Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:32
Reakce na Vilemina:

jezukriste co to je za svět kde mají pms i feny?

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:36

No, to je můj laický vyklad Jinak je to asi rozmazlenej fracek, kterém se zrovna doma děsně nudil!!!! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:47
Reakce na Vilemina:

No, to je můj laický vyklad Jinak je to asi rozmazlenej fracek, kterém se zrovna doma děsně nudil!!!! 

No to bude asi aj ten nas pripad 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:19

Těsně  před hozením tenisáku se Tifka tváří jako dement, aby si vzápětí ten tenisák  odpinkla do řeky. 

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:20

 Blízká setkání 3. druhu. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:25
Reakce na paktofonika:

pozitivne je, ze sa ma Amy po vsetkych zdravotnych peripetiach evidentne lepsie, ked ma tolko energie :-) ale to neprijemne nicenie chapem, presla som si tym. tiez sa priklanam k nazoru, ze je zazrak, ze zatial nejake vacsie skody nenapachala a pravdepodobne sa nudi, tak vystraja :-)

u nas ani hodinove ranne prechadzky + aporty nezabranili tomu, aby pocas tych cca 8 hodin nenarobila Zunica bordel napriek tomu, ze som vsetko zabezpecila, ale ona si otvorila dvere, vyskocila na skrinu... :-/ co s tym neviem, lebo spätna trestat je nezmysel a ked tam nie si, tak to neovplyvnis.

preto bud Zunku zatvaram do klietky (ked si potrebujem odbehnut), alebo ich oboch zatvaram do suterenu - je to tam nezariadene, maju tam vodu, pelechy, stary gauc  a pustene radio.  niekedy to skusam a nechavam ich pobehovat volne po dome, ale to musim ja mat ten pocit, ze dnes by to slo a musim na Zune vidiet, ze nema naladu vystrajat.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:27
Reakce na Berta:

aleTiffka sa vobec netvari ako dement  iba vypuli oci, aby jej nic neuslo!!! 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:28

Black za cely zivot nenarobil taku spust ako Zuna, ked ostali prvykrat dlhsie sami doma. stiahla a rozhryzla vtedy prvykrat (!) zaclonu, rozhryzla jeden dekoracny vankus, nahryzla 2 dekoracne vankuse a prevrhla vtedy maminu 12 rocnu dracenu v crepniku v obyvacke: hlina bola na stole, na koberci, na podlahe, na skrinkach, na gauci, v miske s vodou. nasledne BLATO  bolo vsade: na koberci, podlahe, schodoch  este aj v posteli, lebo si ta mrcha otvorila dvere do spalne. a ceresnicka na torte bolo medzi postelou a balkonom ukazkove h***o v tvare tocenej zmrzliny. no Beethoven suvix.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:33
Reakce na palahniukowa:

A nemůžou jí třeba růst stoličky , když začala okusovat nábytek?

Edit to bylo na @paktofonika

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:36
Reakce na Vilemina:

To je fešanda!

Potrefenáhusa 

Mně se strašně líbí, jak jsou na tebe pořád nalepený. To je hrozně milý 

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:58
Reakce na Berta:

To je skvělé s tím šnekem! Já kdysi pozorovala mladého kokříka, který potkal svoji první žábu. Samým vzrušením hopsal úplně jako ona.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 19:58
Reakce na paktofonika:

pupík, kdyby byl doma sám, by taky hryznul. pes předtím pro změnu nikdy neohryznul doma nic. jen venku, boudu, zábradlí, dveře a tak, ale doma na nic ani nesáhnul, jen spal a válel se. ale byl to extra letargický pes, z mého pohledu výjimka.

pupík hryže pořád, ale je na dvoře, takže to tak nevadí. rozkousal už mnoho polen do krbu, nepočítaně větví, kostí - víme, že má větve rád, tak mu tam vždycky nějakou umístím a on ji celou dobu, co je sám doma, pilně zpracovává. jinak v nestřeženém okamžiku stihnul asi za dvě minuty okousat třeba větrané peřiny  a dost kradl boty a ponožky a prádlo ze šňůry, což ho už snad přešlo. když vím, že celý den nebude vůbec nikdo doma, hodím mu při odchodu obří půlmetrový hrtan, on si na něm vybije prvotní znechucení z osamění, pak mu nachystám tu větev a je od něj klid. 

takže si taky myslím, že spíš amy byla prozatí až přehnaně hodná a teď je jen normální.

možná bych zkusila předhodit něco nového na kousání, ale zas aby to naopak nerozdmýchalo kousací vášně 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:17

Mně pes jednou sežral desky od knihy. Nechtěli jsme ho nechat venku na zahradě skákat při sekání na sekačku a zavřela jsem ho doma. Máme z přízemní místnosti dvoje dveře na zahradu a byla vidět (a patřičně slyšet) rotující bílá chlupatá koule, jak lítal, aby mu nic neušlo. Pak ztichl a asi si začal číst. nebo se prostě pomstil, že jsme ho okradli o takovou kratochvíli.

Offline Sweet Potato
Avatar
34805 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:26

Amy jednoznačně trpí nedostatkem hraček.

Se mi to žertuje, když netopýrce už došlo, že nohu od židle fakt nepozře. Ale knižní vazbou, obzvláště pak hřbetem, by nepohrdla. Chutná jim to lepidlo. Známým takhle dobrmanice kdysi ožrala dvě spodní patra knihovny.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:27
Reakce na Kokoska:

uz som sem pisala, ako som prisla o bc. diplom - tiez v doskach ;-) 

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 20:36
Reakce na Sweet Potato:

palahniukowa 

Vtipný bylo, že knížka byla dcery, která k nám pejska umístila na víkend :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:04

už nic neradím  mám za sebou právě hororový zážitek.

běžela jsem honem ven se psem, už se smrákalo. jdu si po obří louce, daleko od silnicie, najednou se pes vzepne a....běží pryč tryskem. obojek se rozpadl na dva kusy  všehno mi zůstalo v ruce, pes zdrhal, přivolání ignoroval a já jsem vzápětí spatřila důvod - jiný obří pes :/ běžela jsem jak o život, ovšem jak odtáhnout pošahaného psa od jiného psa, když nemá obojek, a jak ho pak tak vynervovaného odvést domů, to byl oříšek. jednu chvíli si lehnul na zem a prostě ležel, já ho držela za ocas a bylo mi do breku. pak jsem ho nějak celého omotala do vodítka a dovlekla domů. co teď s ním, to nevím. ach jo. a to jsem si včera říkala, jak je poslední dobou poslušný. tak nic.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:11
Reakce na Jiná Realita:

stalo se mu něco? pokousanej?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:14

mu nic, aspoń jsem si ničeho nevšimla, doufám, že nic neudělal tomu druhému psovi, který byl na vodítku. přitom je to pes od sousedů, kterého jinak miluje, vždycky k nim musíme zajít, když jdu kolem. myslím, že ten pes na něho vyjel, ale byla tma, oba jsou černí a byla jsem dost v šoku. stihla jsem se jen omluvit pánovi a pak jsem ho táhla za všechny chlupy, uši i ocasy pryč.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 21:26
Reakce na Jiná Realita:

to je moja nocna mora 

ak ste sa obaja aj s pupickom vratili domov zivi a zdravi, tak ste to zvladli perfektne, vsetka cest, reagovali ste v tom soku najlepsie, ako ste mohli - dostali ste ho domov - a pokial ste sa este zvladli aj ospravedlnit - wau.

pokial vsetci odisli po svojich a psy sa uz ako-tak poznaju a neprebiehali tam velke dramy, t. j. nemuseli ste ich od seba rvat nasilim, tak su podla mna oba psy v poriadku. dajte si panaka za statocnost & duchapritomnost ;-)