Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:40
Reakce na paktofonika:

to je postavicka! :-D ten motylik/maslicka jej skutocne velmi pristane 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:42
Reakce na Ounz:

jo, takze ono to znamena, jako ze ja nic, ja muzikant? no me ty jejich umyvaci vsuvky kolikrat dost rozesmaly, ale ted se na to budu teprve divat jinyma ocima 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:45
Reakce na jinx:

No, je to vlastně tak. Nejdůležitější je to fakt před tím popráním se, já ty naše sledovala a fakt jo, sou proti sobě naježený, akorát skočit a naráz..sedí a v klidu si blíže packu..prostě vyhodnotí situaci, že jí to nestojí za to..

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:49
Reakce na Ounz:

jj, popr. moje kocky, jedna ci druha, akcne cihaji na hracku, prikrcene, nachystane, vzruseni by se dalo krajet, zornicky obrovske, usi priplacle k hlave a najednou jak mavnutim kouzelneho proutku cicinka sedi a umyva se 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:57
Reakce na jinx:

To je přesně vono  lepší než televize

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:20
Reakce na ionicera:

On člověk to vrčení a ukazování zubů řeší tím víc, čím větší je ta tlama, která by případně mohla zaklapnout :-). Retrívři jsou v tomhle dost hodní, Terka myslím nikdy fakt ani nenapadlo, že by na nás zavrčel. S vlkodavem jsem to museli trochu nastavovat, ale tam se ten pocit nutnosti dostaví docela rychle.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:22
Reakce na palahniukowa:

Já to pořád říkám, že vy jste příkladná dvojka, přemýšlím, že k vám dám Cidáka na výchovný pobyt a vezmu si zatím Backouška ;-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:36
Reakce na Zina:

Chcete,aby zunka naučila ciďáka,jak se vypíná a zapíná baterka na obojku,jo? :-))

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 05:00
Reakce na Ounz:

To je přesně vono  lepší než televize

tak to 100%, proto televizi ani nemam 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 08:41
Reakce na Potrefenáhusa:

Chcete,aby zunka naučila ciďáka,jak se vypíná a zapíná baterka na obojku,jo? :-))

No, je pravda, že některé zásadní skilly mu ještě chybí! Navíc jezdit hlavou po trávě umí epesně, tak to nasvěcování a zhasínání by s ním palahniukowa dala za jedno odpoledne :-D.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 08:47
Reakce na Jiná Realita:

Já jsem měla psa v době, kdy ještě takové vychytávky pro psy nebyly, tak jsem mu připínala na obojek blikačku na kolo. Kolemjdoucí byli z toho u vytržení.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:18
Reakce na palahniukowa:

Jsem ráda, že jste mi tohle napsala. My se teď snažíme vychovávat, co to dá. Hrotí to dost manžel, ten si myslí, že desetitýdenní štěně mu pokaždé přijde na zavolání. Bohužel se kamarádí s majitelem nějaké šampionky a jsou jak ženský, když se trumfujou, který dítě chodí dřív na nočník. To ta moje už ve 3 měsících poslouchala na slovo a nikdy nic nezničila!- u nás boty, co nejsou schované to mají spočítané.

A jedna perlička- celou dobu, co Toníka máme, má vzorovou stolici. Dneska hlídá celej den dceřin přítel a ráno srajda jak amina. Já se z toho taky pos....

Už aby byl večer.

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:20
Reakce na Ounz:

Něco jako konejšivé signály u psů?

My když jdeme potmě venčit za kamarády, tak to vypadá jako openair disco party.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:23
Reakce na jinx:

To já jo, my koukáme spolu 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:25
Reakce na dzizisketa:

To úplně nevím, to bych musela nastudovat  

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:28
Reakce na Jiná Realita:

Tak Amy to nevadí. A pupíčkovi by ho cez tú jeho huňatú srsť ani nebolo vidno. takže nemusíte smútiť 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:32
Reakce na paktofonika:

připnula bych mu to na ocas  nebo přilepila mezi uši. je pravda, že nandat nebo sundat mu obojek je vždycky kříž, protože buď není vůbec vidět celý, nebo aspoň nemůžu v srsti najít zapínání  taky se mi mezi zapínání věčně zamotávají chlupy a občas se obojek kvůli tomu rozepne, protože nedocvakne úplně.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:34
Reakce na pecka:

Áno má novú. Som si ťa nevšimla na insta. Trochu strácam prehľad :D

Lily nosí mašličky aby jej vlasy nepadali do očí..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:40
Reakce na palahniukowa:

Ďakujem.  Už mám v pláne kúpiť letnejšiu verziu 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 09:45
Reakce na palahniukowa:

Musím napísať, že si mojím vzorom. Vždy keď neviem čo si počať spomeniem si na tvoju ohromnú prácu so Zunou a hneď mám motiváciu. Si super, že si to nevzdala.  

Celé toto vlákno je pre mňa terapiou. Cudzie trápenie ma neteší, ale keď vidím že niesom jediná ktorej výcvik nejde podľa predstáv tak ma to trochu ukľudní. 

A veľmi ma baví čítať ostatné príbehy. Sú zábavné a vtipné je ako je každý chlpáč iný. 

Mačkám sa nerozumiem, tam to rozlišujem len na : prítulná a neprítulná