Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 19:54

Luna French Kiss - malinová makronka a lesk na rty. a Pipi taky miluju :) jsem si říkala, že mi někoho připomínáš, a ona to byla Pipi ;)

Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 19:58

včera jsem dala třetí šanci Lyricu a od manžela schytala totální nekompliment. prý smrdím jako jeho mrtvá babka zpocená, která ho nechala běhat ve dvou letech jen v plínách nahýho na sněhu. neměli se rádi. dokonce musel ode mne odejít z místnosti a já raději "vůni" smyla 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:02

alibi  A já si ho zrovna dnes užívám. Při prvním zkoušení jsem ho zavrhla. Teď jsem si ho pořídila. 

Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:08

Renusatko no mě se včera taky docela líbil :) ale od mého muže to byl první nekompliment na jakoukoli vůni a to rovnou totální

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:10

alibi on ten začátek je trochu stará skříň . Už mi to teda nevadí. Mám ji teď asi 3 hodiny a je úžasná.

Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:12

Renusatko myslím, že je rozdíl mezi starou skříní a zpocenou jedovatou herdek-babou :D starý sříně já ráda :)

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:13

alibi 

...děkuji

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:20

alibi zpocenou, jedovatou babku tam naštěstí nemám. Mám ji jen zbytek, tak 15ml ve flakónu.

Offline Korsičanka
Avatar
12850 příspěvků moje polička 13. března 2018 20:24

alibi Tvůj muž bude moje krevní skupina

Offline alibi blogger
Avatar
3968 příspěvků moje polička 13. března 2018 21:07

Renusatko někdy bych chtěla tu tvou Amougae sbírku ochmatat. A fotečka všech spolu by taky byla krásná.

Offline jerry
Avatar
9052 příspěvků moje polička 13. března 2018 22:35

Sunny Side Up (Juliette Has a Gun) - koktejl z krému na opalování, kokosového mléka, prohřátého dřeva a slané možské vody. Vůně podobná typově (a částečně i fakticky) Jil Sander Sun či Bronze Goddess.

Orris & Sandalwood (Jo Malone) -  kosatec - suchý, nasládlý, dřevitý a nemrkvový. Později pak dřevo se zapudrovaným semišem a ve finále pak svěže nasládle semišová zelená fialka. Pro mě zatím nejpovedenější vůně od J.M. (no samozřejmě, protože fialka a kosatec...).

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. března 2018 23:42
Reakce na jerry:

Orris & Sandalwood (Jo Malone) -  kosatec - suchý, nasládlý, dřevitý a nemrkvový. Později pak dřevo se zapudrovaným semišem a ve finále pak svěže nasládle semišová zelená fialka. Pro mě zatím nejpovedenější vůně od J.M. (no samozřejmě, protože fialka a kosatec...).

Nejen pro Tebe.

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 14. března 2018 12:05

Le Plus Beau Jour de ma Vie Guerlain.

U Guerlainů opět předvedli mistrnou, jak říkal pan profesor na dílny, vypiplanó šolichačku. Ovšem myšleno jako kompliment. Pomerančový květ je nejdříve vysušen na prudkém letním slunci, pak rozemletý na velejemný prášek a poté smíchán s pečlivě vyšlehanou mandlovou pastou, šlupky pryč, to se rozumí samo sebou a pěkně zrníčko po zrníčku vmíchané labutím pírkem do výsledné konzistence. Komu se s tímhle chce piplat, má můj neskonalý obdiv a kdybych měla na hlavě něco jinýho než suchým šamponem přestříknutý vrabčí hnízdo, tak smeknu. Je to prostě tak jemňoučké, prachové, ale zároveň nedusivé, krémové a hladké, až mě skoro naštvalo, že se mě včera nikdo nezeptal: "Jakpak se, mladá paní, jmenuje ten krásný parféééém?" Páč bych hodila vlnou směrem vpravo, posunula si sluneční brýle na čelo jako Bartoška a řekla bych: "LEPLYBÓŽÚRDEMAVÍÍ" No, to prostě chcete zažít! Stejně jako ten nejkrásnější den svého života, na který stále čekáme, přestože je možný, že už ho vlastně máme dávno za sebou. Ale možná taky ne, kdoví. Ráda se nechám překvapit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. března 2018 12:46
Reakce na Luna:

"LEPLYBÓŽÚRDEMAVÍÍ"

aano, i já to pilně trénuju! zase jsi to perfektně vystihla:-) a sama si připadám jako nadnášená labutími pírky, když ho mám na sobě...

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:00

viktorka_od splavu To je dort??? Koukám jsem tu svou svatbu pěkně odflákla!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:04

Luna jo, googlila jsem mandle a prachové peří a tohle z toho vyšlo, to se docela trefili žejo?:D

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:06

viktorka_od splavu No než upíct ten dort, tak to bych snad radši zkusila namíchat ten parfém. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:21

Luna Tak jsem se nad Tvou recenzí pobavila. 

Mě tato vůně zatím až tak moc za srdce nevzala. Je moc pěkná, ale něco jí pro můj nos chybí. Ovšem ráda ji ještě vyzkouším.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:22

Dalia ona je ta vůně taková.. submisivní. prostě panna nevěstinka

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. března 2018 13:23

viktorka_od splavu Ano, i na mě tak působí.