Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 22:04

wendulka no veď si robili srandu, že je to alkohol, tak nasávam  Ale zrovna Baccarat na sebe cítim celodenne. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 23:00

Dalia marocká je intimní, dávám 6 střiků a když jdu z práce, tak už ji nevnímám. U l eau to mám podobně.   kandahar je na mě silná. Té bych nezvládla ani jeden střik.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 23:01

Renusatko Korsičanka Renča má opravdu velmi citlivý nos. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:01

Dievčatá, mám dnes na sebe oba parfumy Stilettos, ale fakt to neviem porovnať. Raz sa mi zdá silnejší jeden, raz druhý. Mám na sebe tričko s dlhým obtiahnutým rukávom, čo mohlo celkom kľudne skresliť. Ale minimálne flakóny sú odlišné. Na jednom mám ten znak - kruh/štvorec iba zozadu, na druhom spredu, aj písmo je odlišné. Viac som nestihla odsledovať, musela som sa ráno ponáhľať. Zatiaľ som nikoho nezabila, dala som 8 strekov 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:07

Teraz pozerám na ich oficiálne stránky a teda podľa mňa sa zmenil nielen názov, ale aj ten vzhľad flakónu. 

Toto som fotila môj z 1907 a je na ňom vidieť, že je to logo len zozadu a vpredu je iba jemný nápis.

a takto vypadá ten nový z ich oficiálnych stránok a tak vypadá aj ten môj z EN - je vidieť, že to logo už je vpredu.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:09

sisa.b 

To jsou nádherné fotografie!

Jednoduché, elegantní, prostě se kochám...

(a mé barvy...)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:21

Miru produktovka sa páči aj mne  Tá moja foto je len narýchlo zavesená, bez úprav a ako vidím aj fajne rozostrená  (ale už budem mať konečne nový počítač, tak sa môžem s fotkami hrať )

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 08:24

sisa.b 

Myslela jsem, že jsou obě od Tebe!

...takže krásné, super

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 09:06

sisa.b Řekla bych, že u té původní "classic" kolekce znak na flakonu vpředu nebyl, ale při uvedení "bílé" kolekce už ano, a zřejmě ho přitom změnili i na flakonech té klasické. Mám Néu taky kupovanou v 1907 a znaky má na obou stranách, stejně tak teď u Stilettos z EN.

A mmch, Stilettos na mně drží jako přibitý, včera dva střiky a krásně se mnou povlávaly 7 hodin. No a když je to ten unisex, tak dostal jednu dávku na zápěstí  manžel, voněl i na něm krásně, samo že trochu jinak než na mně, a prý by ho dokázal nosit, ale jeho pokožka vůni "sežrala" daleko dřív. Už za 3 hodiny jsem skoro marně hledala, kdeže jsem ho navoněla. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 09:47

Miru ďakujem 

Poéma ma neštvite všetci s tou výdržou a silážou  Ale pozerala som Fragranticu a tam nemá ktovieakú výdrž, ani siláž v hodnoteniach. Takže to nebude len môj problém. Ale štve ma to, lebo je krásna  Tých 8 je na mňa málo, ale mám sebou ten travel, tak priživím cez obed.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:18

sisa.b Nic si z toho nedělej, Jul et Mad asi vůně vyráběli pro mě, všechny na mně krásně drží a mimo "teras" se mi líbí každá z nich. Já třeba mám podobné potíže s Chanel vůněmi, tam mám tak malou výdrž, že se sama sobě divím, že je vůbec nosím.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 10:52

Poéma tak si ich uži  Ja mám našťastie zásobu, tak sa budem teda polievať (z EN už tá cena potom až tak nebolí)

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 11:01

sisa.b Děkuji, ty též, i když s více střiky.

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 11:12

sisa.b Tak snad už ses k něčemu, Sisi, dobrala, ne? Já včera večer vyzvedla Nin-Shar (původně z EN) a 2 zkušební stříčky na zápěstí voněly jak zběsiléProto už se netrap a ovoňuj se, co to dá

Poéma Se Chanelkami je mi tě líto, když je tak miluješ. Ale Pětka extrait podpořená těl. mlékem taky drží ukázkově, jak už jsem tu zmiňovala. Zkusilas?

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 11:46

Korsičanka ja ti teda neviem, ale viac cítim tú z EN. Lenže ako som spomínala - mám cez ne upnuté rukávy. Určite ešte otestujem poriadne doma. Ale vôbec by mi nevadilo, keby bola tá nová šarža na mne výraznejšia 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 11:51

Korsičanka MiJo, Pětku ext. tedy bez podpory těl. mlékem jsem nosila, jj ta držela celkem solidně. Ještě na mně dobře drží Bois des Iles a slušně Beige i Premiére r. 2014. Asi nejhorší to mám s těmi Chancemi, Allurkami a teď nově s Gábinou, a přitom mi tak sluší podle názorů z okolí.  

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 16:14

Obě fotografie jsem už tady někam vkládala, teď tedy jenom kvůli podobě flakónu - jako první jsem ve Vavavoom pořizovala Fugit Amor, Terasse jsem kupovala tamtéž o něco později. Obě na mně drží přiměřeně, Terasse je už svou povahou o něco méně výraznější.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 16:36

Fleur Nádherné fotky! 

Online Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 16:37

Fleur To jsem právě chtěla napsat! Ještě jsem je tu neviděla

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 28. zaří 2018 16:53

Fleur Fotky máš prekrásne. A tie flakóny sú rovnaké, nie? Len sa mi zdá, že jeden má vrchnáčik strieborný a druhý zlatý.