Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Online viktorka_od splavu
Avatar
45966 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 21:47

domenica tak počkej, je LPRN jiná pro usa a evropu nebo ne? se stejným nebo jiným názvem?

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 22:53

Tak už som zvedavá aj ja. Dnes ten Baccarat a Bella Donnu neprerazím, ale zajtra večer ich vyskúšam porovnať. Mám z 1907 balenie Luxury , na spodku krabice je nápis Parfum. Ak bude z EN ešte slabší, tak ma švihne, lebo už s týmto sa hojne polievam, aby som ho aspoň doobeda cítila 

A teda neviem, ako sa správa Bella Donna bežne, ale tá z EN je riadny silák aj držiak. Tej určite nedám naraz 10 strekov 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 23:14

sisa.b Počkej, ty fakt dáváš Stilettos 10 střiků? A co na to tvoje okolí? Já dávám čtyři a už tím si v MHD sjednávám značný respekt, ehm odstup.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 23:14

domenica tak počkej, je LPRN jiná pro usa a evropu nebo ne? se stejným nebo jiným názvem?

​LPRN není jiná pro USA a Evropu. Ale ne všechny odnože LPRN byly/jsou distribuované v USA. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 08:28

wendulka presne tak  Okolie, čiže kolegovia nereagujú, tzn. že necítia. Reagujú (pozitívne/negatívne) len keď prídem s niečím, čo je fakt riadne okolo mňa - napr. Rose d'Arabie, Battito d'Ali, Peche Cardinal...

Dnes som dala 10 aj z BR540  Ale o ňom viem až do večera, Stilettos necítim už v poludnie 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45966 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 08:34

domenica chapu, diky

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 08:57

sisa.b Stilettos aj na mne rýchlo vyprchával, terasa sa mi veľmi páči, ale na môj vkus je intímna, aj keď lepšie drží.

Tiež mám rada vône, ktoré okolo mňa šíria voňavý obláčik.

Silák je Secrets, Sisi, nemôžem nájsť vzorku Bella Donnu, páčila by sa mi? Čo si ešte matne pamätám, zdala sa mi sladšia ako Secrets, ale zaujímavá ako kvetinovka. Nezdala sa mi omamná. Možno by som do nej aj išla, ale do slepákov sa už bojím investovať, často mi nevychádzajú. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 09:49

milacka no ja som síce šla do nej takmer naslepo (fakt som si nepamätala, ako na mňa zapôsobila po skúšaní), ale zas ja si rozumiem s bielokvetinovkami. Omamná určite môže byť, pre niekoho aj potenciálny bolehlav, ako tu už zaznelo. Bez skúšania by som neodporúčala.  Na rozdiel od Stilettos, drží na mne ako pribitá a šíri sa dosť do priestoru, ale je to krásna krémová kvetinová vôňa 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 11:16

milacka Na mně Stilettos drží velmi dlouho a dokonce jde i dost do prostoru.

Bella Donna je hodně zvláštní. Já ji jako čistou "bílokvětinovku" nevnímám. Mám tam i dost ovoce a barevně je pro mě bílá, fialová a s lehkou nuancí šedo-zlaté.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 18:46

wendulka tak som sa dnes kolegov pýtala, ako vnímajú v našej spoločnej kancelárii môj parfum a že nijak, lebo ho necítia  Dve hodiny po aplikácii tých 10 z Baccaratu! Že v pohode môžem pridať. Zajtra dám ten Stilettos. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 18:51

sisa.b Ty jo, tak buď ty vůně fakt nějak vysáváš anebo sis je už tak řádně vychovala, že jsou otupělí. Mně dnes na očním sestřička v ordinaci zaregistrovala i dle mého nenápadnou Fleur de Peau.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 19:00

wendulka To máš šťastie, že sa ťa vône držia. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 19:09

Biely kvet Ále, čert vem okolí, ty vůně potřebuju cítit hlavně JÁ. Nicméně jinak jsem z Fleur de Peau spokojená. Tu už přece jen ze sebe cítím trochu víc než Chemise Blanche.

A u takových vůní je pro mě nejhorší najít tu hranici. Dřív jsem tak ohleduplná nebývala.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:17

sisa.b 10 střiků čehokoliv by zabilo napřed mě a potom celé okolí

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:21

Renusatko Tebe možná, okolí ne.Dnes jsem na sebe vystříkala a vyťupala z vialky zbytek Marocké několikrát na různé části těla...a v letadle nikdo nic.Ani pochvala, ani odtahování

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:22

Korsičanka podle mě marocké 10 střiků úplně v pohodě i pro nositele i pro okolí ;)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:26

Korsičanka alibi Mně marocká včera přišla poměrně intimní, takže bych se nebála použít víc střiků. Deset je tedy na mě už moc, ale takových pět šest na různé části těla klidně.

Kandhárská je také intimní. Ale obě mají slušnou výdrž, to tedy ano! Kde bych byla v aplikaci opatrná, tak to u Incense Rosé. Ta je dost výrazná.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:28

Tak já asi chodím k těm lidem moc blízko, takže i dva střiky stačí, víc si fakt skoro ničeho nedávám. Sama teda většinu vůní cítím celý den a okolí minimálně dopoledne v práci taky. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:39

Renusatko To bude tím, že musíš porušovat jejich intimní zónuAle taky máš velmi citlivý nos

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 21:41

alibi Že? Abych z ní taky něco měla