Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 22:11
Reakce na janička24:

Ja mam nasledne kontroly vzdycky u operatera, ale s tou pooperacni peci a predanim je to pravda. Maji tam nekoho noveho, vypadal rozhozene (tedy operater, novy maji nejaky personal), ale ve chvili, kdy to zjistil, s tim bohuzel nemel co udelat. Uvidim, co se dozvime v patek. Ja si toho bohuzel vsimla az doma a ne pri predani, jinak bych se hned ptala.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 22:16
Reakce na RoSa:

My jsme tam jezdili poslední cca 3/4 rok, když se Terk zhoršil s tím chozením, plus jsme tam řešili i Cidovu rozříznutou nohu. A krom jedný přednášky od nějakýho podle mě čerstvýho doktora na téma, že když krmím syrovým a nemám k tomu  nastudováno 50 objemných publikací, že psovi strašně škodím, dobrý.
Ceny teda samozřejmě lidový nejsou.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 22:59
Reakce na Zina:

 jaké potřebuje člověk publikace, aby mohl psa krmit barfem?

je když si vezmu, že ještě před dvaceti leti naprostá většina lidí krmila psy knedlíkama od oběda, protože žádné granule neexistovaly (a dožívali se 19 let...) - ne že bych to schvalovala, ale pokud psovi dávám kvalitní maso a k tomu zeleninu bez studia publikací, tak hádám, že si žere líp, než 90% psů na planetě.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 23:24
Reakce na RoSa:

Duchek nám v klubu posuzuje rentgeny. Je vyhlášený pruzením i v našich končinách. Trochu jsem se bavila se svým vet. Ten má praxi tak o 13 let delší, jak Duchek. Říkal, že je přesně ten problém, že nechává dělat složitý operace kdejaký ucho. A že kliniku vede kapitalisticky, což se mému vet nelibilo. A ceny tedy to jsem málem spadla!  RTG( v narkoze samozřejmě) pro uchovnění u mého vet 1800, u Duchka 6000 Kč. 

Offline RoSa
Avatar
8229 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 23:39
Reakce na janička24:

jo, to sedí! on si udělal kšeft na DKK módních zdegenerovanejch retrívrů

Online dzizisketa
Avatar
7465 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 09:40

Bonnie po nehodě operoval kluk bezpochyby mladší mě, taky když jsme tam s ní dorazili půl hodiny před zavíračkou jako akutní, a ty další dvě operace dělal taky on, asistoval mu šéf. A teda vůbec si nemůžeme stěžovat, naopak! Na převazy jsme chodili samozřejmě ke komukoli, kdo ten příslušný den měl službu, ale na kontroly zase jen k "našemu" doktorovi.

Akorát nám ten náš pejsek tříletý začíná na čumáku pěkně šedivět. Bradu má chycenou už dlouho, ale nyní už se jí šediny rozlezly i na horná pysk Asi jí dáváme dost zabrat

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 11:18
Reakce na dzizisketa:

Inkoust je sedivej jak dedek uz dlouho, tak od dvou a pul... Pak se tak zacal chovat, tak jsme mu poridili Zizi. Co je blby, ze ted ma dlouhosrsty stene s palenim Inkoustkova chovatelka a to vubec nemelo bejt, kdyz jsem se ji ptala, rikala, ze sance je skoro nulova.... Tusit to, pockam si na stene od ni :(

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 12:16
Reakce na janička24:

boží trojka  (miluju na nich, jak na mě čumí, když je fotím )

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 12:27
Reakce na dzizisketa:

Elzička je šedivá tiež. že by to bol u psov znak dospelosti? Niečo ako naše zuby múdrosti??? 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 13:21

Terk si dovolil decentní šediny až v 10, i to teda docela odpovídá :-D.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 13:25

Jinak teda k Duchkovi, jak jsem psala, za nás dobrý. Laciný nejsou, ale je to i tím, jaký možnosti tam mají. Máme tu super vesnickýho veterináře, kterej nemá ani rentgen, je mu přes 80 a je fakt vynikající, hodně toho pozná poslechem, poklepem, pohmatem, kdyby mě vzal, tak bych k němu ráda chodila i sama se sebou. 

Ale když se něco děje o víkendu, v noci, nebo když je třeba udělat nějaký složitější vyšetření, tak jsem za tu možnost jet k Duchkovi vděčná.

Offline Allysa
Avatar
531 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 22:46

Na návštěvě u mámy, kotě za 14 dní zdvojnásobilo velikost. Je to malý satan, vůbec nikdy nespí a jenom se cpe nebo někde kramaří a likviduje 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 23:00

Já jsem se zase hrabala ve fotkách a našla jednu sranda kočičí a jednu dojemnou psí 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 05. prosince 2017 23:00

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 07:50
Reakce na Allysa:

ale je tak rozkošnééé

moja mačka, keď bola mača, bola taký diabol, že som sa jej normálne bála. A pravidelne nám vysádzala kvety z kvetináčov

Offline Allysa
Avatar
531 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 07:55
Reakce na betsey:

To je přesný  Je úplně k sežrání, já už jsem to úplně zapomněla, jaký byli, když byli koťata.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 08:27
Reakce na Allysa:

to je ňuňáček

janička24 fakt super

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 09:07
Reakce na Allysa:

Vypadá na pořádnýho draka 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 09:17
Reakce na janička24:

Ten váš medvěd, ten ale je . Kolik mu vlastně je a v jaké třídě vystavujete? A budete teda asi uchovňovat, nebo už je uchovněný?

Online dzizisketa
Avatar
7465 příspěvků moje polička 06. prosince 2017 09:22

S dovolením si tady upustím páru.

Já jsem psa nechtěla, teda chtěla, ale ne tehdy, když jsme si ho pořídili. No samozřejmě že Bonnie zbožňuju a myslím, že bylo dobře, že jsem podlehla. V mé režii je evidence zdravotní péče, krmení, ráno vstávám dřív, když to jde, na ranní procházku, z práce spěchám domů na odpolední procházku, dogtrek, canicross, kolo, frisbee i domácí hraní typu hersenwerk jsem vypátrala a věnuji se tomu já, a ten tydýt doma mi řekne, že jako večer venčit nejde, protože to je už počtvrté za sebou?! Tvl, tak mě před spaním nasrat, pak se divím těm snům.