Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:54

barbucha tak ty ještěři jsou dost blbý ale a ještě v zimě gumovatěj...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:28

Potrefenáhusa 

Ne všichni, ne? Naše želva taky nespí.

Mně připadaj legrační, s těma vočima na všechny strany, a s těma pařátkama... a některý jsou i přítulný. A hlavně, jsou holý 

Já to nikomu nenutim samozřejmě.  Ale když se může chovat havěť jako potkani, tak už je možný úplně všechno 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:45

jinx tedy ty dvě fotky jsou naprosto dokonalý! Absolutně přesný výraz.

Dnes přišla další kolegyně: o víkendu na operaci s kočkou. Dvakrát zlomená pánev. Zřejmě ji nabralo auto.

Bratru za skoro 17 tisíc.. Kočka ale bude dobrá, díkybohu. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 21:54
Reakce na Zina:

Potrefenáhusa Tak Goliášek už i uklíí? Ten má u vás teda těžkej život!

tezkej hodne,ale Ruficek jeste těžší!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:01

Potrefenáhusa Cos tomu Rufíčkovi provedla?! Že se nestydíš.. 

Offline continuity
Avatar
33620 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:11

Potrefenáhusa kdyz jsem ten lux vybirala, tak na youtube jsem nasla plno videi, co delaji kocicky, kdyz panicek neni doma. 

treba 

https://www.youtube.com/watch?v=mk4XB2wZqF4

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:26

continuity  doufám, že ne 

Offline continuity
Avatar
33620 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:46

Potrefenáhusa tak  budes mit vyluxovano, stejne ho poustime temer denne. a podla mnoztvi videi usuzuji, ze je to spis norma nez vyjimka.

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 22:51

s antialergickou mainkou bych byla vopatrná. náš macík, srabáckej macík, co zajíždí pod postel, ledva někdo cizí zazvoní u branky, oblízal a omazlil synovu slečnu hned při první návštěvě u nás tak, že ji skoro odvážela rychlá.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 23:08

moora ona není rozhodně antialergická, jen má jiné alergeny než kočka. Můj bratr nemá prokázanou alergii na kočky a na mainku alergický je. Není to teda nic výrazného, jen si u nás nesmí sahat na obličej, jinak problém nemá. 

Offline MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 23:27
Reakce na Noren:

MP Marge Teacup pig je fakt UL...náš měl mít 8 kilo a má skoro 80 

​Ano, to tak zhruba odpovida!  Hele, ale vy Kvida mate taky v byte, nebo si to spatne pamatuju? 

Offline MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 23:36
Reakce na barbucha:

MP Marge 

Prase je riskantní podnik, holý kočky se mi taky nelíběj, potkan je prostě potkan - ještě tě domácí vyhodí, žes mu tam zavlekla krysy! 

Ale tak nějak jsem získala pocit, že ty nemáš odpor k hadům? To je pro alergika jak dělaný  A bez legrace - co takhle nějakej varan nebo chameleon? To jsou dobrý zrůdičky 

​Coz o to, to jste ziskala dobre, nejen ze nemam k hadum odpor, ale vylozene se mi libi, JENZE: Mne prave na hadech, jesterkach, zelvach a podobnych prehistorickych priserkach vadi, ze k cloveku nemaji moc vztah, no. A jeste my vadi, hlavne u hadu, co zerou 

Offline MP Marge
Avatar
5730 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 23:37

barbucha Tak si rikam, jestli by nebylo vubec nejjednodussi vymenit pritele...? 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 06:17

Zdravim Goliaska! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 06:19

A Sutettka miluje, kdyz mi muze poskladat packy do dlane. 

Offline Allysa
Avatar
517 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 06:23
Reakce na jinx:

A Sutettka miluje, kdyz mi muze poskladat packy do dlane. 

 no ale!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 06:39

jinx Haha, Bu vyzerá že sa z gauča už ani nepohne. Ťažká pohoda   A Su je rozkošná 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 07:09

rasaNori tak to je pravda, ječet na něj a fyzicky trestat ho opravdu nemůžeš. Ale na druhou stranu pokud dokážeš vychovat jakýhokoliv jinýho psa, dokážeš to i u čv, jen je potřeba mít trpělivější přístup. Já osobně bych nešla do Saarlose. Znám dva a jeden nemůže z výběhu, naprosto nevychovatelnej a ten druhej se bojí i pohledu zato po setmění se pokouší tahat si lidi do lesa :D prostě vlci.

Co je ale pro mne novinkou, je BARFování, včera jsem pod polštářem našla kachní hlavičku, příjemné :D 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 08:02

continuity tak vzhledem k tomu, že vím, co Goliáš občas vyvede kolem kadiboudy v předsíni, která se nedá zavřít a že virtuální zeď od vysavače se musí ručně nastavit a funguje asi jen dvě hodiny, bych byla dost nerada, aby se spolu pouštěli do nějakých samostatných akcí...

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 08:22

ice vcera jsem mela takovy lehky pocit zadostiucineni, proze co jsem se vratila z porodnice tak se se mnou corina bud nebavi, nebo kdyz ma poslechnout tak tak cini velmi neochotne. Vcera na prochazce poslouchala jako hodinky, cely den se lisala a vecer chodila za mnou nikoliv za muzem i kdyz jsme byly cely den doma samy :D ja vim ze jsem nervak a australaci jsou sice milacci ale s proklate svoji hlavou. Na kamaradova AUO se clovek nesmi malem ani krive podivat a uz ma psychicky problem. Kdyz mne sezral nove birkenstocky, tak dostal tou botou v prvotnim navalu vzteku a den se se mnou nebavil :D