Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:08

Ligno Jeroboam

...poctivá ambra, živočišnost nasládlá hutnou vanilkou a teplým tělesnem

...balzámy a pryskyřice v delikátní zakouřenosti,

pomalounku se pohybující černozlatá masa, vlhká, delikátně kožená.

Cool vůně

Offline jerry
Avatar
9029 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:15

Miru 

Ty jsi tedy údernice

A k výběru obrázků není co dodat....

Offline Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 12:29

jerry 

...už na sobě nemám místo, protože k popisovaným vůním mám na sobě ještě čtyři vzorky, které jsem si na sebe dávala jen pro připomenutí...

Na zítra nebo večer mi zbývá už jen jeden.

A děkuji!

Offline slniecko admin
Avatar
17597 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:29
Reakce na andry:

slniecko Co je to "zaklinčuváva" (viz Sound of a Ricochet)? Tvoje slovenština je pěkně barvitá, pročež jí někdy nerozumím

P.S.: a chápu, že to zkoušet nemusím, díky.

​Beriem to ako kompliment

Tvar slova zaklincovať, asi nie úplne spisovný, pravdepodobne priebehový...ehm, ešte to skontrolujem, (aj keď meniť to nebudem, sedí mi tam, spisovný-nespisovný )

Zaklincovať znamená tak ako píše wendulka, je to od slova klinec - hřebík, potvrdiť, utvrdiť. 

Offline slniecko admin
Avatar
17597 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:32

Inak, k tomu layeringu, mávam veľmi podobný postoj, aj preto je mi od začiatku "podozrivá" značka Jo Malone, ale tu je to napriek málo ingredienciám skôr doplnenie, oceňujem, že každá vôňa je krásna sama o sebe a že odolali snahe skúšať krížiť všetko so všetkým, že vytvorili len dve "doplňujúce".

Ale samozrejme, nijako to nevnucujem, už pre tie ceny, sama si nie som istá, či by som to za to dala.

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:44
@Miru Tamima nudné nic?to musím tedy znovu prozkoumat,mám ji v sekci "potřebuju" ,jeden vzorek se mi před časem přes rozprašovač rozprsk v šuplíku a provoněl celou ložnici na několik dní a moc jsem tuto"ztrátu" obrečela
Offline Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:46

teena-s 

...hmm, noo, jsem občas divná...

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:50
@Miru divná bych neřekla,často necítím vůně ze kterých se jiným podlamují kolena,(třeba Junoon mám taky nějaké vzorek a teda nic moc ani projekce ani vůně samotná)pom.+kašm. mi většinou nevoní a jestli to Tobě nekazí ten přítomný oud...Momentálně jsem kapitálně zklamaná z vůní Mendittorosa,nuda nuda-šeď šeď a tak tak zachytím pár složek...za ty peníze :/
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:51

teena-s  Tamima je za mě silák a krása, jsem teda docela obrečela že jsem promeškala flakon co prodávala Korsičanka

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:55
viktorka_od splavu mě by asi celý flakon začal nudit ale do sbírky by se mi hodil,první zkouška vůně byla nejvíc,když jsem pořídila vzorek podruhé už to nebylo 100% must have ale krásná mi vážně přijde ;)
Offline slniecko admin
Avatar
17597 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 20:55
Reakce na svěženkář:

slniecko Supeeeer! Jdeme na to.

l

​Super!!!

Čo navrhujete ako prvé?

Mne sa z prinlomros.com neozvali, tak by som navrhovala od tých Španielov...sú to 5ml odstreky, to je mi zbytočne veľa, stači mi 1ml.

Ale rada budem za akékoľvek nápady.

Rozmýšľala som napríklad aj nad vôňami, ktoré sú pomerne lacné, vzorky z nich nedostupné a cneviem, čo by som robila s načatými flakónmi (Trebárs si viem predstaviť kúpiť krabicu vôní Gloria Vanderbilt, vyskúšať, spraviť si vzorku z každej, nacpať nazad do krabice a poslať niekomu ďalej).

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:17

viktorka_od splavu Může tě aspoň těšit, že ho má Barborka, která vůně taky miluje. A třeba na ni zas někde narazíš, budeš-li si to hodně přát.

teena-s Každá máme jiný nos a s Miru se většinou moc neshodneme, ale Tamima se mi taky jako tobě střídavě líbila a byla všední - asi počasí a rozpoložení...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:20

Korsičanka samozřejmě že Barborce ji přeju, mně by ji doma haněli, tak je určitě v dobrých rukou:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:21

viktorka_od splavu No, vidíš. Pokrok je, že už ti muž občas něco schvaluje a chválí

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 22:36
Reakce na slniecko:

​Super!!!

Čo navrhujete ako prvé?

Mne sa z prinlomros.com neozvali, tak by som navrhovala od tých Španielov...sú to 5ml odstreky, to je mi zbytočne veľa, stači mi 1ml.

Ale rada budem za akékoľvek nápady.

Rozmýšľala som napríklad aj nad vôňami, ktoré sú pomerne lacné, vzorky z nich nedostupné a cneviem, čo by som robila s načatými flakónmi (Trebárs si viem predstaviť kúpiť krabicu vôní Gloria Vanderbilt, vyskúšať, spraviť si vzorku z každej, nacpať nazad do krabice a poslať niekomu ďalej).

​Radoval jsem se ze založení vláken a hned přidal obchody.

Ohledně Lomrose by třeba bylo fajn se domluvit, co kdo chce. A pak objednat. Jestli máte Pedra ozkoušeného, má širokou nabídku. Rád se přidám k hromadné objednávce. Větší vzorky lze nechat kolovat nebo rozporcovat (dokonalá je na to stříkačka).

"Wanderpackete" (putujíci balíčky) vzorků jsou dobrý nápad. Mám hodně zajímavých vzorků. A spotřebuji obvykle jen ty, co se mi líbí a zbylé rozdávám. Takže se rád zapojím, resp. klidně začnu. Pošli mi adresu do SZ a vykopnu to!

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 23:06

Strangelove NYC: meltmyheart 

To je jedna z nejkrásnějších vůní čokolády, jakou jsem kdy cítila. A nemyslím tím pouze tu v parfémech. Kvalitní, skoro nesladká hořká čokoláda s kousky pomeranče a čerstvého zázvoru je zavinutá v suchých plátcích máslového kosatce, ale teplem se roztéká, potůčky vlahé čokolády, která je čím dál krémovější, vytékají ven a pomalu usychají na oudovém dřevě a rozsypaných muškátových oříšcích. Někdy zůstane výraznější čokoláda, někdy máslový kosatec. Ale vždycky je to souznění čokolády a kosatce dokonalé.

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 23:18

blackviolet Proč sem dáváš recenze na takovou drahotu?!?

Ale máš pravdu, jejich vůně se mi zdály při zkoušení loni taky nádherné.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 23:19

blackviolet oooo, to zní skvěle. snad až na ten oud

Offline Miru
Avatar
13861 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 04:09

Black Puredistance

je hladká a nesladká.

...delikátně narumovělá černá lesklá luxusní kůže, pod ní vetiverem ochucené saténové kadidlo s mýdlovými akcenty a všude kolem se vznáší mikromolekuly, spíše jen tušeného avšak detekovatelného, přítomného oudu.

...uvědomuji si, že zjemnění vůně podprahově obstarávají vzduchem levitující nadýchaně olejovité kapky, nebo spíše takové blyštící se mini ostrůvky velmi, velmi tmavé čokolády a zlaté vanilky

...vznešená a sofistikovaně distingovaná živočišnost a elegance

(vzhledem k podstatě vůně, jejímu vyznění je, myslím, velmi dobře, že se tahle Černá drží u těla... ...a drží fest, jak vypálený cejch)

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 30. ledna 2021 09:06

Korsičanka Taky si teď říkám, proč jsem to jenom zkoušela .

alibi Tady se není třeba oudu bát, je to jen jemné dřevo, nemá ani medicinální natož jiný podtón, má tam jen lehce podpůrnou roli.