Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 20:40

Někdo tu tuhle řešil, že jeho kočka strašně žere. Ta naše parta, to se teď nedá!  Hodinu po jídle to vypadá, že nejedli týden. Začali být všichni strašně mazlivý, dny tráví v chumlu před kamny. Tuhle mi pan Černý snědl během chvíle chleba s máslem. Chvíli po tom, co dostal maso. Žerou pekelně. A obzvlášť jeden tedy dost přibral. Ale třeba pes o víc jidla nestojí. 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 20:54

janička24 

Naše kočka je úplně v pohodě, ale kocour by nejradši žral bez přestání, není rozdíl, jestli právě něco dostal nebo ne, chodí a řve na nás.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 22:02

dynda , a náš kocour, napůl evropský a napůl mývalí černý ďábel, je rovněž žrací mašina, živíme středně velkého psa

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 23. prosince 2017 23:41

U příležitosti vánočních svátků jsem Otíka vyprala. No nebyl nadšenej... ale v tý pikosekundě jak se dostal z vany, seděl v kuchyni u linky a za utrpěné příkoří trval na odměně. Sranda, jak se takový věci rychle naučej.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 06:42

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 06:58

Potrefenáhusa nahodou to je super  my se s vanocnim stromeckem stridame, letos neni u me v byte, takze kocici duo ostrouha. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 08:51

Potrefenáhusa Boží fotka :-). Goliáš je fakt hvězda...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 09:25

Potrefenáhusa 

Jé, to je jako když tahaj řepu 

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 09:26

barbucha 

Živoucí důkaz toho, jak dobře funguje pozitivní motivace.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 09:48

Potrefenáhusa vstupni kontrola!

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 09:52

Potrefenáhusa Celé smečce přeji krásné Vánoce. Jsou fakt boží .

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 09:54

Přání krásných Vánoc samozřejmě náleží všem těm úžasným, čtyřnohým chlupáčům (i případným naháčům 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 13:01

Procházka na Štědrý den je nejlepší.  Vyfotit naspeedovaného teriéra je věc přímo nelehká. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 13:34

janička24 Jo to je nase zrava kocka, prezdivame ji Baribald, protoze kocku prestava pripominat, uz jde do medveda. Ale zas ji nechci tady nejak pomlouvat, vyzrane bricho nema, hodne prida husta srst a je to takovej velkej typ kocky. lovit taky chodi, jeste to sezere, asi je proste hladova. Dieta nema cenu, oni ji pripadne prikrmi sousedi, na venkove je takova sousedska tolerance, ze se prikrmuje kdejakej cizi kocour:-))). A davame ji fakt granule, kocici zradlo, maso, neni vyzrana z nejakejch lidskejch obedu, to by ani nezrala.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 14:00

Levitace

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 15:40

Berta ta první fotka je boží.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 20:50

dnes celý den sbírám panu kočkovi tučné rybí kůže a jiné pochutiny na speciální štědrovečerní menu...a on mi vypálil rybník. 

sice se na zavolání vyvalil ze své krabice...ovšem doslova. nevím, kde co sežral, ale vypadá, že to byl meloun  máme doma kocoura v pokročilém stupni těhotenství  nic mu nedám, diety je mu třeba.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 22:10
Reakce na Karja:

janička24 Jo to je nase zrava kocka, prezdivame ji Baribald, protoze kocku prestava pripominat, uz jde do medveda. Ale zas ji nechci tady nejak pomlouvat, vyzrane bricho nema, hodne prida husta srst a je to takovej velkej typ kocky. lovit taky chodi, jeste to sezere, asi je proste hladova. Dieta nema cenu, oni ji pripadne prikrmi sousedi, na venkove je takova sousedska tolerance, ze se prikrmuje kdejakej cizi kocour:-))). A davame ji fakt granule, kocici zradlo, maso, neni vyzrana z nejakejch lidskejch obedu, to by ani nezrala.

​Myslim, že je to i zimou, že více jedí. A opticky i kožichem, který všem kromě pana Černého naroste hodně hustý. Žerou teď všechno, jinak jim granule moc nejedou. Dokonce na nás řvou, což v létě nedělají. Klidně zkouší krást psovi z misky. Černý nepřibere snad nikdy, je to takový vysoký typ kočky. Ovšem pan Bílý má doslova panděro a snad i ovary :-) Krmeni jsou i sousedkou, má kočky, které zajdou i k nám. Loví taky asi všichni, ale žerou jen ptáčky, myši nosí. Ale teď mi přijde, že nelovi, pač se stále válí na parapetech. Asi mají prostě zimní režim. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. prosince 2017 23:55
Reakce na jinx:

Jak jako dnes dieta????

Dieta? Fakt? 

​Jako den a noc. Jsou úžasný!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. prosince 2017 00:01
Reakce na Berta:

Procházka na Štědrý den je nejlepší.  Vyfotit naspeedovaného teriéra je věc přímo nelehká. 

​Nad touhle fotkou jsem se dnes rozplývala na instagramu. To zaujetí a nadšení