Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:32
Reakce na palahniukowa:

Podľa mňa sa super venuješ svojim psom. Podľa toho čo tu čítam, priam ukážkovo. 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Zunka ma macky asi rada: minule u trenerky - len sme prisli, uz vyzrala kocurovi granule z misky, na dvore vliezla pod auto, kde bol kocur a cakali sme, co sa stane - videli sme, ako jej spod auta trci rit a sialene vrti chvostom :-D a najsokujucejsie su papagaje, z tych bola tak mimo, ze uplne bez slov sedela pred volierou v bezpecnej vzdialenosti a iba od udivu tak krutila hlavou zo strany na stranu :-D drzalo ju to asi 20 minut!!!! 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:42
Reakce na palahniukowa:

Tak to dobré. Elza našu mačku miluje, ale beda nejakej cudzej, ktorá by sa zjavila na dvore. Za výsledok neručím, ale fakt netuším, čo by sa stalo. No ale ani Cheeky (mačka) by nenechala žiadnu inú mačku behat beztrestne po našom dvore. To sme už zažili. Hnala to preč s revom hodným geparda. Drozdy, ktorí sa nám prechádzaju po trávniku nechá na pokoji len pokiaľ jej nelezu moooc blízko. Tie potvory nemajú žiadny rešpekt.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:43
Reakce na Janulik03:

dakujem :-) ale pravda tiez je, ze ten moj volny cas im mozem venovat komplet - nemusim ho delit medzi rodinne povinnosti, deti a pod.; no na druhej strane - Zuna ani Black mi nenavaria veceru alebo po sebe nepozametaju chlpy a nevyperu periny - hmm, na tom musim este zapracovat 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:50
Reakce na Janulik03:

no ved si strazia svoje, tak to ma byt :-) ja ich na zahrade nechavam vybrechat sa na rozne pofiderne existencie, ktore sa z casu na cas objavia za plotom. a suhlasia s tym aj susedia (ktorym paradoxne vadilo, ze psy prehnane tisim): len nech sa vie, ze su tu psy /ktore aj tak v noci spia v posteli.../

susedia ich maju radi. vcera poobede som ich vypustila von a sused odvedla nieco robil na zahrade a hned "ahoj, Blacky! ahoj Zunka!" a este na nu aj cmukol - poslal jej pusu! :-D a hned bezal na terasu po piskoty 

Offline Vilemina
Avatar
2254 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:51

Ukázkový posez a vychutnávání si poledního sluníčka dnes :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 12:59
Reakce na Vilemina:

oo, jak se sluní!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 13:03
Reakce na Vilemina:

To je pohoda ! 

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 14:17

Náš čokl umí Lehni, Sedni, Čekej, Můžeš (dokonce když se před něj položí pamlsek, tak na Čekej jen sedí a hypnotizuje ho, aby mu nezmizel, a zhltne ho až na Můžeš). Rozumí i Tady jdeme!, když venku zahne jinam. Ale ze všeho úplně nejlíp umí HOP! spojené s poplácáním sedačky, tam necítí potřebu vyhodnocovat, jestli povel má smysl a jestli je opravdu nutné poslechnout 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 14:26
Reakce na Kokoska:

Slovo Hop nepoužívame. Nemusela by som to prežiť, keby na mna hupsla. A na gauč jej nedovolujem aj ked v istom období som vždy ráno mala na gauči teplé deky. A pes spal u seba. Asi duch. Potom som jej dala na ležadlo ešte podušku a deky su na počudovanie teraz ráno studené a nehnuté.

Kočka spí v kuchyni na barovej stoličke najčastejšie. Ešte ju nájdem v mužovej papuči, na okne v obyvačke a kôpke prádla nachystaného na uloženie do skrine. 

Offline Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 14:32
Reakce na Janulik03:

Když mně je ho líto, on sedí přede mnou na zemi, kouká těma psíma očičkama a celej se vrtí, jak by rád ke mně - tomu se nedá odolat. Ale může nahoru jen když tam má položenou svou deku, jinak nastává povel Dolů, který ovšem asi pronáším psímu uchu neznámou řečí, takže ho musím doprovodit rázným gestem. A dalším povelem Koukej mazat dolů, neslyšels? 

Offline Janulik03
Avatar
16553 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 14:41
Reakce na Kokoska:

Mne to u nikoho nevadí. Len náš pes ee. A moja kamoška má psa , mix malého teriéra s niečím. A ten je zvyknutý byt na gauči. Lenže si našla nového chlapa a pes ho nemusel. Boli sme tam s babami a pes si prisadol ku mne na gauč. Prišiel pán a vraví mu aby išiel na zem. Pes nič, len sa mi schoval za chrbát. Bolo nám to smiešne a pán zvyšoval hlas. Až to zaklincoval vetou" už aj bež dole, lebo sa postavím..." A mne to prišlo strašne milé a vravím, nech sa teda postaví. A on vstal! Sme sa skoro urehotali. Chudák . Aj mi ho bolo ľúto potom, ale nedalo sa nesmiať. Potom sa aj tak rozišli. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 16:38

Prosim pomoc. 

Vcera som prisla domov a Amy trochu okusala drevenu cast kresla. Som si povedala ze to bolo ojedinele lebo naposledy nievo obhryzla ked nala tak 6m. No a dnes obzrala gauc  Ach jaj. Co s tym. 

Doma sa nic nezmenilo, akosi neviem prist na to preco to zacala robit 

Tipy, triky, napady?

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 16:46

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 16:49
Reakce na paktofonika:

Toník je tedy prcek, ale Amy je také ještě štěně, ne? Myslím, že byl ten zázrak spíš to, že vám ještě nic nezničila. My ho máme více méně pod dozorem a když je doma sám, tak je v takové ohrádce, kde nic zničit nemůže. Náš psík před Toníkem si do 2 let stále ničil i boudu. Pak to přešlo. Je to asi nuda. Zalíbilo se jí to. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:16
Reakce na ionicera:

No tak uz ma 13 mesiacov. No parkrat nam uz nieco znivila a ked bola mala tak mala obrovsku ohradku. No a odvtedy nic. Az vcera kreslo a dnes gauc. No asi sa nudi. Doteraz ale do obedu vacsinou spala, dokonca sa ani nehrala. Teraz uz sa hrava aj sama. Vydaj ma podla mna dostatocny. Denne tak 3h prechadzky plus doma cvicime a hrame sa s nou. Nema si opica na co stazovat. Chcela by som to riesit teraz na zaciatku.

Offline Vilemina
Avatar
2254 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:21
Reakce na Sweet Potato:

To je krásná zvířena!!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:25
Reakce na Vilemina:

Děkuji. Ještě poslední kousek naší smečky.

Offline Vilemina
Avatar
2254 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:27
Reakce na paktofonika:

Já nevím, Rozince je dva a pul, kousani věcí ustalo už dávno, ale zrovna včera mi rozkousala botu, jednu deskovou hru a DVD Indiana Jonese( naštěstí dvojku, tu stejně nemám moc rada). Ovsem pohled do kalendáře nápovědel, ze se blíží harani, takže asi PMS. Ach jo!

Offline Vilemina
Avatar
2254 příspěvků moje polička 25. dubna 2017 17:28
Reakce na Sweet Potato:

Taky zadni troškaři:-) pěknej kožich!