Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 15:21
Reakce na Cervanek:

Ano, to není, což je dobrá zpráva.

No já napřed chtěla počkat na prozkoušení té Civet, jestli by se to vyplatilo a teď, když vím, že ano, tak dumám, kterou z těch dvou sad si vzít. Celou určitě nechci. Čistě podle složení mě teď asi spíš láká těch pět, nazvaných "Easy Loving".

Ty sis vzala které?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 15:25
Reakce na Martula:

Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum

Verzi EdP mám velmi ráda a nečekala jsem, že ji něco překoná. Stalo se. Extrait de Parfum mi sedí ještě lépe.

Je sladší, hustší, noblesnější. V EdP někdy cítím ostřejší kovový tón (hlavně těsně po nástřiku), extrait je od první minuty hedvábně hladký a přítulný. Ano, EdP jde ještě více do prostoru a extrait se drží více u těla, ovšem výdrž je opět famózní. Složení vnímám stejné v obou verzích, krvavé pomeranče a horká cukrová vata s lehounkou minerální slaností.

Pokud bych si měla vybrat, volím Extrait de Parfum (ale nejdřív doberu EdP, co mám na poličce ).

Tak jak to čtu, minimálně se shodneme v tom, že čistý parfém se nám oběma líbí víc.

A co říkáš na čistý parfém Oud Satin Mood? Ten už máš nazkoušený?

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 15:35
Reakce na wendulka:

Ano, čistý parfém Oud Satin Mood jsem zkoušela a taky se mi líbí víc než EdP Četla jsem tvůj komentář o náloži fialkových bonbónů v EdP - máš pravdu, je to tam, naštěstí mi nevadí, takže nositelná je pro mě i verze EdP. Tedy kromě 30 stupňových veder, to už jsem byla přidušená a a omámená.

Celkově jsem u obou vůní z verze extrait nadšená, z ceny už méně

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 16:38
Reakce na Martula:

No já z Kurkdjianem tak nějak pořád zápasím. Ale s tím čistým parfémem Oud Satin Mood bych si asi dala říct alespoň na odstřik, pokud by se někdy naskytla příležitost.

I když je to pěkná pálka. To jo.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 16:54

"No já z Kurkdjianem tak nějak pořád zápasím."

Tak to já se zase s ním v podstatě mazlím.  Ne všechno se mi líbí šíleně, ale je tam toho tolik, co mám ráda nebo co alespoň ocením jako skvělou práci v rámci žánru, že je to můj oblíbenec veliký. 

Až se podívám na dno jedné ze dvou miniatur Oud Satin Mood extrait de parfum, budu postavena před závažné rozhodování. Protože tu druhou si chci archivovat. 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 17:54
Reakce na wendulka:

Kde jsi prosím sehnala vzorky těch Zoologist? Já jsem nedávno koukala na ty flakony...To je pecka, to musím někdy zkusit...

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 18:18

Dievčatá, vy mi dávate s tým Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum. Pri jeho cene ho asi ani nechcem skúšať 

Martula krásny popis 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 18:25
Reakce na Luna:

Zatím mám jen vzorek té Civet z holandské parfumarie. Jinak se dají sehnat na polské lulua anebo na oficiálních stránkách značky (posílají z Kanady).

Klidně ti ten vzorek Civet pošlu, nicméně si nejsem jistá, jestli je to úplně vůně pro Tebe.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 18:34
Reakce na sisa.b:

Fakt nechceš? Já už ten svůj vzorek extraitu Baccarat k ničemu nepotřebuju. Líbil by se ti.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 18:37
Reakce na wendulka:

Ty pokušiteľka  

Stále sa ti páči Flamenco viac?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 18:42
Reakce na sisa.b:

Ano, ale to je jen tím, že já jsem zkrátka víc zatížená na tu růži a Monegal si s mojí kůží rozumí trochu lépe. Jinak to jsou jsou kvalitativně vůně na naprosto stejné úrovni.

A myslím to vážně. Pošli mi adresu do SZ. Uděláš mi radost.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 19:46
Reakce na wendulka:

Na mne sa Flamenco tiež celkom pekne rozvoňalo. Žiadny malinový ulepenec. 

A vzorku neposielaj, prines na stretko 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 20:05
Reakce na sisa.b:

To je pravda. Ale ty máš na rozdíl ode mě štěstí, že ti sedí i ten Kurkdjian. 

A to vydržíš až do prosince? Tak dobře, počká na tebe a přijede i se mnou 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 20:26
Reakce na wendulka:

Civet, to je fakt, ten asi ne... Ale par mě jich zaujalo...No, tak to nechám až je proste někdy potkam, díky!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 20:32
Reakce na wendulka:

Vydržím, aspoň budem mať ďalší dôvod na radosť  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 22:45

Baccarat Rouge 540 - EDP

mám ten větší 2ml vzorek s rozprašovačem z notina a bohužel, u mě je to návštěva u zubaře.. mrzí mě to, fakt jsem se těšila. kdybyste o něj některá stály pošlu, nic za to nechci

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 22:51

Mám to podobne, tiež som sa na vzorku tešila a sklamanie. Teda okrem neskutočnej výdrže.

Dezinfekcia na začiatku, dezinfekcia na konci. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 22:58

+ milacka Trochu jste mě uklidnily, že nejsem jediná, na kom se EdP zvrhne. Nicméně ten čistý parfém je opravdu krásný. Tam už to "divné" necítím. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 23:06
Reakce na milacka:

Kdo cítí ty minerální "divnotóny", nazvěme je třeba dezinfekcí nebo slaně-kovovým tónem v edp, nejspíš je ucítí i v extraitu (viz recenze), jen možná trochu v jemnějším podání. Naproto chápu, že tuhle vůni někdo miluje a někdo si neumí představit, že by se s ní navoněl.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. srpna 2017 23:08
Reakce na milacka:

jj prezila nekolik myti rukou a ted i sprchu... mne to pripomina vrtani plomby:-/