Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 13:54

Renusatko prosimtě! kam chodíte na veterinu?

​Na veterinu jezdíme do Lískovce na Mikuláškovo náměstí. Mají tam dobré vybavení, jsou tam i o víkendech a večer a ještě mají dobré ceny. 

Naštěstí kočka za 10 let měla jednou vykloubenou nohu, to byla asi nejdražší záležitost (též před vánoci). Jednou kastrace na po zánětu dělohy na poslední chvíli a jednou ten zarostlý dráp. Očkovaná není, protože žije jen v bytě. Odčervená jednou za x let, protože nežere syrové maso. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:04

dzizisketa jako ale slepice, co chodí slalom mezi tyčkama, mi přijde jako brutus největší :-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:46

Potrefenáhusa k miminu určitě ne, to mě ani nenapadlo. ale třeba k dvouletému dítěti uplně ideál, protože je člověk pořád doma a popravdě, až na nějaké extra případy už se s tím větším spíš trochu nudí. resp. já se nenudila, ale tolik knížek jsem od školy nepřečetla a zas až do důchodu minimálně nepřečtu.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:48

Já bych na nějaké dítko za rok nebo dva nečekala, ho taky můžete, nebo nemusíte mít, bych ho klidně pořídila teď.

Stafík je k dětem fajn, jenom počítejte, že je to opravdu aktivní a silný pes, takže bude třeba zvlášť štěně zaměstnat. Kamarádka ho má běžně u svýho mimina a u mimin dvoučat svojí sestry a je fakt zlatej (zlatá), ale než se k tomuhle stavu dobrala, tak jí stafíček v jejich nepřítomnosti v podstatě naporcoval kuchyň na třísky. Taky je dobrý ho hodně brát mezi psy, feny nevím, ale kluci dovedou být dost protivný (rpzumějte zlý) na jedince stejnýho pohlaví, když se to seznamování zanedbá.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:48

viktorka_od splavu to jo, ale zas mi přijde škoda čekat se psem odteď třeba čtyři roky, to bych si ho radši pořídila teď

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:49

JanieB 

Kamarádka má stafíky, jsou úplně báječní, taky jsme jednoho málem měli. Uvytí a uštěkaní mi nepřijdou, ale hodně závislí na svých lidech. Všichni ti, co znám, milují teda všechny lidi, jsou to psi vítací (a olizovací), s cizími psy vycházejí hůř. A řekla bych, že to nejsou psi na celodenní pobyt venku, doma na gauči jsou dost spokojení.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:51

Renusatko jejda koukám že jsou tam dvě, m. náměstí 2 a 16?

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 14:57

Potrefenáhusa Nevim, nevim, jestli by na to naše tvrdohlavý čuně někdo stačil

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 15:02

JanieB Já psům rozumím úplný prd, ale nikdy nevíš, kdy to dítě budeš mít, i když samozřejmě přeju, aby to bylo bez komplikací a na přání. Já takhle plánovala kočku - nejdřív dům, pak kočka. Takže nakonec to bylo tak, že jsme bydleli v dočasném se 3 kočkami a pak se s námi stěhovaly. A jsme za ty roky s nimi rádi. Jestli k tomu štěněti už máte vztah, berte ho. Počítejte s tím, že na miminko jednou pes bude žárlit, ale to je prostě život, časem si to sedne. A určitě jsou pro takovou situaci návody, co dělat. Myslím, že k tomu přistupujete zodpovědně, věřte si a bude to dobrý. A jak už tu padlo, po narození dítěte na výcvik nebude poměrně dlouho pořádně čas, to už je asi lepší mít psa, kterýho znáš a kterej tě poslechne.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 15:02

viktorka_od splavu My chodíme do 16. Že je ještě něco ve 2 to ani nevím, ale asi něco nového, čím je naštvali, protože mají teď před názvem tu 1 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 15:05

Renusatko ok díky:-) já chodila s předchozím kocourem na druhej konec brna vzhledem k předešlýmu bydlišti a byli tam fajn, ale s bráchama pak už se mi tam nechtělo, nejblíž máme na jihlavskou ale je to tam takový neosobní a dost se čeká. zkusím tu vaši:-)

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 16:30

dzizisketa Já si ty knížky asi taky objednám, ještě konkrétně na Cida bysme unesli i tahání na vodítku, a to jsem si myslela, že tohle fak psy naučit umím .

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 17:11

Pŕijdu do baráku a odemykám dveře bytu, a ze schodů do vyššího patra se ozve: "Jé, to je ta paní s tím srandovním pejskem!"

Ano, Bonnie je miláček všech dětí z baráku a jejich kamarádů 

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 17:12

Zina 

Jn, Bonnie tahá, když nabereme směr psí louka, samým vzrušením a těšením na kamarády. Jinak na obyč vodítku chodí hezky spořádaně pomalu.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 17:17

dzizisketa Mě by fakt nenapadlo, že když jsme to naučila i vlkodava a ridgebacka, že shořím na takovým prťavým a nápomocným plemenu, jako je flet :-D. Problém je, že on se těší a vzrušuje do libovolnýho směru! 

Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 17:28

JanieB stafik je vnitrni pes, my jsme dokonce museli chovateli podepsat, ze nebude venku v kotci

mame rocniho a ten prvni rok byl fakt narocny, je neunavitelny a vsechno hned rozkouse

je zavislak na lidech, miluje navstevy a velkou smecku, v praci by byl urcite spokojeny

deti ma rad, ale nez dospeje nedokaze uplne odhadnout svou silu a vahu, takze je muze povalit

nejde mu az tak o prochazky, ale hlavne vyzaduje pozornost

vychovavat je potreba po dobrem, strasne rad plni pokyny a dela radost 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 23:20

Pořád ti divní ptáci tady..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 23:23

Dadoo 

myslím, že byste jim měla dávat méně redbullu (když dává ta křídla )

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 09:17

U nás se včera taky balily dárky pod bedlivým dohledem

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 10:11