Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:01
Reakce na Luna:

Dobrý popis. 

Všichni jsme měli možnost vyzkoušet, že zrovna Nobile strašně mění svou vůni podle pokožky.  Necítila jsem dvě stejné na dvou z nás, ať šlo o cokoliv. 

Vendulko...na tobě jediné se mi 1001 líbila (na Fleur jsem asi nezkoumala). Takže koupi jedině schvaluji, seděla ti. 

Na mě byla strašná Chypre a moc se mi líbila La Danza delle Libellule. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:05
Reakce na wendulka:

To zase nemůžu říci, že by se nepředvedla. Ale není představení jako představení .

Na mé kůži čajový začátek a pak dlouho nic, prostě se někam vytratila. Po určité době se vrátila ve formě prašného rozdrceného koření a vůně starých knih z antikvariátu. Opravdu zajímavý vývoj nastal až po několika hodinách, kdy už jsem seděla ve vlaku pražského metra a vnímala jsem přesně tu krásu, která se na vás s Fleur ukázala hned v první hodině. Rukáv od saka dnes voní nádherně.

Určitě jí vyzkouším ještě v chladu, mám pocit, že mé vnímání hodně ovlivnilo i horko, které jsem z toho vzrušení (a drinku) pociťovala .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:09
Reakce na wendulka:

Ty se tak přece musíš cítit furt! Jen si vzpomeň na Flamenco v 1907 (Ale na mně už je to taky krása divoká:))

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:11
Reakce na cinkja:

No, je fakt, že mi tu docela zajímavě, ale bohužel už jemně voní Šeherezáda z papírku

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:15
Reakce na Luna:

Njn, tys to se svojí premiérou na parfémové akci opravdu moc nevychytala. Nebýt té Ambra Nobile, byl by to včera hotovej parfémovej debakl.

Ovšem za Myrrhiad po tom večer po akci máš velkou pochvalu! Tam jste se s Fleur s tou krásnou lékořicovou zakouřeností dokonce shodly.

Renusatko Jj, ta La Danza byla na Tobě opravdu výborná. Po tom cedru, který vylézá na mně, ani památky. Super.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 18:29
Reakce na cinkja:

Taky pravda.

Ano, ten drink šel kapku do hlavy. Já si pak dala na popud Fleur ještě druhý a vycházela potom z hotelu už poněkud víc vratkým krokem. Jen mě mrzí, že jsem si nezapamatovala, co všechno v něm bylo. Pamatuju si jen to bílé víno a zázvor a pak mám v hlavě vymeteno. Budu muset paní Lucii potom poprosit o nápovědu.

Jj, já si myslím, že to určitě chce vyzkoušet ji ještě jednou v klidu, protože i když akce byla skvělá, nemusel být dojem u každého úplně optimální.

Já totiž nechci práskat, ale hlásit se to musí: Pamatuju si, jak mi po akci psala, že z nového tria vůní Jul et Mad jí zatím žíly nic netrhá. No a koukni teď na její poličku....

Korsičanka No jo vlastně, Flamenco! Růže, no.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:24
Reakce na wendulka:

Nevím, jestli si to dobře pamatuju, ale v tom drinků byl myslím vermut, gin, šafránová tinktura s pepřem, zázvor a ještě cosi :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:29
Reakce na alibi:

A jo, teď se mi to už taky vybavuje, jak jsi to znova napsala.

Akorát ten gin jsem v tom teda ale necítila. Ty jo?

Mně skoro všechno přerazil ten zázvor.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:46
Reakce na wendulka:

Popravdě si těma alkoholikama nejsem jistá, páč to nepiju. Ale grady to mělo

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 20:53

Teď lituju, že jsem si nedělala poznámky, páč když o tom všem mluvili, tak mi bylo vše krystalický jasné. A jak jsem se holedbala, že si papírky popsat nemusím, že si to vše zapamatuju, tak leda kulový. a na pravé rameno netuším, co jsem si šplíchla, myslela jsem si, že je to casta diva, ale voní to strašlivě dlouho a pěkně a cítím tam pačuli, jenže to v c.d. není 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 21:02
Reakce na alibi:

Anonimo Veneziano - právě ho zkouším a je boží - pačuli přítomno v základu

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 21:27
Reakce na Korsičanka:

Super, děkuji. Budu muset jít vyzkoušet ještě jednou.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 21:45

Takže kdy se tam zase sejdeme? 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 22:04
Reakce na alibi:

Tak za hodinu na mně vyvoněla téměř do ztracena

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 22:39
Reakce na Renusatko:

co příští týden? :)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 22:40
Reakce na Korsičanka:

a já ji na rameni halenky mám jeětě teď :)

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 19. zaří 2017 23:42
Reakce na Luna:

Tak Tvůj popis mě dost pobavil. Škoda jen, že jsem ten tanec na Tvé kůži nezachytila.

No občas se to zvrtne a když nevoní, tak není co řešit.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 10:35

Bohužel jsem si papírky nepopsala, ale dva, co mám v kabelce, mi provoněly kabelku, mobil, klíče...prostě vše v dosahu. Voní nám i všechny věci okolo . Škoda, že nevím, co to bylo, protože je to perfektní. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 10:55
Reakce na Renusatko:

Já jsem zas měla provoneny kos na špinavé prádlo, když jsem tam dala halenku nasaklou těmi poklady z akce  

Jinak musím říct, ze vítěz mého testování je Myrrhiad od wendulka , což by asi nepotesilo naši italskou dvojici...

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 20. zaří 2017 11:03
Reakce na Luna:

Já si myslím, že jeden papírek byl Armani od Vendulky. Druhý netuším, ale stejně je to smíchané.