Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 14:41
Reakce na janejane:

Pěkná recenze! Další kadidlo a temno. Tahle určitě nebude pro mne.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 15:19
Reakce na janejane:

Že bych na ni jukla tvýma očima?

Nechala jsem se okouzlit recenzí od Fleur a nějak jsme se s Madeleine nesžily Tak ji tedy vyzkouším v chladu

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 17:33
Reakce na alibi:

 Opozdene reakce na Tvou gotickou recenzi. Bozi! Já jsem se kdysi v Anglii ocitla na party v odsvecenem kostele pseudogotického typu a připadala si asi tak nějak. Všichni nastylizovani do Drákuly a já v květinových šatech po babičce  Pozvala mě tam jedna lehce ujetá Číňanka, jsem měla vědět, ze to nebude jen tak.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 22:52
Reakce na Korsičanka:

Určitě vyzkoušej! Jenže když ji vnímám podobně jako Fleur a nakonec jste se s vůní nesžily..., ale třeba chladnější počasí udělá divy! 

alibi  díky, ale třeba by se na Tobě rozvoněla lépe, např. jak ji popisuje Blackviolet v recenci. 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 23:24
Reakce na Luna:

Díky.

Ty jsi dobrodruh, na Drákulí párty jako květinové soustíčko 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 22. zaří 2017 23:27
Reakce na janejane:

Myslím, že to nechci ani pokoušet. Kadidlo asi nebude kámoš. Ještě teď frkám, když si vzpomenu, jak mi dala MiJa přivonět k papírku s Mandalou. ...tajkxl :D

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 17:17

Acqua e Zucchero: tahle vůně nic neskrývá, na cukr upozorňuje již svým názvem. A hned od prvního stisknutí rozprašovače je mi jasné, že ji znám. Stánek s cukrovou vatou na pouti. Strašna moc ji chci, ale maminka mě prozíravě vleče pryč s argumenty, že je to nezdravé a že budu tlustá. Má i nemá pravdu, ze sladké vaty trnou zuby, ale tlustá v té době už stejně jsem. Nakonec si vítězoslavně odnáším nadýchaný růžový oblak na špejli, ukousnutý chuchvalec v puse šimrá a lepí k sobě rty. Vedle mě poskakuje mladší sestra, ta si vybrala bonbóny "jahůdky", závistivě po ní pokukuji, dokud ke mně nenatáhne ruku, v dlani se jí rozpouští pár červených kuliček ojíněných cukrem. Konečně nějaká chuť po tom sladkém nic... Lesní jahůdky a k nim se přidává i rybíz, což spolu se zelenou vůní listů vytvoří dojem ostružiny.
Na oblečení vyvane cukrová stopa poměrně rychle a na oplátku tam zůstanou rozmačkané maliny, rybíz a nezralé ostružiny. Na pokožce se chová nevyzpytatelněji. Ideální doba na nošení je asi podzim, kdy úvodní cukrová fáze hezky zahřívá a ovoce nezačíná kvasit jako ve vedrech.

 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 17:18
Reakce na Fleur:

...to chci.!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 17:27
Reakce na Miru:

A neměla jsi ji už?

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 17:30
Reakce na Fleur:

Mela,

Mam ve skřini ještě flakon(...některé flakony se prostě nevyhazují...).

Ale jak jsi ji popsala, zase jsi mi ji připomněla a šla jsem si k rozprašovači přivonět...

...čistý masochismus

připomínat si, že existuje značka

Profumum Roma...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 18:03
Reakce na Miru:

Souhlasím , v mém případě to platí o mnoha značkách a dvojnásobně o limitovaných edicích.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 18:25
Reakce na Fleur:

...yes, mé parfumaniačky mi rozumêjí...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. zaří 2017 21:58
Reakce na alibi:

Ona Eau de Madeleine zase tak temná není. Veze se na podobné vlně jako Cardinal od Heeley, pokud jsi už zkoušela ve Vavavoom. Nepůsobí ale tak stroze, jak je v ní ten pomeranč a ještě i ta růže a ten slaný podtón.

Ovšem to kadidlo v ní vzdušné nemám, klasický kostel. Takže pokud ti nesedí Heeley, tak ani Eau de Madeleine nejspíš nebude tvůj šálek kávy.

janejane Krásně jsi Eau de Madeleine rozebrala.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 09:11
Reakce na wendulka:

Z této značky jsem tuším nezkoušela nic. Příště napravím. Stejně se chystám pro vzorky Nobile a chci lépe otestovat time square Momentálně mi ale dělá potíže jenom dýchat :(

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 14:52
Reakce na wendulka:

Já jsem Eau de Madeleine na normální nošení už vzdala. Mám tam kadidlo, dřeva, trošku soli a prachu. Je to skvělé jako interiérová vůně, dobře se mi s ní soustředí kupříkladu na psaní a funguje i jako uklidňující na spaní, když si přestříknu polštář (to ale musí být manžel mimo domov, jinak by neusnul). Má na mně minimální projekci, takže jsem si ji nechala kvůli krásnému flakónu i jako dekoraci.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 16:59
Reakce na alibi:

Tak to budu zvědavá, co budeš celkově na Heeley říkat.

A přeju brzké uzdravení.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 18:23
Reakce na wendulka:

Jsem zvědavá na Hippie Rose, tu říkala kdysi Hanka Žabka, že musím určitě vyzkoušet

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 19:16
Reakce na alibi:

Jj, zrovna ta by ti mohla i podle mě sednout. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 13:48

Mam vzorek Profumum Roma Aquae Nobilis a moc se mi libi. Myslim, ze mi ho tu doporucila euridike, skoda, ze uz tu nejakou dobu nebyla. Prijde mi jeste lepsi nez Nasomatto Absinth. Drydown je krasny.

Take zkousim Clive Christian 1872 Woman a ten se mi taky moc libi. Akorat nema na moji kuzi moc vydrz, ale to jeste vyzkousim. Oba parfemy jsou kandidati na cely flakon, no to se mi ta mistni inspirace prodrazuje...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 19:15
Reakce na wendulka:

Tak to budu zvědavá, co budeš celkově na Heeley říkat.

A přeju brzké uzdravení.

+ alibi  Obě zmiňovné - i další vůně Heeley - jsou krásné, ale myslím, že mám problém s výdrží. Hippie Rose je jemná a úplně jiná růže než ostatní mnou prozkoumané. Cardinal je mnou oproti Eau de Madeleine vnímán jako sladší a třeba Sel Marin je mořská pecka s rybím trhem na začatku:) Zkoušela jsem teď v 1907, Evka se Štefanem moc pozdravují! Věnovali se mi až do noci a vůně, jež tam mají navíc...aach!

Máte dát vědět ohledně Bratislavy-prosinec mají dost nabitý akcemi pro uzavřenou společnost.-(,