plná lahodných květů, ale normálně z té vůně jasně čiší

erotika.

Smyslnost.

Může za to jasmín...

...jasmín se mezi všemi ostatními ingrediencemi proplétá, hladí oční víčka, přejíždí po rtech a nutí k jemně hříšným představám...

Zvláštní vůně.

Není vůbec vulgární. Nejspíš zásluhou vetiveru a větvičníku je zde noblesa a distingovanost dámy.

Ovšem pod povrchem to vře...

...chlípná elegance.

Elegantní chlípnost...

...prostě Ford

Plná, nadýchaně hustá, éterická, tepající/živá teplá jasmínovězelená vůně.

A krásná.

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 12. března 2018 15:23

Luna Takhle jsem vnímala French Kiss při první zkoušce před třemi lety:

French Kiss: mladé dámě se zastesklo po dětství. Na nočním stolku se vyjímá kytička drobných fialkek a vedle sklenice s usazeninou malinového sirupu leží nakousnutá makaronka. Jenom zřetelný rudý otisk rtěnky na sklenici a pootevřená pudřenka prozrazují, že nejsme v dětském pokoji.

Tenkrát mi připadala jako nostalgický obrat k dětství, dnes mám pocit přesně opačný: pocit určité nedospělosti, přidrzlé a nezralé, přešminkované tak, aby působila zkušeně.

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 12. března 2018 16:41

Miru Krááásný popis

Ale protože jsem ji měla a vůbec mě nenadchla, už vím, že tvé popisy, Miru, nejsou pro mě

Jsem ráda, že se někomu líbí 

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 12. března 2018 16:58

Miru My to víme už dávno, že Ford ty vůně dělá prostě pro tebe .

Online Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 12. března 2018 17:14

Fleur Tak French Kiss mam v kategorii "nepotrebuju k zivotu, ale dik za pekny okamzik" 

Renusatko Korsičanka  Aura je hasisacky doupe, tudiz zavislost teoreticky vzniknout muze, ovsem vy dve uz stejne davno litate v daleko kvalitnejsim materialu, vy uz se hned tak leccim "nesjedete"  A dik, ze se vam popis libi, mam dnes jinak desnej den!

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 12. března 2018 17:31

Fleur Korsičanka 

...děkuji...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. března 2018 18:32

Iris Nazarena (Aedes de Venustas)

Mystérium kosatce ... 

Chladný a snad až mysticky pojatý kosatec snoubící v sobě příjemně pudrovou nasládlost zlehka sklouzávající do krémových asociací a lehounce nahořklou nuanci zemitých tónů se špetkou koření. A to vše splývá s jemným akordem měkoučké slonvinově bílé kůže.

Duchovní elegance.

Offline ankou
Avatar
227 příspěvků moje polička 12. března 2018 21:23

Miru Vetiver, galbanum, neroli... to zní dost dobre! Zalezi, jak moc velke dusno na mne ten jasmin namicha... Kazdopadne potrebuju nutne vyzkouset, dekuji za paradni recenzi :)

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 13. března 2018 04:45

ankou 

...no, zpočátku, pár minut to vypadá zase na další Tomův dryják. Ale to jsou jen začátky jeho vůní...

...resp. po chvíli vůně(jako i většina dalších) zkrotne a umravní se, no, spíše ztiší, ta mravnost...

Vert je opravdu elegantní,

zeleně jasmínová vůně s pižmovým/delikátně živočišným základem.

Moderní dáma.

(Chanel má No.19, Tom Ford Vert de Fleur...)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. března 2018 14:23
Reakce na Miru:

ankou 

...no, zpočátku, pár minut to vypadá zase na další Tomův dryják. Ale to jsou jen začátky jeho vůní...

...resp. po chvíli vůně(jako i většina dalších) zkrotne a umravní se, no, spíše ztiší, ta mravnost...

Vert je opravdu elegantní,

zeleně jasmínová vůně s pižmovým/delikátně živočišným základem.

Moderní dáma.

(Chanel má No.19, Tom Ford Vert de Fleur...)

Miru To je naprosto přesné.

Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 19:53

Miru pročítám zpětně obě zkoušecí vlákna a tvoje popisky jsou krásné a díky těm fotkám ještě názornější