Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:05

tarra jestli jseš od Mělníka, tak nějakého ztraceného papouška nádherného hledají - ztratil se dnes v 8 večer.

 

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:06

SunEclipse Děkuju za reakci, ale ne, jsem přelom Zlínského a Olomouckého kraje. Už jsem i na nějaké ztráty psala, ale zatím vše bylo bohužel vyloučeno.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:10

tarra v Olomouci je taky jeden ve ztrátách, ale ten se ztratil už v květnu..tak to asi nebude on

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:13
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:15

tarra tyjo, a já bych řekla, že jsem někdě na facebooku četla, že se někde tady ztratil, ale bude to už dýl, a nemůžu to najít 

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:16

SunEclipse A kde prosím? kouknu na to a případně porovnám? Jeden pán mi říkal, že uletí celkem dost a přes sezonu ovoce se sami uživí. Já jsem totiž zapomněla napsat, že nejsem na žádných sociálních sítích, takže tam bohužel nemůžu v poptávkách hledat.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:30

paktofonika ja som včera kúpila králika, že psíkovi prilepším inakším mäskom s kosťou...No a on to nežerie! Dostala som do neho horko - ťažko kus tak, že som mu to musela sekať nožom a podávať po kúskoch, cítila som sa pri tom dosť nepatrične .

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 25. července 2018 22:42
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:06

DrowRanger pup byl z krůtího krku též poněkud vyplesklý, ale už je v něm :) kocourovi jsem koupila hromadu kuřecích srdcí, že jako i na zítra...no moc jich nezbylo, stále seděl za dveřmi a čekal přídavek, asi třikrát po sobě, tak jsem přidávala a přidávala....

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:14

Jiná Realita náš kosti zbožňuje, keď ho potrebujem na hodinu zabaviť, tak po behu alebo dlhšej prechádzke dostane buď hovädziu alebo bravčovú kosť. Kuracie trupy má zhltnuté za 20 sekúnd, morčacie krky rovnako, netuším, prečo práve s králičinou toľko narobil, každopádne zvyšok je zamrazený, o cca týždeň - dva dostane zas, nech sa neučí byť prieberčivý .

A inak Pupík by podľa mňa kľudne zvládol veľký kurací trup z mäsiarstva, ak máte dáke poblíž, odporúčam vyskúšať (býva to vastne trup, kde je viac mäsa + koža a väčšinou aj krk a trtáč, vlastne bez krídel, stehien a pŕs), keďže je veľký, bude potrebovať tú dávku kostí vyššiu ako môj 12kg cairn.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:37

moora tarra kamarádky maminka delala takhle na jednoho uprchlika, co se jim objevil na zahrade, dumyslnou past sestávající z klacku, provázku a hrnce a dlouhého číhání, nakonec byla úspěšná 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:51

DrowRanger u nás nežere králíka kocour. vůbec. ani ryby nějak nemusí, jen v případě velké nouze a hladu. zato srdíčka, ta miluje, a drůbež celkově.

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 25. července 2018 23:51

Potrefenáhusa No problém je asi v tom, že je tam nahoře mezi těmi dozrávajícími švestkami, rynglemi a hruškami poměrně spokojený, tykže se nám ho dolů na nějaké pastičky s piškoty nedaří nalákat. Utěšuju se tím, že v tomto obdoí si poradí a budu aspoń pátrat, čí by mohl být.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 26. července 2018 00:20

Jiná Realita cha, Váš kocúr je môj pes :). Ale ryby už teraz žerie, len si dôsledne vyberá - akákoľvek rybička z "ľudského" obchodu je skvelá a zhltnutá na 2 razy, rovnako tak tuniak z plechovky ak zabudnem rozmraziť mäso. Ryby z barfshopov boli všetky ignorované, dokonca aj po 2 dňoch hladovky.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 26. července 2018 00:58

DrowRanger náš kocour nežere ani lidské ryby z plechovky! otec byl velmi zklamán, když si myslel, jak kocoura potěší, a ten zatřásl ocasem a odkráčel  taky nesnáší maso ohřáté v mikrovlnce, ani moc nemusí vařené maso. prostě syrové je the best, a pokud jsou to srdíčka, tam nezná hranice svého žaludku :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33833 příspěvků moje polička 26. července 2018 04:34

Jiná Realita golias vařený maso nechce vůbec, po syrovým se muže utlouct, kvůli rybě by chodil i po zadních, žere vsechno, syrový, tunaka v plechovce, miluje krevety (kupuju v ikee, radši má ty čerstvě vyloupany). Vnitřnosti naopak nezere vůbec žádný 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2018 05:37

Jiná Realita Potrefenáhusa  ja vam zavidim, ze si aspon neco daji, goliasek teda asi trochu vic  moje kocky nechteji nic a ja bych je tak rada obcas necim potesila a rozmazlila. Nad vsim ohrnou cumacky a konec. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 26. července 2018 05:39

Jedna Bu 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 26. července 2018 07:28

jinx Ani to Sušienkovo? A&P by to jedli na kilá ale dávam len sem tam. :) Bu je krásna. 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 26. července 2018 07:50

jinx Bu