Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 20:34

RoSa lol, úplně si představuju, jak si pupek nechá dát obkladek na pupek  ten by ho hned sežral.

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 20:37

RoSa Tím si právě nejsem úplně jistá, jestli to má zapařovací nebo ochlazovací efekt, záleží asi na tloušťce "deky". :) Přiklonila jsem se k chlazení, lidé si také namáčejí vlasy, když se chtějí v horku ochladit. Třeba u nás na fotbale je na to připravený kýbl a namáčejí všichni. :)

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 27. července 2018 20:48

Stará Stanová Kůže jo ale pes se nechladi kuzi, ale dychanim...

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 20:54

rasaNori Kdyby to bylo tak, bylo by mu úplně jedno, jestli je v Antarktidě nebo na Sahaře, ne? Možná sis to popletla s potními žlázami, kterých má daleko míň než člověk....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:23

Nejlepsi mi přijde ochlazování přes velký žily na tlapkach a přes břicho a slabiny, Rufik ale do vody ani neslapne.dneska se teda trosku koupal, vlezl za mnou do rybníka, udelal 3 tempa ve stylu pani radová dava sedací lázeň se suchejma zadama a pak se na břehu asi 20 minut strasne důležitě frotyroval. Na břehu je to u vody nejlepsi!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:38

Manžel dneska stříkal dlažbu, aby se vůbec dalo dýchat a jen vytáhl hadici, Berta i Gigo okamžitě zmizeli a zapadli dovnitř na pelechy. To tak, aby na ne ještě cáklo..

V rybníku by plavali oba, ale kdo by se tam v tom vedru táhnul.. Navíc je voda hnusná. Kvete, sinice, fuj, nevlezla bych tam ani sama. (jako posledních asi 20 let 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:44

Potrefenáhusa Ta naše neváhala do vody skočit kdykoli a kdekoli, mohutným skokem, je ale fakt, že přesně na tohle jsou chesapeake šlechtění.

No a když jsem nechtěla, aby šla do vody, ale hlídala mi věci, protože jsem si sama chtěla zaplavat, tak ze vzteku, že za mnou nemůže a že se jí nevěnuju, mi ty věci roznesla v tlamě po celém širokém okolí...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:51

ten náš pes  poslední dobou je nějak lekavý, a je u toho jak z kresleného komixu - něčeho se lekne a prudce se odrazí všema čtyřma najednou do vzduchu a ještě u toho zvedne uši i ocas 

a neumí fakt čurat se zvedlou nohou, vždycky se překuluje na stranu 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:53

Jiná Realita fotooooo 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:02

Stará Stanová Kůže psa, kterej hlídal věci na břehu, jsem měla, to bylo dost na pendrek, furt jednou nohou v kriminále...

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:04

Potrefenáhusa Startoval na kolemjdoucí?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:04

Jiná Realita Rufíček teď hrozně srandově honí na strništi myši, skáče snožmo nahoru fakt jak polární liška, ale několik takových legračních hupů za sebou, pořád čekám, kdy někam hodí šipku čumákem. Letos ještě nic nechytil, loni jo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:05

Potrefenáhusa pupík dělá i ten záverečný rejd čumákem, ale jen ve sněhu 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:06

Stará Stanová Kůže jo. Jeho nešlo nechat u věcí bez dozoru, to končila veškerá legrace, bránil by to do roztrhání. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:13

Potrefenáhusa rufátko  tomu vedro evidentně nevadí...

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:29

Stará Stanová Kůže urcite nepopletla. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 27. července 2018 23:04

Potrefenáhusa Tohle bylo jednu dobu jako upoutávka na Animal planet nebo na NG, jak liška skáče šipku do sněhu, fakt legrační to bylo. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. července 2018 23:36
Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 28. července 2018 10:36

DrowRanger Všude potoky - to zní jako místo, kde bych chtěla bydlet. A stěžuju si na sebe, že nějak morfuju a lesanovitím, začalo to cíleným únikem z Prahy a teď už začínám rozumět lidem, co mi říkají, že odešli z Berouna, protože to na ně bylo moc město, moc provoz a málo v přírodě!!! Jestli to bude takhle pokračovat, tak sem za pár let budu psát z nějaké zapadlé vsi v Novohradkách :-].

Stará Stanová Kůže Nechat retrívra hlídat věci na břehu - vy jste teda kruťas! :-))

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 28. července 2018 11:36

paktofonika toto robí Riki vo vysokej tráve alebo keď beží po šišku/drevo. Vždy posledných pár metrov skáče s tým, že napadá na zem prednými nohami. Ale myši neloví, na to že je teriér nemá veľmi vyvinutý lovecký pud (našťastie) a ani to v Ňom nepodporujem, teším sa, že aspoň v lese môže byť pustený a má skoro 100% privolanie :)