Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 08:54

Já si jdu postěžovat. Včera jsem poslala životopis na pozici, po které jsem strašně toužila a splňovala jsem i úplně všechny požadavky. A teď mi přišel strohý odmítavý mail a ještě s několika překlepama...Samozřejmě mají právo si vybírat, ale mě to tak mrzí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:00
Reakce na Bledule:

vecny ohen, uz to vidim!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:00
Reakce na Noren:

nezaslouzili si te

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:08
Reakce na whiskas:

já mám lampu asi kamennou (mastek?) z nanunana (nebo jak), nikdy nic neprasklo, voda se v ní vypařila asi milionkrát a nic se nedělo.

Vosky moc nemám ráda, ale znám jen yankee candle, po kterých mě bolí hlava. miluju olej bergamot od Saloosu (miluju bergamot v jakýkoliv podobě)

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:13

Stěžuji si, že už mám objednanou katalytickou aroma lampu, i když jsem ještě dneska ráno, před přečtením této diskuze ani nevěděla, že něco takového existuje.... natož abych to potřebovala

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:13
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak to je vyčerpávající odpověď, děkuju .

Já si opravdu budu muset začít psát poznámky ohledně místních nákupních doporučení 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:30
Reakce na Potrefenáhusa:

v tom pripade nechapu, jaktoze nemas na policce shalimar;-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:31

Ja mám zatiaľ klasický ultrazvukový difuzér ale plánujem si kúpiť tento sklenený 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:32
Reakce na Noren:

To zamrzi, je mi to ľúto. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:33
Reakce na paktofonika:

to je hezky.. kde se to prosim kupuje?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:45
Reakce na paktofonika:

dekuju:-)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:52

shalimar mi vůbec nevoní, bergamot z něj necítím :-( Zatím jediná vůně, kde mi přišel fakt výraznej, bylo tohle )

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 10:10
Reakce na paktofonika:

Děkuju! Torchu jsem to obrečela, přiznávám, ale už to hodím za hlavu.

viktorka_od splavu Přesně tak, vůbec si mě nezasloužili

Amun
Avatar
01. prosince 2017 10:13
Reakce na Noren:

To je straslive neprofesionalni, chapu, ze te to mrzi. Jinak jestli to pomuze, dost cv se k patricnym osobam vubec nedostane, zamitave odpovedi posila treba recepcni, protoze reditel chtel videt jen prvnich deset a nehrabat se s tim. Takze holka napise jeden mail a ten posila vsem bez rozdilu. Ale teda s chybama, strasny... Jinak misto si najdes urcite lepsi, on tenhle pristup tez o necem vypovida

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 12:24
Reakce na Noren:

chápem ťa, ja som zažívala to isté, a fakt ma to pokaždé veľmi mrzelo. Moja sestra, ktorá pracovala v personálke, hovorila, že si z toho nemám nič robiť, presne ako píše Amun, vyberú prvých desať, alebo náhodným výberom, a viac neriešia. Mne začali chodiť pozvania na pohovor teraz, keď je to už bezpredmetné

Amun
Avatar
01. prosince 2017 12:50

čistila jsem si zuby a z vteřiny na vteřinu bolest v rameni a krku. Nemůžu otočit hlavou, aby to nebolelo jak čert, nedaří se mi to nijak rozhýbat, non stop cítím bolest v krční páteři. V životě jsem si blokla krk už dvakrát, ale nikdy v takovém rozsahu. Paradox je, že včera jsem byla na masáži X.x A za pár hodin jedu na letište. Připadám si jako důchodce, který je každý týden nemocný

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 13:51

Stěžuji si na kolegu, který je asi závislý na mobilu. Neustále ho kontroluje, i během hovoru, stále píše, volá... Byli jsme například spolu u zákazníků a v průběhu jednání mu zazvonil mobil a on ho zvedl a začal si vyřizovat soukromou věc. Po jednání jsem mu za to vynadala, že si to nemůže dovolit, když si zákazník platí náš čas. Jeli jsme tam příště, já něco se zákazníkem probírala a potřebovala se kolegy na něco zeptat, kolega nikde. Zákazníci mi řekli, že odešel s mobilem, zase ostuda, nebyl asi 15 min. Šel na záchod a mobil si tam vzal sebou. Včera jsme spolu něco dělali a on šel vytisknout dokumenty, kopírku máme v jiné místnosti, ale je to pár kroků. Když po 10 min stále nešel, šla jsem se ke kopírce po něm podívat a on tam nebyl. Došel za dalších 5 minut a přiznal mi, že telefonoval s manželkou Já seděla, nemohla pokračovat a jak kráva na něj musela čekat. Tak jsem mu vynadala, že to je neslušné chování a on naštvaně práskl dveřmi. Prý přeháním, však jsem čekala jen 5 minut a o co jde. Bych ho nejraději pleskla, jak mě to vytáčí.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 14:00
Reakce na Noren:

A nebo to byl výběr jen naoko a kandidát byl dávno známý. Nic si z toho nedělej, taková firma za to fakt nestojí.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 14:04
Reakce na tina:

Mazej to Hemagelem (úplně tenoučkou vrstvu několikrát za den). Je super.

Ďakujem za radu, dosť mi ten Hemagel pomohol. Dnes mám ale niečo s rukou, nemôžem ju dvihnúť, asi to bude od chrbtice. Ach jo, som kripel od kedy som prestala cvičiť.