Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. března 2018 12:52

Luna no nazdar...dnes jsem ji chtěla vyzkoušet .

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 15. března 2018 12:53

Renusatko Vyzkoušej, je nádherná! A myslím, že se ti bude líbit. Ale lehce gumový to mám.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 15. března 2018 15:14

Luna Bože, nemám slov, ostatně jsou zbytečná - ten obraz je přesný!

Strašně bych si přála číst nějakou tvoji recenzi na mé parfémové lásky, ale zároveň se toho trochu bojím (co když mým miláčkům pocucháš plyš, otrháš lístky, naložíš je do formaldehydu a já to už nikdy nevyženu z hlavy ).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 15. března 2018 17:12

Fleur To by jí úcta nedovolila

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 15. března 2018 17:57

Luna 

Haha, a to já jsem ještě ke všemu ve složení Felanilly namísto "absolutní esence ze sena" četla "absolutní esence ze sna". To by k tomu tvému obrazu docela sedělo.  (Výbornej obraz.  )

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 15. března 2018 23:05

Luna 

k té Felanille fakt nemám slov, jenom plastikovýho smajlíka, co si freneticky škube chemlonový háro 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 08:31
Reakce na Luna:

Felanilla Parfumerie Généralle PG 21

Tak tohle je jasný, málokdy mi vyjede prvotní obraz tak brzy a mám jasno po prvním přičichnutí. Tak a máme tu videoklip garážové grunge kapely zpočátku 90. let: Divně se klátící zpěvák s nemytou hlavou drží kytaru tak nízko, že na ni sotva dosáhne a pozooooor, střih! TEĎ! Vidíte je taky? Plastikové panenky s ohořelýma nožičkama v morbidně naaranžovaném pokojíčku sledují zprávy, které čte jednooký plyšový medvěd s nožem v zátylku. Tyhle klipy byly tehdy nesmírně oblíbené. Mončičáci bez ručiček, gumové panenky v krajkových šatičkách bezvládně plovoucí v rudé tekutině...Prostory klipů připomínaly něco mezi laboratoří, pitevnou a dětskou hernou. Zvrhlost, ale ne děsivá, zároveň už tady sranda dávno skončila. Ironické nastavení obrazu té podivné společnosti, do které se tolik nechceme začlenit, ale když ty drogy jsou sakra tak drahá záležitost.:D No, nezbývá než si poříit Felanillu, která nedělá nic jiného než že si vkusně utahuje ze starýho dinosaura, kterýho známe pod názvem Shalimar. Některý cover verze ale stojí minimálně za poslech!

:D ... ​máš nadání rebelko :)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. března 2018 09:12

andry  Nojo...Ale je to dobra vune, bavi me.

alibi  No, talent jsem proflakala. Vzdycky jsem v takove garazove kapele chtela hrat!

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 09:20

Luna není všem dnům konec

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 16. března 2018 09:21

Luna 

Krásně maluješ, umíš nádherně psát - nezdá se ti, že když se rozdával talent, že jsi v té frontě stála několikrát a ještě vždycky předbíhala? Někteří z nás tam trčí doposud...

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 09:44

jerry 

Někteří z nás tam trčí doposud...

říká ta, jejíž recenze jsou nejtrefnější ;)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. března 2018 09:46
Reakce na jerry:

Luna 

Krásně maluješ, umíš nádherně psát - nezdá se ti, že když se rozdával talent, že jsi v té frontě stála několikrát a ještě vždycky předbíhala? Někteří z nás tam trčí doposud...

​a podle zmínky o kapele se zdá že má i hudební sluch jako teda ale!! pak má něco zbýt na ostatní

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. března 2018 10:04

jerry viktorka_od splavu  Jo, umim kdeco, ale nevim co s tim, nejak se tim uzivit neda radsi bych umela neco uzitecnyho, treba ucetnictvi.

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 16. března 2018 10:05

alibi 

Rozlišuju mezi (technickým) popisem a recenzí - Luniny recenze jsou na úrovni uměleckého díla. Je to čtivé, je to vtipné a představivost se dává na pochod úplně sama.

viktorka_od splavu 

Jo!

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 10:17

jerry jasně chápu. každá máte talent na něco jiného :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. března 2018 11:36

Luna no jenže účtovat se naučí uplně každej průměrně inteligentní šimpanz, na to není potřeba žádnej talent. kdežto malovat nebo zpívat nebo psát.. se naučit nedá, ani kdyby sis prst v prdeli zalomila, jak se u nás pěkně trefně řiká:D

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. března 2018 11:38

viktorka_od splavu Jeee...Prst v prdeli zalomila rikavala babicka. To je vynikajici, uplne jsem na to zapomnela.

Nicmene chci rict, ze se furt vznasim kdesi a neumim si vydelat na chleba. 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. března 2018 11:40

Fleur A na tebe od rana myslim!!! Ten Memoir je tak neskutecne nadherny, ze jestli si ho neporidis, tak snad nakonec usporadam v te garazi charitativni koncert a pujdu ti ho za vytezek koupit! 

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 12:07

No 06 Incense Rosé (Tauer Perfumes)

Jak jsem poznala parfémy Andyho Tauera, jsou to vůně velmi kvalitní, velmi silné a velmi proměnlivé. Rozhodně nejsou všechny pro každého. Nejinak je to u Incense Rosé - orientální růže s citrusovými tóny, balzamickou pryskyřicí a kadidlem. Měla jsem ji možnost ovonět na pokožce dam, na kterých se rozvoněla nádherně - jako z arabských pohádek o kouzelných létajících kobercích. Ovšem moje kůže si řekla o jiný Tauerův počin, s touto růží si nerozumí. Na mně je to prostě - kyselá růže. 

Pamatujete si ještě ty šumivé C-vitamíny za totality? Prodávaly se v kratších tubách, které měly ve víčku pod tuhým papírem schránku s kuličkami pohlcujícími vlhkost. Jako malá holka jsem si hrála na zahradnici a semínka zasetá mezi lopuším u vlhké zídky za domem jsem „hnojila“ právě těmito kuličkami. Není divu, že mi žádné semínko nikdy nevyklíčilo.

Na mně Incense Rosé voní přesně tak. Jako otevřená tuba šumivého C-vitamínu a ty chemické kuličky s lopuším dohromady. Když se soustředím a ten neuspořádaný začátek odvane, můžu tušit, že někde pod tím bincem je tam krásná růže. Taková, jakou jsem si jako malá holka vysnila, že mi vyroste na mojí podivné zahrádce :-)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 16. března 2018 14:03

alibi Máš smůlu, ale zase ušetříš. Mně ta růže vykvete, sice se k ní dostanu až přes kompost, ovšem pak to stojí za to!