Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:01

Jo a Bonnie taky vystavuje, sama od přírody Foto ilustrační

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:16
Reakce na dzizisketa:

Já mám taky zářez, když sjem viděla prvního welškorgiho, tak jsem si pro sebe  říkala, jak to úžasně funguje, že si svýho milujícího pána najde i takovej neuvěřitelně ošklivej pes, sprsklej kdoví z čeho :-D.

Jo, a sežralo mi to dva příspěvky, takže krátce:

-> Potrefenáhusa: Rufík krásnej
-> dzizisketa: Můj chlap občas taky v tomhle ohledu na zabití

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:16

No jo, ja mám doma buldočkov 

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:23
Reakce na Zina:

U nás v paneláka v jednom vchodě mají psa velikosti a stavby těla velškorgiho, ale hlavu a barvu to má dokonale jako vlkošedý německý ovčaák. Jak tohle vzniklo by mě ale fakt zajímalo

Můj muž zezačátku občas chodil domů s takovýma hovadinama stran výchovy a výcviku, co mi zabralo času, aby zapomněl na elektriku! Vždycky od jednoho kamaráda, jeho rodiče mají leonbergera, takže nemohl pochopit, jaktože nechám na procházce Bonnie čuchat si u cesty, jak dlouho se jí zlíbí, a když ji pustím, že mi nejde u nohy! Dodneška mi muž nezapomene připomenout, že sednout a dát pac ji naučil on

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 13:54
Reakce na dzizisketa:

Vlčák s jezevčíkem, jednoho jsme měli u babiček na vsi a bylo to dost hrozný, jak měl těžký tělo a hlavu a krátký nožičky, odešel asi v devíti letech nejdřív na zadní a pak myslím na všechny, hrůza :-/ 

Jinak nejhorší vztahy jsou zaručeně u krysaříků, před třemi lety byl proveden puč, nové vedení podalo trestní oznámení na bývalé, během vyšetřování se ukázalo, že zcela neodůvodněně, ale nové vedení už to stihlo všude rozhlásit, staré vyhodit z klubu, všem psům z jejich chovných stanic zastavit chovnost.... Takže pro změnu teď je žaloba na nové vedení pro pomluvu, ušlé zisky a nevím co ještě (podle mě zcela oprávněně teda). Takže nejlepší chovatelky odešly a chovají pod německým klubem neuznávaným FCI, protože jinde chovat nesmějí... 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:03
Reakce na paktofonika:
A vsichni vime, ze jsou strasne hubeni ! :D
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:09
Reakce na paktofonika:

No jo, ja mám doma buldočkov 

A já štěně boxera si představ!)) A dvakrát už jsem byla osočena, že jsem nechala kupírovat chudákovi ocas i když se to nesmí!)))
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:17
Reakce na jinx:

No presne, chudáci sú to. Ani nažrať im poriadne nedám 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:18
Reakce na Zina:

Ale to jako pardón

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:18
Reakce na Mutziputzi:

Lol, šteňa boxera  Akosi ti ten boxer nerastie do výšky :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:20
Reakce na moora:

Online dzizisketa
Avatar
7466 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:22
Reakce na moora:

Kdyby těma ušima zamával, tak odletí. I když tyhle uši by spíš fungovaly na principu rotoru, takže by z něj byl vrtulník.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:24
Reakce na Zina:

welškorgi je náhodou naprosto sladkej!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:27

před lety chodíval takovej strašně šerednej napůl rotvajler na krátkejch křivejch jezevčích nožkách u Rudolfina, co nedostal do vínku na kráse, to mu bylo bohatě vráceno na entuziasmu a radosti ze života :-)

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 14:39
Reakce na dzizisketa:

Ona známá je celkem poučená, sama má hovawarta, kterého každý šacuje na retrívra, že jo, ale občas se to stane, já mám sama zářez s osrstěnou variantou peruánského naháče (to je teda ještě víc WTF než lapinkoira, nad tím vede snad už jen to suominěcostvrdymykorva)

Mno taky mám zářez s borderkolii, která byla rezatá a dvakrát tak velká. Jsem fakt myslela, že je to kříženec. Ale to je tak 10 let.... a od té doby.... 

Mmch taky mám doma podobnou drahou polovičku 

Když měl Juraš pubertu, kousal plot - elektrika, štěkal,vyl - protitěkací obojek, kousal - pepřový sprej, tahal - ohlávka a další a další naštěstí jen nápady. Všechno bylo přechodný a pes toho nechal. 

Nej byla hláška, když jsme ho měli doma asi třetí den a to " Ten pes se zase počůral, takhle to dál nejde " 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 15:28
Reakce na Potrefenáhusa:

Lilly_Ku dávala nedávno do designu a bydlení obraz od Anny Fialové. Začala jsem ji sledovat na fb a našla jsem obrázek tvojí smečky. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 15:33
Reakce na nellielovett:

ju, to sme my!

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 16:35
Reakce na moora:

Takhle teda nevypadal, byl to navíc nějaký zasloužilý welškorgiovský důchodce. A jo, teď už se mi taky líbí, vlastně teď už se mi nějak líbí všichni psi, ale tenkrát jsem na něj koukala dost vyjeveně :-).

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 17:20
Reakce na Potrefenáhusa:

a po minilapinkoiře minisuomenpystykorva

(co tam maj dál? )

Finskych plemen je celkem pet. Karjalankarhukoira, lapinporokoira, suomenajokoira, suomenpystykorva a suomenlapinkoira.

Zdroj:

www.kennelliitto.fi/koirat/kotimaiset-rodut

A PS: to ceske sklonovani slova koira mi strasne trha usi, koiře je fakt naprostej patvar  

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33728 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 17:29
Reakce na Friga:

tak ještě mám kam pokračovat :-) ..... i když karelskýho medvědího psa (nebo možná západosibiřskou lajku) měl kdysi jeden známej, co dělal hajnýho v jižních Čechách a budil respekt, kudy chodil.