Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 02. října 2018 10:15

Ja som poctivo testovala cez víkend aj včera a dnes ten Stilettos - parfum vs. extrait de parfum z EN. Na rukách sa mi zdala výdrž a siláž rovnaká, resp. silnejší bol vždy ten, ku ktorému som pričuchla skôr. Na mne musím skonštatovať, že tak ako som necítila včera parfum z 1907, tak necítim dnes extrait de parfum z EN  (a tak som dúfala, že nová šarža bude na mne iná!). Toľko môj prieskum.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 02. října 2018 11:13

sisa.b To je jasné, že se tvé cítění odvíjí od spousty okolností - tvého rozpoložení,stavu čichového orgánu, počasí atd.Mám to stejně. Tak už to nezkoumej a netrap se tím, zlato. Když se mi něco nezdá, aplikuji po 3 hodinách klidně jinou vůni.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 02. října 2018 11:44

Korsičanka ja som len bola zvedavá, ako dopadne ten môj z EN, keď tu Vierka písala, že sa jej zdá slabší. Na mne určite slabší nie je (a trochu som dúfala, že bude silnejší).  Neva, mám ho dosť, môžem sa polievať. Alebo ho na čas odložím.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 22. ledna 2019 19:59

Paris Ty bláho, říkala jsem si, zda to přijde

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 16:07

Dnes som prvýkrát skúsila Secret Paradise Rouge, bohužiaľ, musím ju dať do inzercie. Slepák mi nevyšiel. Hrozne mi pripomína Terracottu od Guerlainu.....ktorú som tiež nezvládala a myslela som si, že mi to robí ten ylang- ylang, ale bude to skôr pomarančový kvet. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 28. ledna 2019 16:39

Biely kvet jsem na tom naprosto stejně. Terracottu už jsem prodala, Secrets jsem kupovala naslepo a taky půjde o dům dál. Přesně... pokud je příliš pomerančového květu nebo neroli, tak tu vůni nedávám. 

Po vyzkoušení Neroli od Boucheronu jsem pak dokonce víc vnímala neroli v Alexandrii Rose a bála jsem se, že se mně tím zprotiví. Naštěstí ne, ale nesmím ji nosit v chladu, kdy se rozvoní víc neroli a přetluče růži.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. ledna 2019 17:14
Reakce na Biely kvet:

Dnes som prvýkrát skúsila Secret Paradise Rouge, bohužiaľ, musím ju dať do inzercie. Slepák mi nevyšiel. Hrozne mi pripomína Terracottu od Guerlainu.....ktorú som tiež nezvládala a myslela som si, že mi to robí ten ylang- ylang, ale bude to skôr pomarančový kvet. 

​Tak tato vůně také není pro mě. Měla jsem mini, ale necítím se v ní dobře. Ovšem pěkná je. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 16. června 2019 18:18

Stilettos on Lex na mě působí nesmírně optimisticky a radostně, přitom chic. Živá voda z lahodné hrušky, hebké fialky, kouzelné konvalinky, pylová a medová… osvěžující, povznášející.

Jako když jdete na vysokých podpatcích po městské dlažbě a cítíte se spíš unaveně než radostně a nohy těžknou, ale s tou vůní z vás veškerá (zemská) tíže spadne a vy přímo tančíte ladným krokem a všichni se za vámi otáčejí. Což je vám ale úplně jedno, protože vy si hovíte ve vlastním světě a k té radosti nepotřebujete nikoho dalšího.

A tu dlažbu mám ale spíš starobylou a pořád se mi do představ vtírá Itálie.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. června 2019 18:43

Ellen Krásně vystižené dojmy ze Stilettos. Tu vůni vnímám velmi podobně!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 17. června 2019 20:03

Dalia 

Děkuji, děkuji.

Pro mě je ta vůně fakt objev. Podobný typ se mi zatím obvykle rychle přejedl, ale tahle ne!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. června 2019 12:52
Reakce na Biely kvet:

Dnes som prvýkrát skúsila Secret Paradise Rouge, bohužiaľ, musím ju dať do inzercie. Slepák mi nevyšiel. Hrozne mi pripomína Terracottu od Guerlainu.....ktorú som tiež nezvládala a myslela som si, ž.e mi to robí ten ylang- ylang, ale bude to skôr pomarančový kvet.

​Mně taky nesedla a to mám pomerančový květ ráda.

Ellen Krásná recenze pro krásnou vůni!

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 18. června 2019 20:36

wendulka 

Však já ti děkuji, že jsi mě na ni nasměrovala.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. června 2019 22:06

wendulka Přesně tak! Taky mám pomerančový květ ráda, ale Secret Paradise Rouge mi nesedí.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 19. června 2019 06:43

Dalia Mne hrozne vadil aj v Terracotte. Asi v kombinácii ešte s niečím.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 10. října 2019 12:36

Stairway to Heaven: tentokrát mi přijde marketingový příběh připojený k vůni naprosto mimo, hledání sebe samotného v Nepálu mi rozhodně nevoní jako bergamot s heliotropem šmrncnutým kašmeranem. Vůně je oblá, hebká, jen na začátku trošku aldehydově pošimrá. Ale pak už je to mixér, do něhož Cécile Zarokian něžně vložila žloutkový věneček s hedvábně cukrovou polevou, připojila košíček se slaným karamelem zdobený růžovou himalájskou solí, pečlivě přiklopila a nekompromisně zmáčkla tlačítko.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. října 2019 19:20

Fleur Krásný popis! Jsem zvědavá na ty laskominy:)

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. října 2019 19:23

Fleur Zajímavý popis. Je ve Vavavoom nebo jsi zkoušela jinde?

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 10. října 2019 22:58

Renusatko Vavavoom ho vzhledem k tomu, že značka neuhlídala prodej svých vůní v eshopech, brát nebude.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 11. října 2019 13:40

Fleur Pravda. Vzpomínám si, že o tom Lucie mluvila.