Šití, pletení, háčkování,...

19. srpna 2014 13:08
Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 19:20

Karja Že jo? Pro mě teda rozhodně. Já si splnila dětský sen, akorát teda příbory mi ještě chybí. Ale není ještě všem Vánocům konec!

Online Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 19:44

NAmofo a rucniky a povleceni!  A ty pribory s muminkama maj i pro dospely? Ja znam jen detske od Hackmana. 

Offline Karja
Avatar
35797 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 20:06

NAmofo No jako nejhorsi bylo, ze ja jsem dostala jeden hrnecek, jenze s jidlem roste chut, hned jsem chtela dalsi a dalsi. Mozna to udelam tak, ze si kazdy rok, nebo k vanocum a k narozeninam koupim neco. Ale spis jednou za rok no:-D. Ale povleceni by uz bylo moc, jen nadobi:-D

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 21:44

Friga Já jsem teda pro dospělé neviděla, taky jenom dětské, ale já mám hrozně malé ruce, takže jsou mi akorát. Ale někomu jinému bych s tím asi neprostírala. 

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 21:45

Karja Jojo, taky doplňuju a rodina aspoň nemá problém s dárky. 

Offline Karja
Avatar
35797 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 21:58

NAmofo No tak me by takhle nekrastansky drahy nadobi nikdo nekoupil, ale nevim, zda zijes v CR, treba se to v cizine da poridit levneji. Noo, ja si snad zitra vytahnu knizku, necetla jsem to teda od.dvanacti, ale dodnes vzpominam na tu bytustku, co bydlela v majaku a kazdej den prala koberec, myslim, ze je to nejvetsi vykresleni deprese, co kdy v jake knizce pro deti bylo:-D. To si zitra schvalne vyhledam:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 22:05

jezusmarja muminci nechápu proč lezu do háčkovacího vlákna

Online Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 22:27

NAmofo ten Hackman ma ty pribory hrozne hezky, ani nevim, jestli je vyrabi i nejaka jina firma. Ja mam doma jen jeden mumini hrnek, vanocni limitku :) Moje kamaradka je sbira, kupuje vsechny, ktere vyjdou, po dvou kusech, pro sebe a svoji dceru. Nektere z tech limitek jsou v prodeji treba jen jeden den, lidi na to stoji fronty a tak 

Offline NAmofo
Avatar
179 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 00:30

Friga Já kupuju tady https://www.kitchn.no/merkevarer/?Brand=Arabia

Mají často klubové slevy a hrnek se dá pak pořídit za 99,-NOKů. A s těma limitkama to chápu, mít na to peníze mám taky nejmíň od každého jeden 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:30

Včera jsem dokončila Dreambird a je teda  ! Ještě ho potřebuju vyprat - ty špičky per se dost kroutí, potřebuje to vytvarovat... Pak vyfotím.

Jo a asi budu potřebovat koupit nějaký špendlík do toho Dreambirdu... Nevíte, kam jít něco pěkného koupit? Zn. slintám nad obrázky ze zahraničních webů, ale nechce se mi to objednávat - bych to chtěla vidět naživo, než to koupím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:32

Panenka ty jo, tak jsem hodně zvědavá.

špendlíky vůbec neporadím, myslela jsem, že mají vlněné sestry, ale ty tam mají jen jeden...

Online Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:39

NAmofo ja bydlim ve Finsku, tedy primo u zdroje :) Ale sama hrnky nesbiram, libi se mi, ale radsi investuju do jinych veci. 

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 11:16

Panenka tak na ten som strašne zvedavá!!!

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:48

Potrefenáhusa prý mám balíček na poště k vyzvednutí! Dneska se tam ale určitě nedostanu a zítra kdo ví :(

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:59

Kokoska seš klikař, muj je stále na tý cestě k dodací poště, takže je mi jasný, že skončil někde tady v tom bordelu.....ještě čekám jednu pracovní zásilku ze zahraničí, kterou jsem z nich v létě lámala dva měsíce (nepomohly ani dvě osobní osobní návštěvy, pomohl až telefonát z celní pošty (pani z celní pošty nejdřív volala mě a říkala, jo, to je pošta XX, to je strašná pošta, já tam 20 let bydlela, tak já jim zavolám a vynadám jim :-))) a za chvíli volala, že to teda našli - jako název instituce byl na balíku anglicky, tak že jako prej nevěděli, komu to maj dát?????Přitom na tom bylo napsaný i moje telefonní číslo...jako fakt )

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:59

Kokoska a jestlis objednávala z ganelly, tak s těma já mám nejlepší zkušenost, pošlou to vždycky takřka okamžitě

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 15:09

Potrefenáhusa ano, z ganelly.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 08:37

První velký svetr 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:19

rozarka Moc pěkný! (a zajímalo by mě, jak jsi docílila rozumné velikosti obrázku - já ať tam nastavuju cokoli, vždycky to hodí přes celou šířku)

Dreambird sušící se: (kvalita fotky strašná, vím, ale nedá se svítit, mobil to líp nedal)

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:22

Panenka Vypadá to úžasně, ale jak se to nosí?