Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Online MP Marge
Avatar
5778 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:08
Reakce na Potrefenáhusa:

pozor na ty přání!!!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:14

MP Marge No jasné, to záleží na tebe čo chceš aby jedol. Skús len konzervy a uvidíš. 

Offline Samantha
Avatar
1763 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:16
Reakce na MP Marge:

​Hele, ale nemela bych spis vyradit ty granule a zjistit, jak by si vedl JEN s konzervami? My mu to michame, protoze na zacatku to tak vyzadoval...

​No možná by prošlo, kdybyste ty konzervy servírovala na vašem talíři.  

Pardon, ale vaše příhody mi připomínají "O mé rodině a jiné zvířeně... ". Nejste vy Durellovic? 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:25

MP Marge dej mu to, co chceš, aby žral. A nic jiného. On si to rozmyslí, až vyhladoví. A neboj, nad plnou miskou žádný pes ještě hlady neumřel

stejnou radu tedy dávám i v případě nežravosti u dětí, ale ono to fakt funguje 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:30

My teď kamarádce hlídáme psa, kterej tomu jídlu taky moc nedá. Tak ho Dan trochu školí, hnedka mu sežral všechny granulky a pro jistotu mu zabral i pelíšek.

Panička mi psala, že prej je to ale dobře, aspoň si bude vážit toho, co má doma. 

Tady to malej zkusil, Dan se teda neposunul ani o milimetr, tak to prcek vzdal a šel jinam.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:33

nellielovett ten ublizeny pohlad 

vy ho vlastne tyrate 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:39

nellielovett to jsou krasavci 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:39

Janulik03 on týrá nás  Je to roční štěně, takže máme doma veselo.

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:42

nolita jsou  Je s nima hrozná sranda, ale teda dva psi.. Včera jsem po odpoledním venčení úplně odpadla.-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:45
Reakce na nellielovett:

nolita jsou  Je s nima hrozná sranda, ale teda dva psi.. Včera jsem po odpoledním venčení úplně odpadla.-)

 

Offline dzizisketa
Avatar
7463 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:48

nellielovett 

Souhlasím! Bonnie taky přestaly jet granule, ale jakmile je někde psů víc, jak se po nich zapráší! A samozřejmě platí, že cizí jsou vždycky lepší.

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:50

nellielovett verim, 

Offline Samantha
Avatar
1763 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:54
Reakce na dzizisketa:

nellielovett 

Souhlasím! Bonnie taky přestaly jet granule, ale jakmile je někde psů víc, jak se po nich zapráší! A samozřejmě platí, že cizí jsou vždycky lepší.

​Pozor, aby si to nepřečetl přítel MP Marge a nepořídil domů dalšího pejska za účelem povzbuzení apetitu

Online MP Marge
Avatar
5778 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:56
Reakce na paktofonika:

MP Marge No jasné, to záleží na tebe čo chceš aby jedol. Skús len konzervy a uvidíš. 

​Hele, at zere co zere, hlavne at NECO zere  Je to asi jen muj pocit, ale mne vzdycky bylo lito zvirat, ktera dostavaji JEN granule - i kdyz vim, ze v nich je vsechno, co zvire potrebuje, je to proste takove suchoparne, nudne. My jsme vzdycky nasim kockam davali konzervy a kapsicky, pripadne odrezky z masa a ryb, a granule byly v misce jen na dokrmeni. Ale mam treba znamou, ktera svym kockam nic jineho nez granule neda, nikdy. Tak ja kdybych si mela vybrat, tak radsi ty konzervy, ale buhvi, mozna budu malemu rozmazlenci vyvarovat - uvidime 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:56
Reakce na nellielovett:

nolita jsou  Je s nima hrozná sranda, ale teda dva psi.. Včera jsem po odpoledním venčení úplně odpadla.-)

no...

Online MP Marge
Avatar
5778 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 15:58
Reakce na Samantha:

​No možná by prošlo, kdybyste ty konzervy servírovala na vašem talíři.  

Pardon, ale vaše příhody mi připomínají "O mé rodině a jiné zvířeně... ". Nejste vy Durellovic? 

​To bohuzel nejsem, ale na tech knizkach jsem vyrostla a Anglie byla vzdycky moje "dream country" - nicmene kvuli byvalemu snoubenci jsem zustala trcet v Illinois!!!

Jinak kdyby ten talir pomohl, tak at si klidne poslouzi 

Online MP Marge
Avatar
5778 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 16:00
Reakce na Dadoo:

MP Marge dej mu to, co chceš, aby žral. A nic jiného. On si to rozmyslí, až vyhladoví. A neboj, nad plnou miskou žádný pes ještě hlady neumřel

stejnou radu tedy dávám i v případě nežravosti u dětí, ale ono to fakt funguje 

​U deti jsem to jako chuva take uspesne praktikovala, ale pejsek ve me vyvolava podstatne vetsi rozneznelost, takze je to pro me tezsi to dodrzet 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 16:00

MP Marge Hele ono vařit pro pidipsa kdyžtak není taková tragédie, a to já vaření fakt nevyhledávám.Z jedné várky toho namrazíš kolik porcí. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 16:00

MP Marge jako jestli běžně nevaříš a nenakupuješ, tak ti říkám rovnou, že na sebe pleteš strašnej bič, protože budeš muset vařit furt. To vaření mi ze všech možnejch způsobů přijde nejnáročnější a vařila bych jenom, kdyby to pes vyloženě potřeboval (to potom jo, to je jasný) - taky jak je malej, tak budeš vařit poměrně malý porce, aby se to nekazilo. Zvážila bych zkusit buď to krmení syrovým masem s přílohama (to je asi nejsnazší, ale chce to mrazák) nebo kombinaci granulí a konzerv, je malej, tak se ti to tak neprodraží jako s velkým.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 16:00

MP Marge 

Ono to vaření pro zvíře zní nejdřív jako hrozná šichta, ale když se porce zamrazí, je to pak pohodlný, víš, co přesně psovi dáváš, a vyjde to levněji než konzervy. Rozhodně se toho neboj a klidně vyzkoušej.