Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2018 08:06

paktofonika nic proste, mozna bych mela zkusit cinske nudle? 

@Magrata 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. července 2018 08:21
Reakce na jinx:

paktofonika nic proste, mozna bych mela zkusit cinske nudle? 

 

kocuri i ten predchozi se mohli utlouct po syrovym mase, jinak nic, ryby vubec, jedine rybicky v plechovce. co zerou syrovy furt, tak si vybiraji, kureci jim nejede (barf vubec, “lidsky” obcas), vnitrnosti a krky vezmou milostive na vedomi a v nouzi dobry

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33826 příspěvků moje polička 26. července 2018 08:32

viktorka_od splavu Goliáš žere i takovou tu syrovou rybí drť, odpad při výrobě filé, co se prodává pro psy, ale jako fakt plnou hubou, Rufík k tomu ani nečuchne

jinx možná bys byla překvapená, Goliáškova největší delikatesa je bábovka a vánoční perníčky...

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 26. července 2018 08:56

Potrefenáhusa smečka vařený maso nejí vůbec, syrovou rybí drť jsem jim jednou taky koupila a nezájem .. pravda je, že odkrytou bábovku jen tak nechat nemůžu

ale zkusím jim dát srdíčka, jak píše realita

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2018 09:01

Magráta U nas srdcia veľmi nejdú. Majú radšej pečeň a úplne top sú neprané držky.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. července 2018 09:04

Potrefenáhusa tak goliášek je extra žrout, to je známý já si rozmazlila kocourka kterej se živil bramborovejma šlupkama až na ofrňování nad vším mimo kousky libovýho syrovýho:D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33826 příspěvků moje polička 26. července 2018 09:13

viktorka_od splavu voni si na ten luxus zvyknou fakt rychle 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 26. července 2018 09:58

paktofonika Ty nepraný dršťky, to je něco, jsem ráda, že krmím na terase.

Jinak já kosti na sežrání dávám jen drůbeží - stehna, křídla, hřbety, krky jen občas, a pak hovězí morkový na hraní. Vepřový jsem dala párkrát, ale podívaly se zpátky na svět, tak už je nekupuju. A kuřata poslední dobou kupuju spíš v obchodech, ty barfshopy je mají málo, nebo dost drahý na to, jak to pak vypadá. Takže dneska snídali kuře z Billy :-).

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:02

Zina u nas jednou drstky explodovaly v kuchyni, dcera do nich pichla odvazne nozem... zas tak vysurovanou kuchyn jsem nemela uz dlouho, bylo to vsude...

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:06

jinx ja mam taky nezravy kocky, ale na syrovy maso od reznika (v lidske kvalite a konzistenci) se teda fronta stoji. A nejvic na suncicku, tu ale dostanou jen symbolicky

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:17

viktorka_od splavu náhodou, po šupky zo zemiakov sa chodí pri škrabaní zemiakov do koša, delikatesa najväčšia (a ešte melón a marhule, najmä ak si chce dať panička...).

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:21

Zina hm, ja mám teraz dáku menej smradľavú verziu držiek, z prechdázajúceho obchodu to bol smrad na nevydržanie, kŕmila som na balkóne, ale pes smrdel ešte 2 dni,z druhého barfshopu sa to dá prežiť, tak neviem, či lepšie skladovanie alebo zdroje . Ale je pravda, že zo starého obchodu som prestala brávať tovar preto, že sa mi stalo 2 ci 3x po sebe, že napr. hovädzina už kyslo smrdela hneď po rozmrazení, teraz si občas zvykne manžel pomýliť mäso pre psa s mäsom pre nás a ja mu v poslednej chvíli trhám balíčky z ruky (nepomáha ani to, že pes má na mäso vyhradené 2 šuflíky, kam nič pre nás nedávam).

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:25

pan kocour je teda docela vybíravý, nicméně jsem ho již přistihla, jak se přehrabuje v kompostéru....

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:46

Zina Najhoršie je tie držky naporcovať :D Prišli mi celé kilové balíky. Predtým som s nepranými držkami skúsenosť nemala takže som sa divila že kto sa to doma po... Z rúk som ten smrad drhla pol dňa :D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:48

Potrefenáhusa jeste abych tak zacla pect! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:48

moora zavidim, ja chci taky kocky, co loudi dobroty!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. července 2018 10:53

Fanouš nejí nic, nad vším se vofrňuje a když už něco sežere, tak jenom jednou, druhej den chce něco jinýho, ale já už nemam co bych vymyslela!

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 26. července 2018 13:39

Ad dršťky - já jim je beru většinou v mletý směsi, s krůtou, nebo kachnou, představa porcování mi nedělá úplně dobře. A kdyby už na to došlo, tak bych si na vzala rukavice, umím si představit, že dostat to z rukou není jen tak. Pravda je, že jim teda chutnají hodně, ale jim tak nějak chutná hodně asi všechno maso a nesjou vybíravý, ani co se týká zeleniny. Pažravci prostě.

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 27. července 2018 11:24

Jedno foto z našeho ranního okruhu

A jedno z večerního. Ta je teda na mobil a mázlá, ale zase se tam Terk tváří docela vesele.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. července 2018 12:21

Zina Nádhera 

Včera sme akurát riešili že prečo majú psy s krátkym ňufákom jazyk dohora a s dlhým nadol. No a boxer to má buď alebo. A u krížencov dĺžka ňufáku nehrá rolu.