Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33662 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:18
Reakce na Zina:

asi 4-5. Malý fenky má rád, ale nerad, když po něm někdo větší šlape :-)

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:04
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak az se mala uzdravi, zkusime je seznamit? Inkoust si taky spis jde po svejch :-D

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:06
Reakce na Solathis:

A jak jste na tom?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:29
Reakce na Zina:

Je pod práškama a chodí po třech, levou zadní používá jen místama k udržení stability. Dneska odpoledne jdeme na kontrolu, tak snad tam bude mvdr. Voldřich, který ji operoval a dozvíme se víc, já totiž prakticky nic nevím. Furt je pod práškama proti bolesti, málo jí a od operace v pátek ještě nekakala :-/ 

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:46
Reakce na Jiná Realita:

tak jsem se dočetla, že pokud je pes celý černý, je v muslimských zemích vnímán jako posel ďábla  už vím, kde jsem teda udělala s pupem chybu  

Vždyť je to miláček!!! 

Offline Magráta
Avatar
7766 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 12:34

Jiná Realita to je zlatíčko

 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:10
Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:28
Reakce na Dadoo:

Ja ne, ja mam ocasky vsude, vcetne zachoda a koupelny. Nejurazenejsi jsou, kdyz odchazim bez nich

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:39
Reakce na Solathis:

Ja ne, ja mam ocasky vsude, vcetne zachoda a koupelny. Nejurazenejsi jsou, kdyz odchazim bez nich

Tak já mám Medvěda taky pořád za zadkem. Sice jen na zahradě, ale jde všude....Jde sekačka, já a Jurašek. Hlídá před toaletou, pod linkou, pod stolem i se vleze pomazlit na houpačku. 

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:48

Oni vlastně asistují všichni. Minimálně dva a více.....Tady je Medvěd ještě štěně a kápo pan Černý má ještě aspoň kousek ucha.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:53

Jinak teda hlaseni: rekonvalescence probiha v poradku, mam doporucenou fyzioterapeutku. To jsou bohuzel jedine dobre zpravy. Behem pooperacni pece mi totiz malou nekdo popalil na zadech, ma tam dva osklive fleky, realny rozsah je pres pulku jejich minizadicek. Dotycna to bohizel nikam nenapsala, psa mi nepredaval operater a nikdo se nezminil, takze jsem to zjistila doma a mela jsem za to, ze to je nasledek operace. Dnes jsem se dozvedela, ze ne, ale nevime, co to zpusobilo, asi se popalila o elektrickou decku. Je to ciste, bohuzel mam pocit, ze ji ta zada aktualne boli vic, nez cela tlapka. Stale je pod prasky proti bolesti. Drzte nam pesti.

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:54
Reakce na Solathis:

KDE jste s tím byli?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:58
Reakce na RoSa:

Na Zbraslavi, nikdy predtim jsme nemeli problem. Doktor to zjistil az dneska a mam pocit, ze bude coro. Dobre, ze to nezjistoval prede mnou, protoze potkat toho cloveka, asi bych mu zmalovala cifernik.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:00
Reakce na Solathis:

No to je šílený!!! Oni popálí psa a dělají jakoby nic??

Minimálně se měli o mlouvt jako diví a když ne zdarma úplně, tak měli pořádně srazit cenu za operaci!  To bych na ně asi vlítla..

KoraKora
Avatar
04. prosince 2017 21:01
Reakce na Solathis:

Chudák malá, ať je brzo v pořádku. Asi bych se trochu rozčílila, provést mi tohle se psem.

KoraKora
Avatar
04. prosince 2017 21:06
Reakce na Jiná Realita:

Takovej andílek. Nevěřím, že zlobí.

.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:10
Reakce na Solathis:

Ach jo, chůdě malý! Poctivě na vás myslím a ze srdce přeju, ať už je to poslední blbý, s čím se bude(te) muset vypořádat.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:17
Reakce na Solathis:

To je neskutečný a hlavně! že to minimálně nikdo nezdůvodnil? To je diletantství a nenechala bych to tak. Nejsem si jistá, jestli může vzniknout popálenina od zahřívací dečky.

Pejskovi i Tobě přeji mnoho sil, ale nenechávej to jen tak.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:24

Tohle je prostě průser na větších klinikách, někdo operuje, jiný psa předá, další je na následné kontrole. Vlastně nikdo neví kdo co a " hlavnímu " vetovi nezbyde, než pak udělat čoro, aby se nepřipravil o klienta. Sehnat dobrého veterináře zároveň s potřebným vybavením není vůbec sranda.

Mimochodem chodíte tu někdo na kliniku k Duchkovi? Má tu věhlasnou zvířecí záchranku.

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 21:50
Reakce na janička24:

já jsem k Duchkovi chodila ještě v dobách, kdy věhlasnej nebyl (Paprsek, jestli si někdo pamatuje) - byl dobrej! pak mu to všechno nějak vlezlo do hlavy, plus asi leasingy a splátky... no prostě za stejný sazby mě u něj obsluhovali čerstvý absolventi s nulovou praxí... takže už u něj nejsem... ale byl fajn - když ošetřoval on, a ne študáci! (ale tenhle mustr se opakuje u hodně dobrejch vetů... bohužel...)