Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 15:42

paktofonika Bože, to je ale debil (pardon, ale napsala bych i vulgárnější slova) !!! vždycky si říkám, že snad karma funguje, že snad se jim to nějak vrátí

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 16:26

Lucylle ta první fotka je dokonalá 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 16:31

daruju psa! zn.: spěchá!

(jdu si přes dvůr, z punčoch za skoro 300 mi kouká jednocentimetrový pruh mezi kabátem a kozačkou...a co myslíte, kam to nemehlo zatne dráp?  a to už jsou druhé!) a člověk se na něj ani nemůže nějak zlobit, protože u toho nadšeně kvičí, skáče metr dvacet a nosí mi kosti  aneb na dvůr jedině v brnění.

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 17:42

paktofonika 

Z takových lidí mám vždy ambivalentní pocity - brečet lítostí nad těmi zvířátky a všechny si je vzít domů, a zároveň vzteky tomu debilovi naliskat.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:30

dynda Zina  tak my dnes na veterině zaplatili 40 Kč.  Smějeme se doma ještě teď. Už půl hodinu u oběda jsme se domlouvali, jak kočku odlovíme. Plán podobný pomalu vyloupení banky. Je strašnej plašan, nesnáší návštěvy, cestování a žije jen v bytě. Jak vidí přepravku, tak cítí průšvih. Takže já přepravku zakryla dekou, manžel chytl kočku, já odkryla přepravku a snažili jsme se tam našeho obra narvat. Roztáhla všechny tlapy i drápky a ani za nic se nechtěla nechat. No po 10 minutách boje byla v bedně. U veterináře vykládáme, jak je děsná, jak ji nemůžeme 3 udržet a ostříhat jí drápy. Naše kočka sedí na stole, ani se nehne. Nechá si způsobně ostříhat všechny drápy i ten zarostlý, vše vydesinfikovat a píchnout injekci na odčervení. Veterinář na nás kouká, jak na blázny a nakonec nás ještě dorazí částkou 40 Kč. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 19:52

Já jsem děsně mírumilovnej člověk, ale jak někdo ubližuje zvířatům, seřezala bych ho do krve! 

Já měla dnes takový zvířecí den..

Ráno u snídaně jsem pozorovala za oknem naši veverku

Pak jsem jela se třídou na vánoční trhy a seznámila se s Percym.  Řeknu vám, umačkala bych ho 

Doma jsme zjistili, že kočičí gang posílil. Už jich tu je celkem pět, jedna z nich je ta malá kočička.

Krmíme poctivě. Manžel dnes prohlásil, že nás stejně asi sežerou. Tak jim aspoň loví myši. 

A to jsem dnes ještě přinesla z Lidlu vlka a ovečku 

Takže asi tak..

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:16

Dadoo No před 5 hladovejma kočičkama bych se měla na pozoru, zaprvé můžete dostat hrozně vynadáno, zadruhé můžou zaútočit na lidská obydlí, zatřetí ani nedomýšlím, ale o pacičce pod peřinou už jsme tu všichni slyšeli... Božstvům je lepší skládat oběti.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:22

Renusatko

 Tak to muselo být předvánoční kouzlo. Umím si představit, jak jste si oddechli.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:38

dynda o pacicce pod perinou se nezertuje!!!

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:50

dynda S cenou jsem si oddechla. Minule to bylo i 2x injekční antibiotika a ještě po týdnu kontrola. Cena kolem tisícovky.  Kočka tady celý večer chodí a děsně nadává

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 20:55

Na pomoc kočičkám..

Zahrajte si na Ježíška 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 21:16

Dadoo tomu říkám super den 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:08

barbucha To je super, že to má Otík v pořádku. Takový pejskové si zaslouží to nejlepší. Naše Bára měla šestkarát! zlomený ocas a vyražený zuby. Nikdy se třeba nenechala obejít, natož překročit, aniž by se nezvedla a nebyla ve střehu....a nesnášela chlapy. Týraný pejsek si vždycky něco nese.

Včera jsem donesla na veterinu dózu cukroví a přáníčko, že celá naše parta děkuje za svědomitou péči.

Pak doktor byl dojat (jako každý rok) ale křenila tam sestřička sakra :-)

Jsem se musela smát....ještě jsem se bavila se sestrou a slyším z ordinace jen zvuk kovového poklopu na dóze a "hmmmmm, tak do toho jdu hned...." 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:16

Renusatko Já už jsme v tomhle taková rezignovaná, onehdy když jsme za CT, rentgeny a něco málo k tomu platili něco k 7 tisícům, tak jsem si říkal, že to mohlo být horší. Kdyby mi někdo řekl, ať si za tuhle cenu koupím nevím... třeba kabát, tak bych si myslela, že se pominul na rozumu :-D.

Hlavně že to dobře dopadlo, já si deportaci kočky na veterinu vždycky představovala jako noční můru, ale nedávno tu pár lidí psalo, že ty jejich docela spolupracují.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:22

Zina pak kočka byl nakonec úplně hodnej - nejhorší je chytit ho do ruky. jak ho držím, tak se nechá do bedny nacpat v podstatě odevzdaně, a na veterině byl úplně zcepenělý :) cestou zpátky už ani nemňoukal, doma se hrnul k misce a nebyl ani uraženej.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:39

Zina No přesně! Na té veterině vůbec nad penězma nepřemýšlím. Podstatné je, že je mám, takže platím bez rozmýšlení. A nemít, tak si mažu zařídit půjčku. Ale dát stejnou sumu za kabelku nebo kabát by mě ani nenapadlo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 20. prosince 2017 22:40

Renusatko prosimtě! kam chodíte na veterinu?

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 08:34

Dadoo dost dobrej den

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 10:14
Reakce na janička24:

 Naše Bára měla šestkarát! zlomený ocas a vyražený zuby.

​No to je něco strašnýho 

Zina  Dadoo 

Uvažuju úplně stejně: nikdy se mi nechtělo vydat x tisíc za třeba nějakou exkluzivku, a teď bych jich - za těch pár týdnů s Otíčkem - mohla mít několik. Ale asi bych přitom neměla takovej pocit dobře vynaloženejch peněz, spíš špatný svědomí! Takže žádnej Otíček, já to dělám pro sebe!  

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 21. prosince 2017 10:35

Jo, mně těch peněz taky není líto, byť jsem si tu teda Terka dobírala, že by za něj už za něj bylo nějaký starší auto, 
hlavní je, že je na to mám.
Jsem jednou byla svědkem toho, jak nějaká stará paní platila na klinice v Praze 6 asi 15 tisíc za neplánovanou operaci kočky a volala rodině, zda by jí s tím nemohli pomoci. Jsem měla vztek na tu veterinu, že jí nemoli slevit, i na všechny lidi, co se ke zvířatům chovají hnusně, s tou pomocí to ale dopadlo dobře, naštěstí.