Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 15:07
Reakce na Martula:

Krásná fotka, Marti! O vůni - po vyzkoušení jedné tvé arabky, kde jsi také psala o zauzeném oudu - už takové krásné představy nemám 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 15:10
Reakce na Korsičanka:

No, nebude asi vonět všem Ale narozdíl od té první, o které se zmiňuješ, tato má v sobě i druhou tvář. Pro jistotu ti pošlu vzorek, co kdyby se ti líbila

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 16:01
Reakce na Martula:

Děkuji:) Uvidíme. Nikdy neříkej nikdy

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 16:21
Reakce na Korsičanka:

Normálně jsem si u MFK vzorky za 14 Euro na zdejší radu objednala. A ještě mi napsali, že mám u nich k příštímu nákupu těch 14 Éček bonusPřišlo to za 2,5 dne od objednání, neuvěřitelné!

Já měla za to, že se Hanele ptala na miniaturku, ne na vzorky. Tam je to jasné, 2 ml vzorky se dají u MFK normálně pořídit. S tou  miniaturkou (5 ml) je to právě trochu složitější.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 16:53
Reakce na domenica:

Četla jsem nepozorně, Moni, máš pravdu. Ale mně v Ingredients dají k nákupům max. vzorky - a to jsem tam už párkrát kupovala za dooost draho. Ale pravda, ne nejdráž

Miniaturku asi nabídnou jen známým:(, nebo těm, kteří si koupí vůni nad 11 000? ??

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 20:13
Reakce na Korsičanka:

Spíš je to tak, že takových kousků mají samozřejmě limitovaný počet a často je to výrobce, kdo určuje, ke komu se mají především dostat. Některé vzorky/miniatury jsou například primárně určené pro novináře v době před uvedením parfému do prodeje...

Offline Hanele12
Avatar
79 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 21:16
Reakce na domenica:

Děkuji za vysvětlení, i ostatním  za reakce., asi neumím vložit vícenásobný odkaz. Škoda, menší balení drahé a silné vůně by jistě pŕiláko více zájemců. Spokojím se zatím se vzorky. 

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 21:27

Néa Jul et Mad.

Podezřívám tuhle značku ze stalkingu! Mám pocit, že nainstalovali skrytou mikrokameru do nejtemnějšího zákoutí mojí duše a kradou mi z ní pracně prožité diapozitivy a míchají z nich parfémy! Jak tomu mám rozumět? Nejdřív vybalí nejdokonalejší růži na světě aka Nin Shar a teď tohle!? No dobře, tak tady máte moje voskové rytiny s byzantskými motivy, jela jsem kvůli nim několikrát do Bulharska a Turecka, kde jsem prstama ulepenýma od medové baklavy s pistáciovými ořechy mačkala spoušť prastaré zrcadlovky. Spala jsem ve starým spacáku, ve kterým byla zima i v tropickém vedru, lezla jsem po strmých kopcích, kde se pásly koně, vlezla jsem do příšerně vyhlížející staré lanovky...Proč? Abych JE viděla! Zbytky starých mozaiek, fresek, portrétů lidí s očima barvy datlí, zlatých nápisů a kamenných podlah. A po mnoha letech zjistíte, že stačilo stříknout na zápěstí a byli jste tam. Na slavnostní večeři pod temným nebem plným zlatých hvězd. Můžete jíst, co vás napadne...Datle, přezrálé švestky, mandle v sirupu i křupavé placky. A nakonec temné purpurové víno, husté a neprůhledné jako sametový závěs. Popíjíte, kolem nosu se ovíjí lehký tabákový dým a vy jste právě zažili nejlepší "meet and greet" svého života. Sama hvězda dějin vás pozvala do své šatny a nabídka vám přátelství do konce života.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 21:41
Reakce na Luna:

Krása! Máš ji, nebo sis ji jen namalovala?:)

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 21:46
Reakce na Korsičanka:

Nemám. Je jen na papíře a ještě blbě, spletla jsem nápis, jak furt musím mít všehcno hned hotový.... Ale mám aspoň vzorek...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 21:51
Reakce na Luna:

Tak můžeš toužit při pohledu na obraázek, z něhož by mohl být i obraz...:) Neboť pozadí je božsky ukidňující

A až dojde vzorek, můžeš se zas dojít do Vava navonět:) A zatím šetřit na originál

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 22:38
Reakce na Luna:

 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 23:07
Reakce na Luna:

 ... Ty kouzenice jedna! 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. srpna 2017 23:32
Reakce na Luna:

krása 

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 07:20
Reakce na Korsičanka:

Nebo jeden originál prodat a bude na originál lahev 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 10:00
Reakce na Luna:

Dievca, ty nikdy nesklames. Oba perfektne. Aj text aj obrazok. Potesenie pre dusu 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 10:29
Reakce na Luna:

Já ty tvoje recenze tak ráda čtu.....hlavně ji prosím nezapomeň dát do databáze.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 10:40
Reakce na Luna:

Jo, to je Néa! 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 10:54
Reakce na Dalia:

L´Attesa

Svět za mlhou …

L´Attesa je pro mě jako probuzení do mlžného rána. Svět kolem je chycen v nadýchané vatě, rozplývající se kontury všeho jakoby proměňovaly hmotné v abstrakci …

Letmé zašimrání bulinek v nose, záblesk jiskrné rozvernosti citrusů, pár slunečních paprsků se v prchavém okamžiku snaží dosáhnout na svět utopený v bílé pasti … marně. Ostrý vjem jasu prvotních tónů se v momentě tlumí a matní. Rozpíjí se ve vlhkem ztěžklém vzduchu, ztrácí se v bílém oparu, který je zlehka prosycen vůní mokré hlíny. Jemné nuance holubí šedi prostoupí bílou, aby se v té chvíli čas zastavil … z mlhavé clony vystupuje pastelová modř.

Uhlazený suše sametový kosatec se vyloupne v celé své kráse, obestřený zemitou vlhkostí se nechá konejšit pudrovou něhou, distingovaně si zalaškuje s akordem kůže a zůstává němým společníkem v tom tichém ránu … nebo kdykoliv.

Postupne docitavam...

Dali, krasna recenzia.   Myslim si vsak, ze je urcena hlavne pre tych, co vonu poznaju.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 20:21
Reakce na Luna:

To se ti zase moc povedlo.

A jak píše jerry, šup s ní i do databáze!