Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 09:59

barbucha ježiš, to je hrozné to jenom číst... ještě, že už má otíček tebe... 

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:20

barbucha to je fakt strašný, já to nikdy nepochopím, a když čtu příběhy nalezenců v útulcích apod., tak u toho vždycky řvu

jinx Potrefenáhusa mám to stejně, občas na ně zvýším hlas, ale pak je hned musím jít hladit, chovat, mačkat a ňuňat, a to mi daj najevo, co si o mně myslí

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:24

Zina aaa externí filtr od akvárka....já mám teda vnitřní, ale včera jsem čistila, vrátim do akvárka, nefunguje, vyndám z akvárka, rozeberu, zkusim v koupelně, funguje, donesu do akvárka, zapnu - nefunguje....už jsem na to včera neměla morál, tak dneska zas...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:25

Ty pohnute zvireci osudy me dojimaji uplne hrozne 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:26

jinx hele ale Goliášek jak má ty strašný zaječí kejty, tak jeho jde normálně poplácat a mně přijde, že to má i rád :-D

no to mi teď taky někdo říkal, když jsem říkala, že Goliáš teda ale fakt strašně rád kouše lidi a ještě u toho i přede a tváří se strašně blaženě, že bych ho měla praštit a příště by si to nedovolil!!!!!! No ale jako!!! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:29
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Ty lidi sou takový svině to je strašný!!!

​No! Já si nedokážu představit, co to musí bejt za hovado - mlátit malý zvířátko. Vono nakonec ani velký... už jsem to párkrát zahlídla v okolí, a ačkoliv to byl pes zvíci telete, třásla jsem se pak eště dva dny...

Potrefenáhusa 

Jakýpak měkká. Tyhlety chytráci by sami zasloužili zřezat. No taky doufám, že se to zlepší, mě ve snu nenapadlo, že by to ode mě snad taky čekal 

 jinx 

Jo přesně - ta póza a ten pohled! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:34

barbucha No fakt hele, jak u lidí žádný oko za oko neuznávám, páč jsem vzdělanec humanista, tak když čtu co píšeš, dala bych tomu hajzlovi lekci v jeho stylu!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:35
Reakce na Magráta:

občas na ně zvýším hlas, ale pak je hned musím jít hladit, chovat, mačkat a ňuňat, a to mi daj najevo, co si o mně myslí

​no ke kočkám je to asi jedno, ale takovýhle chování ke psovi asi není uplně vhodný

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:49

Potrefenáhusa Tak držím palce. My jsem to opravili a už to neteče, ale nevím, jestli je to dobře, protože představa, že by tu měl po týhle zkušenosti pár dní sólovat, mě trochu zneklidňuje. A pro nový se mi taky hned tak úplně nechce, čili jsem na vážkách.

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 10:54

Potrefenáhusa 

Praštit kočku? Taková blbost. To můžeš zrovna tak chtít praštit tekoucí vodu. A jako že fakt hodně? To mi dělá zle, jen to píšu.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 11:05

K tomu bití a krčení, aniž bych chtěla nějak znevažovat blbý zkušenosti (zvlášť u Otíka myslím prokazatelně byly), bych chtěl napsat, že někteří psi se krčí, i když na ně nikdo nikdy ruku nevztáhl. My máme Cida od štěňěte, a když na něj muž houkne, tak se taky trochu  přikrčí. Přitom nápřahový tresty fakt nepraktikujeme, ale on je taková hodně jemná povaha, hlavně směrem k sobě, tak se na ně musí jemně (zatímco on vám trhá ruku z ramene).

Já na ně jsme občas hlasitější, občas je to venku třeba, ale jak to jinak nedělám, tak to většinou zabere a jedeme dál už v dobrém.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 11:05

Sweet Potato no podle mě mlátit kohokoliv je prostě trapný a navrch dost neefektivní. Já fakt nechci, aby se mě báli a takový ohlodaný předloktí je největší projev kocouří přízně 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 11:10
Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 12:19

viktorka_od splavu já myslím, že to není vhodný chování obecně a souhlas s Potrefenáhusa 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 12:33

Elzička je poslušná. Teraz. Ked bola malá, tak na ňu fakt platilo iba zarevanie. Nikdy sme ju neudreli, ale ked sa hnevám, tak sa tiež prikrčí. Je to prejav podriadenosti. Teraz nemusím kričať, ale ked spustím taký ten vyčítavý ton, akože kto zas toto  urobil?, tak pokial je páchateľom, tak sa to hned pozná. Urobí sa, že nie je v mistnosti a preplíži sa k sebe na pelech. Kočky na mňa kašlú, či kričím,alebo prosím. Iba z linky v kuchyni zoskočia, ked sa blížim. Jo a Elzička ich vie z tej linky zhodiť. Nosom. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 13:52

Amy nikdy nedostala a tiež sa krčí keď dvihnem hlas. Mňa to ale vždy mrzí, sama sebe by som vtedy najradšej nafackovala. Percy je taký flegmatik, ten sa nenechá rozhodiť zatiaľ, ale no ešte skoro súdiť keď má len 5 mesiacov. 

Som sa minule skoro pod zem prepadla. Cestovala som MHD a začal sa so mnou baviť priateľov bývalý známy. Kúpil si psa. Prvého utratil lebo ho už nechcel, druhého predal lebo ho už nechcel a kúpil si border. Psa má od dvoch mesiacov na dvore, bez búdy, začal mi opisovať vycvik že ak nepočúva tak ho vytiahne do vzduchu za hlavu a kričí na chudáčika, radil mi že psa treba zlomiť, režim a bludy....no tak som ho hneď zarazila a vysvetlila mu čo si o tom myslím. Podľa neho sú naše opice nevychované psy, ale ja vidím milé psy ktoré neublížia no a že nejde pri nohe ako hodinka no a čo. Hlavne že sa máme radi. Je mi z týchto ľudí na zvracanie. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 14:30

paktofonika panebože! MNe sa ponúkal jeden "cvičiteľ", že mi vychová Elzu. Stretli sme sa, ked sa učila íst pri nohe a on videl len to, že nie je sústredená. A tak sa ponúkol, že mi ju vezme k sebe domov na mesiac a že nesmiem príst pozrieť. A že mi vráti poslušného psa. Poslala som ho s prepáčením do pr...

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 14:48
Reakce na Mutziputzi:

Volební okénko

https://www.facebook.com/MirekPrezident.cz/videos/288633621660200/

Koťátka nebudou?!

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 14:51

Zina 

No jo, "přikrčí"... ale on se chudák včera úplně servilně plazil! 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 15:22

Sweet Potato "tekoucí vodu" ... to je přesný. Mně několikrát ujela ruka a kocoura jsem majzla, ale docílila jsem jen toho, že se stal agresivním. Pak jsme zjistili, že je malinko vychovatelny pozitivní motivací, hlazení, odměny a tak. Momentálně je to ovšem peklo, co má tu lampu na hlavě a nemůže ven, chudinka.